Recenze kojeneckého umělého mléka Nutrilon

Filka byl až do 10 měsíců kojený. Poté plynule přešel na Nutrilon ProNutra 2, pokračovací výživu. Mléko Nutrilon jsem zvolila pro jeho složení. I když je složení umělých mlék velmi podobné, Nutrilon jej má o trošku lepší než konkurenční kojenecká mléka.

Obsah

Jak miminku chutná?

U kojeneckého umělého mléka záleží nejvíc na tom, jak dítěti mléko sedne. Tohle vám žádná recenze předem neřekne. Udělala jsem obrovský risk, když jsem koupila do zásoby 8 velkých pixel Nutrilonu, ale risk se mi vyplatil. Mléka jsem pořídila za nízkou cenu, dostala jsem k nim navíc DUPLO, perfektní nákup. Za akční cenu prodávají kojenecká mléka často lékárny a e-shopy s dětským zbožím. Filkovi mléko moc chutnalo, nebolelo ho bříško a neměl ani žádné další problémy. Poprvé ho dostal ochutnat v 10 měsících.

Nutrilon

Nutrilon, složení

Složení a poměr ceny a kvality

Složení kojeneckého mléka Nutrilon 2: Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový), sušené odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), galaktooligosacharidy (z mléka) 8 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), fruktooligosacharidy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, citran draselný, rybí olej, emulgátor (sojový lecitin), chlorid vápenatý, olej z Mortierella alpina, citran sodný, chlorid hořečnatý, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, L-askorban sodný, taurin, cholin chlorid, síran železnatý, inositol, síran zinečnatý, cytidin 5‘-monofosfát, sodná sůl uridin 5‘-monofosfátu, DL-α-tokoferyl acetát, L-tryptofan, adenosin 5’monofosfát, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, nikotinamid, uhličitan vápenatý, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, L-karnitin, síran měďnatý, retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, thiamin hydrochlorid, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran manganatý, jodid draselný, fytomenadion, seleničtan sodný, D-biotin, kyanokobalamin.

Mléko je dost drahé, ale na internetu na něj najdete různé akce. Poměr ceny a kvality je dobrý, mléko má kvalitní složení, Filkovi chutnalo a byl s ním spokojený.

Nutrilon

Nutrilon

Kde mléko levně pořídit

Jak jsem psala výše, kupovala jsem mléko ve slevě. A to hned několikrát a pokaždé někde jinde. Nejdříve jsme začali s tmavě modrým mlékem, které postupně změnili na světle modré. I to Filkovi moc chutnalo. Výhodně ho koupíte v e-shopu Feedo.cz, kde k nákupu můžete dostat dárky. Dárky k nákupu bývají občas také na Mall.cz. My jsme zde k nákupu umělého mléka dostali hrací telefon a lahvičky na mléko. Akce se mění.

🏆ČTENÁŘI MÉHO BLOGU MAJÍ NA FEEDO.CZ EXKLUZIVNÍ SLEVU VE VÝŠI 10 % NA VŠE, I NA JIŽ ZLEVNĚNÉ PRODUKTY. SLEVA SE ODEČTE Z KOŠÍKU PO VLOŽENÍ KÓDU MAMADODESTE.🏆

Nutrilon na MALL.CZ

10 Hodnocení
Kojenecké mléko Nutrilon

Kojenecké mléko Nutrilon se dobře rozpouští, dětem moc chutnalo. Má v porovnání s ostatními umělými formulemi velmi dobré složení. Nevýhodou může být vyšší cena, ale mléko se dá pořídit v akci.

Rozpustnost a chuť
10
Dostupnost
10
Složení
10
KLADY
  • Dobré složení
  • Dobrá chuť
  • Vynikající dostupnost
ZÁPORY
  • Vyšší cena

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart