Recenze: Mega Bloks vozík s kostkami velký

Vozík s kostkami Mega Bloks dostal Matyáš od babičky. Vozík je vhodný pro batolata i pro starší děti. Každé dítě jej využije trošku jinak.

Obsah

Mega bloks recenze

Kostky a produkty Mattel Mega Bloks máme doma hned tři. Není to pouze zmíněný vozík, ale i velké hasičské houkací auto a také pytel s kostkami. Pokud se rozhodnete koupit například vozík, auto nebo mašinku – Mattel vyrábí pod značkou Mega Bloks krásné a nápadité hračky – vřele doporučuji dokoupit pytel s kostkami. My máme obyčejný základní pytel se 60 kostkami, který stojí okolo 300 Kč. Tím se hračka (v našem případě vozík nebo hasičské auto) skvěle rozroste a moc to nestojí.

Vozík slouží k převážení kostiček. Součástí jsou také samolepky na procvičení barev a čísel. Můžete je nalepit na kostky nebo nemusíte. My jsme je zatím nelepili. Kostky jsou mezi sebou plně kompatibilní a když doplníte kostičky o další Mega Bloks hračky, mohou si s nimi děti stavět.

Recenze: Mega Bloks vozík s kostkami velký
Recenze: Mega Bloks vozík s kostkami velký

Starší děti mohou využít vozík také jako kočárek. Starší kluci (čtyři a pět let) byli z vozíku nadšení právě proto, že si jej mohou vypůjčit jako kočárek na panenku. Bohužel tři kočárky zničili a čtvrtý už nekoupím. Tento vozík slouží zatím perfektně.

Hasičské auto máme pět let a vypadá skoro jako nové. Kostky lze umístit do sklápěcího vozíčku (do něj si může dítě sednout, i když auto a sedátko je menší než Tatrovka). Hasičské auto slouží také jako odrážedlo. Je velmi odolné. Pro děti je přidanou hodnotou to, že houká a svítí. Auto se již neprodává, ale třeba vás inspiruje k pořízení jiné, podobné hračky.

Mega Bloks hasičské auto
Mega Bloks hasičské auto

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Kde vozík a kostky Mega bloks koupit?

Kostky jsou poměrně dobře dostupné a navíc nejsou ani drahé. Pořídíte je na Mall.cz, kde mají velký výběr zboží od této stavebnice.

MEGA BLOKS na MALL.CZ

9.8 Hodnocení
Mega bloks vozík s kostkami velký

Velmi hezký vozík děti zaujme a najde různá využití. Plast není příliš pevný, ale vozík zatím nepraskl. Máme zkušenost s tím, že Mega Bloks vyrábí kvalitní hračky. Nevýhodou je vysoká cena.

Poměr ceny a kvality
9
Kreativita
10
Design
10
Jak zabaví děti
10
KLADY
  • Kvalitní provedení (zatím nepraskl)
  • Hezký nápad - najde různá využití
ZÁPORY
  • Cena

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart