Nappynat jednorázové pleny (2019)

Tyto plenky jsem si moc přála vyzkoušet. Nakonec jsem z nich moc nadšená nebyla a kupovat je již nebudu. Svou funkci splnily dobře, ale nelíbí se mi potisk a ani svrchní materiál. 
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Jak si pleny stojí v praktických testech?

Jednorázové plenky jsou vyrobeny z přírodních materiálů, bramborového a kukuřičného škrobu. Jako běžný spotřebitel jsem s plenami poměrně spokojená, až na drolení savého jádra. Svrchní materiál tvoří jemná hladká folie, která by se dala jednoduše popsat jako takový zvláštní biologicky rozložitelný plast. 🙂 Zevnitř vypadá plenka obyčejně. Savé jádro není vyznačeno,  saje krásně díky biologicky odbouratelné celulóze a absorpčnímu gelu. Pojme poměrně dost tekutiny a neprosákne.

Jednou se stalo, že se plena začala po třech hodinách uvnitř vydrolovat, jinak bylo vše v pořádku. Nezapáchá chemicky (ani jinak), je příjemná, krásná a zajímavá (pravdou je, že pro chlapáky se moc nehodí). 🙂
Plena Nappynat - gumička na zádech

Plena Nappynat – gumička na zádech

Zkoušela jsem plenky velikosti 3+ MAXI, které jsou dle výrobce vhodné pro děti o hmotnosti od 10 kg do 16 kg. Myslím, že 16 kg dítě se do plenky nevejde. Na fotografii vidíte 14 kg dítě a plena sedí akorát. Zbývá jí jen trošku vůle, ale stejně záleží na tělesných proporcích. Na zádech je gumička, díky níž se plenka tělu dobře přizpůsobí. Jak pojme řídkou stolici, nedokážu říci.

Cena a tip, kde sehnat pleny levněji

Jediné, co by vás mohlo od koupě odradit, je cena ve výši 250 Kč za jedno balení. Na druhé straně se prodávají ještě dražší pleny. Plenky koupíte nejlevněji na Alza.cz, kde můžete využít jejich nabídku maxi drogerie.

Plenky Nappynat na ALZA.CZ

Preferujete-li biologicky rozložitelné pleny, mohly by vás Nappynat zaujmout.  Já je již kupovat nebudu, protože jsem objevila lepší plenky – Muumi Baby.

Pleny Nappynat obal

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

8.8 Hodnocení
Jednorázové pleny Nappynat

Designově zajímavé pleny nezapáchají, dobře sedí a jsou krásné na dotek. Jejich velkým negativem je vysoká cena. Plenky mají velmi zajímavý povrch, připomíná igelit. Nejsou tak pružné jako konkurenční jednorázové ekologické pleny.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
10
Lepicí pásky
10
Parfemace / chemický zápach
10
Savé jádro
10
Absorpce
10
Výdrž
8
Opruzeniny
10
Dostupnost
4
Poměr ceny a kvality
8
Velikost
8
KLADY
  • Nezapáchají chemicky
  • Velikost odpovídá tomu, co výrobce uvádí na obale.
ZÁPORY
  • Velmi drahé
  • Dostupné pouze online
  • Občas se při nošení rozpadnou.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart