Recenze Beauty kolagen s kyselinou hyaluronovou a koenzymem Q10 od Naturesfinest.cz

Užívání kolagenu a kyseliny hyaluronové je vhodné už po 25. narozeninách. Pleť začíná stárnout a i když projevy stárnutí nejsou ještě vidět, je dobré pravidelně užívat kolagen pro zachování pružnosti pleti. Do článku jsem připravila recenzi na Beauty kolagen s kyselinou hyaluronovou a koenzymem Q10 od Naturesfinest.cz.

Beauty kolagen s kyselinou hyaluronovou a koenzymem Q10

Obsah

Beauty kolagen s kyselinou hyaluronovou a koenzymem Q10 recenze

Po 25. roce života začne klesat produkce kolagenu a kyseliny hyaluronové. Pojivové tkáně v pokožce nejsou tolik pevné a pružné a pokožka začne ztrácet pevnost a pružnost. Začnou se objevovat jemné rýhy v obličeji, vrásky a linky.

S péčí o pokožku je nejlepší začít co nejdříve a i když už vám dávno bylo 25 let, tak je lepší začít pozdě nežli později. 🙂 Kolagen s kyselinou hyaluronovou a koenzymem Q10 je skvělý doplněk stravy. Lžičku prášku (5 gramů) smícháte se 150 mililitry vody a vypijete. Já si dávám trošku více vody. Nápoj chutná poměrně dobře, je svěží. Neobsahuje cukr, ale je slazen steviolem. Kolagen je potřeba pít pravidelně a dlouhodobě, aby byl efekt viditelný.

Recenze Beauty kolagen s kyselinou hyaluronovou a koenzymem Q10 od Naturesfinest.cz
Recenze Beauty kolagen s kyselinou hyaluronovou a koenzymem Q10 od Naturesfinest.cz

Vliv na stárnutí pokožky má nesprávná péče o pokožku, kouření, nezdravá strava a slabá ochrana před sluncem. Pravidelné doplňování kolagenu, kyseliny hyaluronové a koenzymu Q10 pomůže zlepšit kvalitu pokožky a vlasů. Líbí se mi, že všechny složky jsou obsaženy v jednom nápoji. Jedna plechovka kolagenu vystačí na 30 dní.

Účinné látky

Kolagen je základní složkou pokožky, vlasů, nehtů a pojivové tkáně. Kyselina hyaluronová se nachází v pojivových tkáních a kůži, které dodává pružnost. Biotin pomáhá udržovat normální pokožku, sliznice a vlasy. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu a k normální tvorbě kostí. Zinek pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Koenzym Q10 chrání tělo před volnými radikály.

BEAUTY KOLAGEN na NATURESFINEST.CZ

Složení

Hydrolyzovaný kolagenový prášek, maltodextrin, MSM, vitamin C (kyselina askorbová), přírodní citronové aroma (3%), bambusové vlákno, kyselina hyaluronová, glukonát zinečnatý, sladidlo glykosid steviol, koenzym Q10, D-biotin.

Obsah účinných látek

Vitamin C 250 mg 312 %
Zinek 5 mg 50 %
Biotin 50 µg 100 %
Kyselina hyaluronová 50 mg
Koenzym Q10 10 mg

Kde Beauty kolagen objednat

Beauty kolagen koupíte v e-shopu Naturesfinest.cz. V e-shopu bývají výhodné akce, kdy k nákupu jedné plechovky kolagenu dostanete druhou zdarma. Důležité je užívat kolagen dlouhodobě a pravidelně, a tak se tato výhodná akce hodí. Zakoupit můžete také Pink latte kolagen, který vypadá jako růžové mléko a chutná po kokosu. 🙂

Beauty kolagen s kyselinou hyaluronovou a koenzymem Q10
9.5 Hodnocení
Beauty kolagen s kyselinou hyaluronovou a koenzymem Q10

Moc se mi líbí nápad spojit všechny potřebné složky do jednoho produktu. Beauty kolagenu stačí jedna lžička denně, aby byla vaše pleť pevnější. Důležité je užívat kolagen pravidelně a dlouhodobě. Efekt se dostaví až za několik týdnů.

Poměr ceny a kvality
10
Jak funguje
9
Složení
10
Chuť
9
KLADY
  • Obsahuje všechny důležité složky pro pružnější pleť.
  • Chutná dobře
  • Připravuje se snadno
ZÁPORY
  • Cena (lze koupit výhodněji v akci 1+1 zdarma)

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart