KOJENECKÁ MLÉKA A KAŠETESTUJEME

Recenze kojeneckého umělého mléka Sunar Complex

Když byl Filkovi rok, přešel na Sunar. Mléko má rád, ale nepije ho moc často. Sunar Filkovi vyhovuje, obsahuje mléčný tuk, dobře se rozpouští a hezky se nandavá.

Jak miminku chutná?

Mléko Sunar Complex 3 začal Filka pít přibližně ve 14 měsících. Přecházeli jsme z Nutrilonu a bála jsem se, že mu Sunar nebude chutnat, ale ničeho si nevšiml, jeho chuťové buňky rozdíl buď nepoznaly, nebo mu mléko tak chutnalo, že mu změna nevadila. Nejdůležitější stejně ale je, jak mléko sedne konkrétnímu miminku. Tohle vám žádná recenze neřekne.

Sunar Complex, složení

Sunar Complex, složení

Složení a poměr ceny a kvality

Složení kojeneckého mléka Sunar Complex 3: Odtučněné mléko, laktóza (z mléka), maltodextrin, slunečnicový olej, mléčnýtuk, galaktooligosacharidy (z mléčného cukru), řepkový olej, palmový olej, syrovátková bílkovina (z mléka), kokosový olej, orthofosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, citronan sodný, draselná sůl kyseliny citrónové, emulgátor (sójový lecithin), chlorid draselný, chlorid hořečnatý, rybí olej, kyselina L-askorbová, chlorid cholinu, síran železnatý, inositol, L-askorbylpalmitan, siran zinečnatý, L-karnitin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, D-alfa tokoferol, DL-alfa tokoferyl acetát, thiamin hydrochlorid, retinylacetát, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, fytomenadion, kyselina listová, D-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin.

Kojenecké mléko koupíte v akci za nízkou cenu. Poměr ceny a kvality je pro spotřebitele příznivý.

Sunar Complex, způsob přípravy

Sunar Complex, způsob přípravy

Kde mléko levně pořídit

Mléko jsem kupovala v multipacku po šesti kusech na Feedo.cz. K nákupu můžete dostat dárek zdarma. Záleží na tom, do jaké akce se zrovna trefíte. My jsme dostali zdarma sadu bambusového nádobí. Dárky k nákupu bývají občas také na Mall.cz. My jsme zde k nákupu umělého mléka dostali hrací telefon a lahvičky na mléko. Akce se mění.

→ Kojenecké mléko Sunar Complex na Feedo.cz

10 Celkové hodnocení
Sunar Complex

Umělé kojenecké a batolecí mléko Sunar Complex mě mile překvapilo tím, že dětem chutná, snáší ho dobře, bříško je nebolí. V akci bývá poměrně často, je dobře dostupný. Nevýhodou může být balení v měkké krabici a absence dózy.

Rozpustnost a chuť
10
Dostupnost
10
Složení
8
Klady
  • Velmi dobrá dostupnost
  • Můžete jej pořídit za dobrou cenu.
Zápory
  • Neprodává se v dóze.

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou.