Recenze: Nobilis Tilia Makový olej (100 ml)

Na makový olej jsem slyšela velkou chválu a chtěla jsem ho vyzkoušet. Vybrala jsem větší balení značky Nobilis Tilia a hned po prvním použití jsem si olej zamilovala. Do článku jsem připravila recenzi a také bližší seznámení s voňavým makovým olejem.

DO E-SHOPU ♥
ECONEA AKCE MĚSÍCE: SLEVY 15 % NA VYBRANÉ ZNAČKY

♥ Výhodné akce a slevy minimálně 15 %
♥ Doprava zdarma na vybrané produkty
♥ Široký sortiment kvalitních ekologických produktů
SLEVOVÝ KÓD HHNP248 VE VÝŠI 150 KČ PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ

Nobilis Tilia Makový olej

Obsah

Nobilis Tilia Makový olej (100 ml)

Makový olej je lisovaný za studena. Překvapilo mě, jak krásně voní. Skoro jako mletý mák. Kdo nemá rád makovou vůni, není pro něj olej vhodný, protože vůně máku je dobře cítit. Jestli vám mák voní a vůně vám je příjemná, budete z oleje nadšení. Makový olej je vhodný na regenerační a relaxační masáže. Můžete jej používat místo tělového nebo pleťového krému. Zkoušela jsem jej na obličej i na tělo. Na obličej mi nevyhovuje, ale místo tělového krému je perfektní. Překrásně voní, pokožku promastí a snadno se nanáší. Olej je vhodný na normální nebo suchou pokožku.

Makový olej Nobilis Tilia
Makový olej Nobilis Tilia

Olej obsahuje až 62 % nenasycené mastné kyseliny linoleové, která kůži revitalizuje. Jsou v něm obsaženy minerály a vitamín E. Pokožka je po použití oleje jemná, pružná a hladká. Olej hodně mastí a hodí se jako masážní olej nebo jako olej do masážních směsí. Je zabalený v lahvičce z borosilikátového skla s pipetou. Snadno se nanáší, lehce se roztírá.

MAKOVÝ OLEJ na ECONEA.CZ

Ekologie a certifikace

Makový olej má certifikaci CPK.

Recenze: Nobilis Tilia Makový olej (100 ml)
Recenze: Nobilis Tilia Makový olej (100 ml)

Složení

Papaver Somniferum Seed Oil (makový rostlinný olej)

Kde makový olej koupit

Makový olej jsem pořídila na Econea.cz, kde mají na výběr velké množství ekologických výrobků. Zboží poslali ihned v úhledně a bezpečně zabaleném balíčku (ekologicky bez zbytečných plastových výplní).

Econea: E-shop s ekologickými produkty
Econea: E-shop s ekologickými produkty

Makový olej pokožku promastí a vyživí. Po pravidelné aplikaci je pokožka pružnější a je hezky hladká. Použití oleje na obličej je na zvážení. Jestli máte na obličeji velmi suchou pleť, mohl by se vám makový olej zamlouvat. Pro spíše mastnější pleť se rozhodně nehodí. Makový olej je perfektním masážním olejem a využijete jej skvěle v péči o tělo místo vyživujícího tělového krému. Olej překrásně voní po máku. Tento voňavý poklad koupíte na Econea.cz.

Nobilis Tilia Makový olej
10 Hodnocení
Nobilis Tilia Makový olej (100 ml)

Makový olej krásně voní. Je mastnější, dobře se vtírá do pokožky a je vhodný také na masáže. Doporučila bych jej používat místo mastnějšího tělového krému. Pokožka je pružná, hladká a jemná. A navíc opravdu překrásně voní. Nanáší se pipetou.

Poměr ceny a kvality
10
Složení
10
Ekologie
10
Vlastnosti (vůně, jak dlouho vydrží)
10
Jak funguje
10
KLADY
  • Krásně voní jako mák
  • Nanáší se snadno
  • Lehce se roztírá
  • Hodně mastí a je vhodný na suchou pleť
ZÁPORY
  • Nic (není vhodný na mastný obličej - jen upozornění 🙂 )

MAKOVÝ OLEJ na ECONEA.CZ

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart