Recenze: Mycobaby dračí sirup 200 ml Mycomedica

Dračí sirup je přírodní produkt, který podpoří dětskou imunitu. Dětem chutná a při pravidelném užívání opravdu pomůže.

Mycobaby dračí sirup

Obsah

Mycobaby dračí sirup 200 ml Mycomedica recenze

Sirup obsahuje vitální houby cordyceps a reishi a extrakty z bylinek echinacea a acerola. Sirup příjemně voní po kakau. Dětem moc chutná a když máte doma dítě, které nespolkne kapsli, představuje sirup vynikající alternativu například k hlívě ústřičné. Sirup je ryze přírodní, neobsahuje žádné konzervanty a po otevření je nutné uchovávat sirup v chladu (v lednici). Po otevření se musí sirup do 30 dní spotřebovat. Součástí balení je odměrka 5 ml a také malé pastelky. Sirup je vhodné používat preventivně proti onemocnění, ale také v době, kdy nemoc již propukne. Jedna lahvička obsahuje 200 ml sirupu, což je cca 40 dávek (nikoli 40 dní – dávkování je uvedeno níže).

Recenze: Mycobaby dračí sirup 200 ml Mycomedica
Recenze: Mycobaby dračí sirup 200 ml Mycomedica

Aktivní složky

Mezi aktivní složky patří Vitamin C, který napomáhá k  normální činnosti kardiovaskulárního systému. Sirup obsahuje echinaceu, která přispívá k normální funkci horních cest dýchacích a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Složení

Glukózový sirup, přečištěná voda, lesklokorka lesklá/Reishi (Ganoderma lucidum), extrakt z plodnice 30% polysacharidů – 50mg/200mg, housenice čínská/Cordyceps CS-4 (Cordyceps sinensis), extract z mycelia 30% polysacharidů – 50mg/200mg, třepatka nachová (Echinacea purpurea), extrakt z kořene 4:1 – 50mg/200mg, acerola (Malpighia glabra), extract z plodu 25 % – 50mg/200mg, holandské kakao – 25mg/100mg, vitamin C (kyelina L-askorbová) – 12 mg(15 % RHP) / 48 mg (60 % RHP), sukralóza.

Doporučené dávkování

  • Od 3 do 7 let – 5ml 1–2x denně
  • Od 7 let – 5ml 2–4x denně
  • (5ml = cca 1 kávová lžička)

Kde sirup koupit

Sirup jsem pořídila v eshopu Siberica.cz.

Recenze: Mycobaby dračí sirup 200 ml Mycomedica
Recenze: Mycobaby dračí sirup 200 ml Mycomedica

Závěrem

Tento sirup je dobrý jak z hlediska složení, tak z hlediska funkčnosti. Dětem chutná. Denně se užívá u menších dětí od tří let 1 až 2x, u starších dětí od 7 let 2 až 4x denně. Sirup se za poměrně krátkou dobu spotřebuje (zejména u starších dětí). U menších dětí se užívání vyplatí, pro děti od sedmi let jsou vhodnější kapsle (pokud je dítě zvládne spolknout).

MycoBaby dračí sirup na Siberica.cz

Mycobaby dračí sirup

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart