Recenze knihy Co se děje v přírodě (Anne Suess)

Jestli umí někdo nakreslit dokonalá zvířátka, postavy, zachytit věrohodně jakoukoli situaci, je to právě Anne Suess. Jsem moc ráda, že jsem dětem koupila knížku Co se děje v přírodě, protože kniha naprosto věrně zachycuje, jak kterých živočich vypadá. A mnohem víc.

Karolínka a její příběhy
Naučná a zábavná kniha pro děti od 4 do 7 let - všechny znalosti potřebné před nástupem do školy
349 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je kniha určena

Kniha se hodí pro děti od tří, možná až čtyř let. Mně se kniha moc líbí, možná zatím nejvíc z těch, které doma od Anne Suess máme. Martínek ji ve čtyřech letech teprve okukuje a seznamuje se se zvířátky. Filku ve dvou letech knížka nezajímá.

Recenze knihy Co se děje v přírodě (Anne Suess)

Recenze knihy Co se děje v přírodě (Anne Suess)

Co najdete uvnitř

Detailně, věrně a vyčerpávajícím způsobem zachycuje zvířátka u rybníka, v lese, v noci i na louce. Obrázky jsou překrásné, vypadají jako fotografie. V dolní části knížky si můžete přečíst názvy zvířátek, která na obrázku vidíte. Pro snazší orientaci má každé zvířátko přiřazeno číslo, podle kterého jej snadno identifikujete.

Recenze knihy Co se děje v přírodě (Anne Suess)

Recenze knihy Co se děje v přírodě (Anne Suess)

I když počet stran není velký, celý koncept je překrásně zpracovaný. Zabývá se čtyřmi tématy: kdo žije na okraji polí, u rybníka, v lese a kdo miluje noční život? Mezi zvířátky najdete i ta méně známá, například pavouka sekáče, tetřeva hlušce, motáka pochopa, lysku černou nebo šídlo královské.

O knize

 • Nakladatelství: Pikola
 • Autor: Anne Suess
 • ISBN: 978-80-7549-336-1
 • Rok vydání: 2017
 • Vazba: Leporelo
 • Počet stran: 10
 • Doporučená cena: 159 Kč

Tisk a vazba

Vazba leporelo je pevná. Kniha je vytištěna v Číně a po rozbalení z fólie poměrně dost zapáchá. Listy uvnitř jsou hezky barevné.

Kde knihu pořídíte

Velmi dobrou zprávou je, že knížka je výborně dostupná a seženete ji v malých i velkých knihkupectvích. Její cena příliš neklesá a stojí všude podobně. Já jsem ji koupila v Knihách Dobrovský při akci „Doprava nad 300 Kč zdarma“.

Co se děje v přírodě na KNIHYDOBROVSKY.CZ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

9.8 Hodnocení
Co se děje v přírodě (Anne Suess)

Velmi vydařená knížka představí dětem svět zvířátek, která žijí v lese, na louce, u rybníka a která milují noc. Ilustrace jsou překrásné, stejně jako je velmi vydařený celý koncept knihy. Vytkla bych pouze zápach, který se line po vybalení knížky z folie.

Poměr ceny a kvality
10
Ilustrace
10
Kreativita
10
Počet stran
9
KLADY
 • Krásné ilustrace
 • Zvířátka jsou pojmenovaná.
 • Obrázky vypadají jako na fotografii.
 • Vydařený koncept
ZÁPORY
 • Kniha po vybalení z folie poměrně dost a poměrně dlouho zapáchá.
 • Méně stránek

Přeji vám krásné počtení. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart