Recenze plenek Bambo + kde levně koupit

Pleny Bambo Nature mě zaujaly svým designem. Roztomilý medvídek na přední i zadní straně plenky se dětem moc líbil. Řada EKO plenek je vyvedena v bílé barvě a žádný výrazný grafický prvek je nedoplňuje. Bamboo vypadá jako klasická neekologická plenka a zaujme dítě barevnými obrázky.
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) - VÁNOČNÍ AKCE: PRACOVNÍ LISTY ZDARMA
359 Kč 399 Kč
22 dní (dny) do konce

Obsah

Jak si pleny stojí v praktických testech?

Zkoušela jsem velikost č. 4, která dle výrobce sedí dítěti od 7 kg do 18 kg. Zdálo se mi, že je plenka mírně menší a 18 kilogramové dítě ji zapne s velkými problémy, jestli vůbec. Lepící pásky jsou dostatečně dlouhé a pružné. Ale, jak už to tak bývá, viděla jsem pružnější a delší. 🙂 Pásky plní svou funkci dobře, neodlepují se a lze je opětovně rozepnout a zapnout.

Bambo Nature: Jak plena vypadá? Detail na přední stranu.

Svrchní materiál je příjemný, ale setkala jsem se s příjemnějším a hebounkým. Tento je jemný, ale standard EKO plenek je poměrně vysoko, takže i takovýto jemný materiál považuji za běžný, který se nijak nevymyká konkurenci. Pleny jsou vyrobeny v Dánsku a výrobce uvádí, že není žádný troškař. Jinými slovy vyrábí se ve velkém. Kalhotky jsou kvalitní a jejich cena je díky velké produkci nižší než u klasických EKO plenek.  Řadí se mezi jedny z nejšetrnějších k životnímu prostředí na trhu. Až 95 % veškerého odpadu, který vzniká při výrobě Bambo Nature je recyklováno. Plenky mají označení Nordic Eco-label, FSC® a Dermatologically Tested.

Za celou dobu testování ani jednou neprotekly a nepropustily řídkou stolici, i přesto, že nemají gumičku na zádech, na kterou jsem u ekologických plenek zvyklá. Gumičky kolem nožiček neškrtí, jsou dvojité a nepropustí nežádoucí tekutinu ven. Plenky si v praktických testech vedly výborně. Neprosakují, zanechají zadeček v suchu, nezapáchají, jsou fajn a mohla bych je každému doporučit.
Plenka je vhodná také na noc, ale záleží vždy, jak moc se dítě napije. Testovala jsem několikrát na noční spánek a vše bylo v pořádku. Při aktivním pohybu (a že ho doma je až moc) se pásky nerozepnou, plenka krásně drží a přizpůsobí se tělíčku dítěte.

Bambo Nature: Jak plena vypadá? Detail na oblast zádíček.

Savé jádro tvoří buničina a super absorpční biopolymer SAP, který pojme až 300 násobek své váhy. Plenka saje tekutinu rychle, přizpůsobí se tělíčku dítěte a představuje naprosto výjimečný poměr ceny a kvality. S dostupností na tom nejsou tak dobře jako například Pampers. Dobře je koupíte například na Feedo.cz.

Bambo Nature na FEEDO.CZ

Bambo Nature bych doporučila rodičům, kteří se zajímají o ekologii a chtějí vyzkoušet kvalitní, ale ne příliš drahé EKO pleny. Plenky představují výjimečný poměr ceny a kvality.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

8.8 Hodnocení
Plenky Bambo

Ekologické pleny Bambo Nature jsou vyrobeny v Dánsku a nadchnou vás svým poměrem ceny a kvality. Plenu pořídíte okolo 6 Kč, nezapáchá chemicky, jsou na ní krásné obrázky a výborně saje.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
8
Lepicí pásky
8
Parfemace / chemický zápach
10
Savé jádro
10
Absorpce
10
Výdrž
10
Opruzeniny
10
Dostupnost
4
Poměr ceny a kvality
10
Velikost
8
KLADY
  • Pěkný design
  • Dobře sají.
  • Neprotékají.
  • Ekologické.
  • Velmi dobrá cena.
ZÁPORY
  • Dostupné pouze online
  • Nemají gumičku v pase.
Plenky Bambo

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart