Recenze: Oblečení pro děti Lupilu

Oblečení Lupilu z Lidlu je v akci nebo ve výprodeji velmi levné a cenově dobře dostupné. Největší slevy bývají na konci zimy, na konci léta a také na podzim.

🏆VELKÉ SLEVY OBLEČENÍ LUPILU NA LIDL.CZ.🏆

Oblečení Lupilu na Lidl.cz

Obsah

O značce Lupilu

Značka Lupilu je privátní značkou německého řetězce Lidl. Pod touto značkou se prodává oblečení pro nejmenší děti od narození až do velikosti 116, u některých modelů oblečení až do velikosti 122. Oblečení z Lidlu pro starší děti se prodává pod značkou Pepperts.

Kvalita dětského oblečení Lupilu

Dětské oblečení Lupilu z Lidlu je průměrně až podprůměrně kvalitní – nenabízí závratnou kvalitu, ale za nízkou cenu je poměr ceny a kvality odpovídající. Navíc děti z oblečení často vyrostou za 3 měsíce a takovou dobu oblečení vydrží. Často jsou na oblečení slevy nebo výprodeje. Z dětského oblečení si vyberete kraťasy, trička, kalhoty, sukně, šaty, mikiny, bundy i boty. Zimní bundy nejsou příliš teplé, stejně jako dětské zimní kombinézy nejsou příliš teplé, ale na stranu druhou velmi dobře poslouží pro mírnější zimu nebo pro chladný podzim. Výhodou je, že všechno oblečení si můžete objednat domů online a nemusíte chodit do kamenné prodejny (jako je tomu například u levného oblečení značky Pepco nebo Kik). Doprava zdarma je od nákupu nad 1000 Kč a vrácení je skrze síť Parcelshop zcela zdarma.

Jak vrátit oblečení a zboží z e-shopu Lidl.cz?

Vrácení zboží je snadné Přihlásíte se do svého zákaznického účtu, vyberete číslo objednávky v historii objednávek, zaškrtnete, které zboží chcete vrátit, potvrdíte odeslání. Na e-mail vám přijde štítek a také vyplněný formulář odstoupení od kupní smlouvy. Dokumenty vytisknete, formulář podepíšete. Zboží zabalíte do krabice, přiložíte formulář, krabici zalepíte, připevníte na ni štítek a odnesete ji do Parceslhopu (může to být například prodejna Žabka nebo jiný obchod, který je veden na webových stránkách PPL jako Parcelshop).

Dostupnost

DO E-SHOPU ♥
DĚTSKÉ OBLEČENÍ LUPILU

♥ Nízké ceny
♥ Velký výběr chlapeckého a dívčího oblečení
♥ Velikosti: 56-122


Závěrem

Průměrně kvalitní oblečení za nízkou cenu koupíte pouze na Lidl.cz. Doprava zdarma je již od objednávky za 1000 Kč, vrácení zboží je zcela zdarma.

Oblečení Lupilu na Lidl.cz

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart