Recenze Ketomix: Ochutnávkový týdenní balíček pro muže

Do článku jsem připravila recenzi na ochutnávkový týdenní balíček pro muže Ketomix. V recenzi se dozvíte, co balíček obsahuje, proč je vhodné si jej objednat a jak jej využít.

Obsah

Ochutnávkový týdenní balíček pro muže Ketomix recenze

Ochutnávkový balíček pro muže je skvělý start pro ketonovou dietuBalíček obsahuje ty nejdůležitější potraviny Ketomix, které budete při keto dietě užívat. Po týdnu konzumace se můžete rozhodnout, zda chcete dále v dietě pokračovat a pořídíte obsáhlejší balíček, nebo zda vás dieta neoslovila a s jídlem skončíte. Balíček obsahuje velké balení proteinového koktejlu, který obsahuje 15 porcí. Koktejl se dávkuje snadno odměrkou a míchá se v shakeru. Do koktejlu přidáte příchuť. Ochutnávkový balíček obsahuje dvě příchutě, které můžete přimíchat do koktejlu. Příchutě si můžete vybrat. Dále jsou v balíčku polévky – jedna příchuť po třech kusech a druhá příchuť po dvou kusech. Příchutě polévek si není možné vybrat a v balíčku jsou polévky podle skladové dostupnosti. V mém balíčku byla hrášková polévka a kuřecí polévka. Dále jsou v balíčku dvě kaše (opět podle skladové dostupnosti). V mém balíčku byla jablková s banánem a se skořicí. Pochutnat si můžete na dvou omeletách s příchutí sýra a pěti proteinových tyčinkách – jahodová (2x) čokoládová (2x) a vanilková (1x). Dále v balíčku najdete ořechovou směs, dva balíčky sušeného masa a 4 x nachos.

Co ochutnávkový balíček obsahuje

 • 1x koktejl – 15 porcí
 • 2x příchuť
 • 3x polévka (jedna příchuť)
 • 2x polévka (jedna – jiná – příchuť)
 • 2x omeleta s příchutí sýra
 • 2x kaše (jedna příchuť – čokoládová nebo skořicová)
 • 1x nachos (4 porce)
 • 1x sušené hovězí maso
 • 1x sušené vepřové maso
 • 1x ořechová směs
 • 5x tyčinka (1x vanilková, 2x čokoládová, 2x jahodová)
 • 1x dietní plán a kuchařka
 • 1x odměrka
 • 1x shaker
DO E-SHOPU ♥
KETONOVÁ DIETA OD KETOMIX

♥ Na výběr velké množství jídel v prášku
♥ Snadné dávkování – jídla jsou zabalená v malých pytlíčcích
♥ Snadná příprava
♥ Cenově výhodné balíčky

Proč si balíček objednat

Jestli o keto dietě nevíte mnoho, balíček vám pomůže s výběrem dalších jídel. V kuchařce a dietním plánu jsou uvedeny důležité informace, přehledně a jasně. Můžete zkusit týden jíst dle plánu, uvařit si recepty, případně si můžete sepsat, jaké další potraviny budete potřebovat. Kuchařka je hezky zpracovaná, včetně názvů Ketomix potravin, které budete k vaření potřebovat. Shaker jako dárek vás potěší a je praktickým pomocníkem při přípravě pokrmů. Pro začátečníky bych doporučila vyzkoušet balíček pouze na týden. Uvidíte, zda vám dieta vyhovuje a jestli vám chutná.

Funguje ketonová dieta, zkušenosti a jaký je výsledek?

Ketonová dieta od Ketomix bude fungovat pouze, pokud se dodržují všechna pravidla a předepsaný jídelníček, který v balíčku najdete. Myslím, že dieta Ketomix je vhodná pro osoby s mírnou nebo s velkou nadváhou. Je vhodná pouze několik málo týdnů a při dietě by se nemělo sportovat a neměli byste mít velkou fyzickou zátěž (posilování a podobně). Je to takový start nového životního stylu.

Youtube: Co je uvnitř balíčku

Jak jídla chutnají

Chutnala jsem všechna jídla i nápoje, vše jsem uvařila a vyzkoušela. Každému chutná něco jiného, každý má jiné chuťové preference. Právě proto jsem k tomu velmi přihlédla u hodnocení. Je to důležité, protože někdo má rád sladké, někdo slané, někdo sní všechno a jiný se ve všem nimrá. Já patřím k té poslední skupině. 🙂 Jídla mi chuťově nesedla, ale přesto zkusím nestraně popsat, jaká jídla jsou.

 • Koktejl: Zdál se mi nejchutnější. Připomíná trošku řidší instantní pudink bez vaření. Záleží na tom, jakou máte příchuť koktejlů a co vám chutná.
 • Polévka: Mně polévka přišla slanější, chuťově zvláštní.
 • Kaše: Intenzivní aroma. Uvařila jsem spíše řidší, můžete si přizpůsobit konzistenci.
 • Proteinová tyčinka: Nejlepší se mi zdála čokoládová.
 • Omeleta: Je velmi slaná a určitě je vhodné na to myslet při vaření. Omeletu můžete doplnit o povolenou zeleninu.
 • Nachos: Chuť je poměrně dobrá.
 • Směs ořechů: Vynikající
 • Sušené maso: Záleží na chuťových preferencích – balíček zpestří.

Jak připravit jídla z balíčku

Na obale je napsáno, jak se pokrm připravuje. Příprava je snadná a rychlá. Polévku zalijete horkou vodou a zamícháte, omeletu zalijete v shakeru vodou, protřepete, na pánev nalijete trošku oleje a poté směs na omeletu, upečete. Koktejl připravíte ze směsi a vody také v shakeru, kaše se připravuje stejně jako polévka. Pokud budete chtít do svého jídelníčku zařadit další potraviny, je vhodné přečíst si kuchařku, která je součástí balíčku. Zde přesně napsáno, jaké potraviny smíte jíst, kolik jich smíte jíst a také kdy. Vhodné je si první týden vypracovat plán, do kterého si rozvrhnete, kdy budete jíst jaké Ketomix jídla a také, zda budete vařit, co a kolik toho bude. Je třeba přesně dodržovat instrukce, které jsou uvedené v přiložených materiálech, aby dieta fungovala. Jídla je vhodné doplnit o polovinou zeleninu nebo ovoce. Vyzkoušela jsem také týdenní balíček a celý článek najdete zde: Recenze Ketomix: Ochutnávkový týdenní balíček.

Příprava jídel z balíčku – Youtube

Kdo může keto dietu užívat?

Keto dietu nemůže jíst každý. Dieta není vhodná při cévní a mozkové příhodě, nelze ji jíst při onemocnění štítné žlázy, onemocnění dnou, srdečně cévního systému, onemocnění jater, slinivky břišní, vředové onemocnění žaludku a dvanáctníku, diabetes I. a II. typu, onemocnění žlučníku a střev, onkologická onemocnění, onemocnění ledvin a dialýza.

Keto dietu není možné držet při užívání léku Warfarin, při poruchách příjmu potravy, při alergii na mléko, sóju, vejce, celer, vážných psychiatrických onemocnění, v době těhotenství a kojení, při horečce, virovém onemocnění. Tato dieta není vhodná pro děti do 18 let. Jestli si nejste jisti, zda je pro vás keto dieta vhodná, poraďte se se svým ošetřujícím lékařem.

Závěrem

Proteinová dieta s Ketomix funguje, ale je potřeba dodržovat přesná pravidla a jíst jen předepsané potraviny v předepsaném množství. Ochutnávkový týdenní balíček je skvělým pomocníkem pro ty, kteří s ketónovou dietou začínají a chtějí si vyzkoušet různé pokrmy a příchutě. Ochutnávkový balíček pořídíte na Ketomix.cz, kde jsou velké slevy.

OCHUTNÁVKOVÝ BALÍČEK PRO MUŽE na KETOMIX.CZ

7.8 Hodnocení
Ochutnávkový týdenní balíček pro muže

S týdenním balíčkem pro muže si vyzkoušíte, jak jednotlivé pokrmy chutnají a také poznáte, zda je pro vás ketonová dieta tou pravou volbou. Jídla se připravují velmi snadno, dochutit je můžete podle pravidel keto diety tak, jak vám to bude vyhovovat. Dodání balíčku bylo rychlé. Doprava je zdarma.

Rozmanitost pokrmů
10
Možnost výběru příchutí
7
Příprava pokrmů (snadné, přehledné, rychlé)
10
Chuť
4
KLADY
 • Několik jídel a příchutí
 • Rychlá a snadná příprava
 • Shaker, odměrka a kuchařka v ceně
 • Zabaleno po jedné porci vyjma nápoje
ZÁPORY
 • Některé příchutě si nemůžete vybrat
 • Chuť (každému vyhovuje a chutná něco jiného)

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart