Recenze Ketodiet: Keto dieta na 2 týdny – BASIC 1. krok

Na ochutnávkový balíček od Ketodiet jsem byla zvědavá. Ochutnala jsem několik druhů ketodiet a tento balíček mi chutnal ze všech nejvíce. Do článku jsem připravila recenzi na keto dietu na 2 týdny – BASIC 1. krok.

Keto dieta od Ketodiet

Obsah

Ketodiet: Keto dieta na 2 týdny – BASIC 1. krok recenze

Tento balíček je vhodný pro úplné začátečníky s ketonovou dietou. Používá se jako první krok při keto dietě, obsahuje 70 pokrmů (5 porcí na den) na dva týdny. Poté, až sníte tento balíček, následuje druhý krok – druhý balíček. Balíčky na 2 týdny jsou určeny pro nízkou nadváhu. Pro osoby s větší nadváhou jsou vhodné balíčky na 4 týdny. Velký výběr balíčků najdete na Ketodiet.cz.

Balíček mě příjemně překvapil. Ochutnala jsem poměrně dosti ketónových diet, a zajímalo mě, jak budou jednotlivé pokrmy Ketodiet chutnat. Z jednotlivých pokrmů, které byly v balíčku připraveny, mi chutnaly všechny. Je třeba pamatovat na to, že keto dieta má svou specifickou chuť, na kterou je nutné si zvyknout. Jednotlivé značky keto diet se mezi sebou chuťově liší a Ketodiet patří k chuťově nejlepším. Proč? Má jiné složení stran proteinů.

V balíčku najdete vše, co budete k dvoutýdenní dietě potřebovat – brožurku s návodem, jak dietu užívat. Dále praktický shaker, díky kterému snadno a rychle připravíte koktejly a můžete v něm míchat také směs na omelety nebo palačinky. Shaker je malý a skladný, vejde se vám i do menší kabelky. Dále v krabici najdete po jedné porci prakticky zabalené jednotlivé pokrmy (ne všechny konkurenční značky balí pokrmy po jedné porci). Snadno můžete nosit jídlo s sebou a nachystat si ho například v práci nebo i na výletě (v případě koktejlů to je jednoduché).

V mém balíčku byl jeden box s omeletami (7 kusů), jeden box s palačinkami (7 kusů), jeden box s kuřecí polévkou (7 kusů), jeden box se sýrovou polévkou (7 kusů), jeden box s proteinovým koktejlem – příchuť čokoláda oříšek (7 kusů), jeden box s proteinovým koktejlem – příchuť vanilka (7 kusů), jeden box s proteinovým koktejlem – příchuť banán a jahoda(7 kusů), jeden box s proteinovým koktejlem – příchuť mango a meruňka(7 kusů), jeden box s proteinovým koktejlem – příchuť lesní ovoce (7 kusů), proteinový chléb tmavý (7 kusů).

Byla jsem ráda, že jsou v balení polévky a také koktejly, protože to je na přípravu jednoduché, rychlé a navíc chuťově nejlepší. Pozitivně mě překvapila chuť chleba, která byla dobrá.

Proteinovou palačinku můžete natřít proteinovou pomazánkou s příchutí slaného karamelu (prodává se zvlášť).
Proteinovou palačinku můžete natřít proteinovou pomazánkou s příchutí slaného karamelu (prodává se zvlášť)

Co ochutnávkový balíček obsahuje

 • Box s omeletami (7 kusů)
 • Box s palačinkami (7 kusů)
 • Box s kuřecí polévkou (7 kusů)
 • Box se sýrovou polévkou (7 kusů)
 • Box s proteinovým koktejlem – příchuť čokoláda oříšek (7 kusů)
 • Box s proteinovým koktejlem – příchuť vanilka (7 kusů)
 • Box s proteinovým koktejlem – příchuť banán a jahoda(7 kusů)
 • Box s proteinovým koktejlem – příchuť mango a meruňka (7 kusů)
 • Box s proteinovým koktejlem – příchuť lesní ovoce (7 kusů)
 • Proteinový chléb tmavý (7 kusů)
 • 1x dietní plán
 • 1x shaker

Celkem je v balení 70 porcí jídla, které vystačí na 14 dní. Každý den byste měli sníst pět porcí jídla dle toho, na co máte právě chuť. V balíčku může být místo dvou příchutí koktejlu také kaše a proteinové těstoviny.

DO E-SHOPU ♥
KETONOVÁ DIETA OD KETODIET

♥ Velmi dobré chutě
♥ Perfektní a praktické dávkování v malých sáčcích
♥ Snadná příprava
♥ Ketodiet si zakládá na kvalitních surovinách z Evropy.

Proč si balíček objednat

Jestli vám záleží na tom, co jíte a jak jídlo chutná, tak ketonovou dietu od Ketodiet oceníte. Chuťově je tato dieta nejlepší, kterou můžete na trhu najít. Příprava jídel je snadná, rychlá. Pokrmy mají dobrou chuť. Líbí se mi, že součástí balíčku je také brožurka se všemi informacemi, které budou nováčci při ketodietě potřebovat.

Funguje ketonová dieta, zkušenosti a jaký je výsledek?

Při této ketonové dietě můžete sportovat a dostatečně se hýbat. Dieta je vhodná pro osoby s mírnou nebo střední nadváhou. Osoby s velkou nadváhou budou potřebovat více balíčků – keto dieta na 4 týdny 1. a 2. krok.

Youtube: Co je uvnitř balíčku

Co bylo uvnitř mého balíčku? Připravila jsem video, ve kterém uvidíte, jak krabice s Ketodiet vypadá a co bylo uvnitř.

Jak jídla chutnají

Ketonová dieta Ketodiet mě chuťově příjemně překvapila. Všechny pokrmy byly chuťově dobré, nemohu říci, že mi některý chutnal více nebo méně nebo vůbec. Naopak jsem nečekala, že všechny příchutě budou tak dobré. Některé příchutě koktejlů se mi zdály sladší než jiné. Můžete si vybrat, zda máte chuť na sladší nebo méně sladký koktejl. Zaujala mě variabilita příchutí. Polévky se vydařily – byly dostatečně slané, chuťové dobré a vyvážené. Omeletu můžete jíst se zeleninou, samotnou nebo si k ní můžete dát malý krajíček chleba. Palačinku můžete natřít proteinovým krémem (například slaný karamel).

Jak připravit jídla z balíčku

Na každém pokrmu je napsáno, jak jej připravit. Příprava je snadná a rychlá. Proteinový koktejl stačí namíchat v praktickém shakeru – jedna porce tvoří 200 mililitrů vody a menší sáček s proteinovým práškem a příchutí. Polévku nachystáte také snadno – v misce smícháte horkou vodu a sáček s polévkou. Polévku necháte 3 minuty odstát. Proteinovou palačinku i omeletu je potřeba zahřát na pánvi. Nezapomínejte na zeleninu. K proteinovým produktům je vhodné konzumovat 300-500 gramů zeleniny denně.

Příprava jídel z balíčku – Youtube

Ve videu uvidíte, jak je příprava jídel snadná.

Jak poznáte kvalitní složení?

Kvalitu složení u produktů, které se používají při keto dietě, ovlivňuje zejména kvalita proteinu. Některé značky používají do složení nekvalitní protein, který je dovážen z Číny. To ale není případ značky Ketodiet. V Ketodiet používají do svých jídel pouze kvalitní protein, který je dovezen ze západní Evropy. Ve složení najdete směs proteinů, jejíž původ je ze syrovátky (izolát, koncentrát, kasein), a tak jsou produkty kvalitnější a mají také lepší chuť.

Kdo může keto dietu užívat?

Keto dietu nemůže jíst každý. Dieta není vhodná při cévní a mozkové příhodě, nelze ji jíst při onemocnění štítné žlázy, onemocnění dnou, srdečně cévního systému, onemocnění jater, slinivky břišní, vředové onemocnění žaludku a dvanáctníku, diabetes I. a II. typu, onemocnění žlučníku a střev, onkologická onemocnění, onemocnění ledvin a dialýza.

Keto dietu není možné držet při užívání léku Warfarin, při poruchách příjmu potravy, při alergii na mléko, sóju, vejce, celer, vážných psychiatrických onemocnění, v době těhotenství a kojení, při horečce, virovém onemocnění. Tato dieta není vhodná pro děti do 18 let. Jestli si nejste jisti, zda je pro vás keto dieta vhodná, poraďte se se svým ošetřujícím lékařem. Podívejte se na více informací o dietách na Hrasekvlusku.cz.

Závěrem

Ketodiet nabízí ketonovou dietu, která je chuťově velmi dobrá. Pokrmy připravíte snadno a rychle a při pravidelném užívání dieta . Je potřeba dodržovat pravidla, která se s ketonovou dietou pojí – jíst pokrmy z boxu 5x denně a také instrukce z brožury. Dietu objednáte na Ketodiet.cz. Na Ketodiet bývají velké slevy.

KETO DIETA NA 2 TÝDNY BASIC 1.KROK na KETODIET.CZ

9.8 Hodnocení
Keto dieta na 2 týdny – BASIC 1. krok

Pro mě velké překvapení a uznání, že ketonová dieta v prášku může chutnat dobře. Kvalitní suroviny z Evropy (nikoli z Číny), skvělé a praktické balení, dobrá kombinace chutí staví Ketodiet na přední místa v ketonových dietách. Tato dieta mi chutnala nejvíce ze všech proteinových diet (ochutnala jsem jich už hodně).

Rozmanitost pokrmů
10
Možnost výběru příchutí
10
Příprava pokrmů (snadné, přehledné, rychlé)
10
Chuť
9
KLADY
 • Kvalitní složení z prvotřídních surovin
 • Snadná a rychlá příprava
 • Různorodé pokrmy a příchutě
 • Můžete si vybrat i jiné balíčky (například pouze shake)
 • Dobrá chuť všech produktů
 • Jednoduchost dietu dodržovat
ZÁPORY
 • Vyšší cena (v porovnání s konkurencí cenu vyvažuje dobrá chuť a kvalitnější složení)
Keto dieta od Ketodiet

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart