Recenze: Kreslicí LCD tabulka – Kvído

Kreslící tabulka je skvělým pomocníkem nejen na cestách. Děti na ni mohou kreslit, poslouží jim místo papíru například na hraní piškvorků, a poté jedním stiskem displej vymažou. Do článku jsem připravila recenzi, fotografie a také krátké video na Kreslicí LCD tabulku Kvído.

Kreslící LCD tabulka Kvído

Obsah

Kreslicí LCD tabulka Kvído recenze

Na LCD tabulku lze kreslit, psát vzkazy, hrát na ni piškvorky nebo šibenici. Výborně poslouží místo klasického papíru nebo sešitu na psaní. Je poměrně malá a skladná – pro představu je o trošku menší než formát A5. Displej tabulky svítí až do doby, dokud nezmáčknete mazací tlačítko. Jedním stiskem se vše ihned smaže a můžete psát nebo malovat znovu.

Recenze: Kreslicí LCD tabulka - Kvído
Recenze: Kreslicí LCD tabulka – Kvído

Kresba či nápis na tabulce svítí do té doby, než zmáčknete mazací tlačítko. Poté se vše smaže a pokračujete s čistou plochou. Tabulka spotřebovává energii pouze při mazání, a tak baterie vydrží až dva roky. Displej nevyzařuje škodlivé modré světlo, když na tabulku píšete perem, tak se tah okamžitě propíše na tabulku a pero se nezpožďuje. Zkrátka, jako kdybyste psali na papír.

Recenze: Kreslicí LCD tabulka - Kvído
Recenze: Kreslicí LCD tabulka – Kvído

Tabulka je lehká, tenká a odolná. Baterie vydrží až dva roky, protože se energie spotřebovává pouze při mazání. Displej nevyzařuje škodlivé modré světlo a nedochází ke zpožďování tahu v průběhu psaní. Tabulka má zámek a před psaním je důležité tento zámek vypnout.

 • Rozměry: 143 × 221 × 5 mm
 • Balení obsahuje: kreslicí LCD tabulku s uhlopříčkou 8,5 palců, speciální plastovou tužku, knoflíkovou vyměnitelnou baterii, návod s tipy na hry, kreslení a kaligrafii.
 • Doporučený věk: od 3 let
 • Materiál: Pevný plast
DO E-SHOPU ♥
DOPRAVA NA ALBI.CZ NAD 799 KČ ZDARMA

♥ K objednávce nad 799 Kč máte dopravu zdarma.
♥ K objednávce nad 2000 Kč dostanete krásný dárek.

Youtube

Kde kreslící tabulku koupit?

Kreslící tabulka je k dostání v e-shopu Albi.cz, kde je na ni sleva. Hodí se pro děti, které rády kreslí, procvičují grafomotoriku a které nutně potřebují vozit zápisník všude s sebou.

KRESLÍCÍ LCD TABULKA na ALBI.CZ

10 Hodnocení
Kreslicí LCD tabulka - Kvído

Tabulka je malá a skladná - ideální na cesty. Baterie vydrží dlouho. Pro děti nabízí skvělou zábavu - na tabulku mohou psát a kreslit nejen doma, ale také na cestách nebo na dovolené.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Poměr ceny a kvality
10
Jak funguje
10
Kreativita
10
KLADY
 • Hezká a kvalitní tabulka
 • Dobrý poměr ceny a kvality (na trhu jsou sice ještě trošku levnější tabulky, ale tato je kvalitní)
 • Tužka píše ihned a nedochází ke zpoždění.
 • Nevyzařuje modré světlo.
 • Má zámek.
 • Baterie vydrží dlouho.
ZÁPORY
 • Nic
Kreslící LCD tabulka Kvído

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart