Recenze: Hlíva ústřičná 800mg s rakytníkem a echinaceou Imunit

Jak posílit imunitu přirozenou cestou? Koupila jsem si hlívu ústřičnou s rakytníkem a výsledky se dostavily po necelém měsíci užívání. Do článku jsem připravila tip na vynikající a cenově dostupný doplněk stravy.

Hlíva ústřičná 800mg

Obsah

Hlíva ústřičná: Proč ji vyzkoušet

Když jsem hledala, jaký doplněk stravy je nejlepší na imunitu, patřila k nejvíce doporučovaným hlíva ústřičná, protože obsahuje velké množství betaglukanů, dále tyto doplňky stravy obsahují vitamíny C, D, K, B, železo, zinek, draslík, sodík, selen, aminokyseliny, proteiny  a vlákninu. Skvělé je kombinovat doplněk stravy hlívy ústřičné s probiotiky.

Hlíva ústřičná jako doplněk stravy

Vybrala jsem si ten nejsilnější doplněk stravy za rozumnou cenu. Doplňků stravy s hlívou ústřičnou je celá řada, ale jsou v nich rozdíly. U některých produktů je třeba jíst 3 tobolky (kapsle) denně, u jiných 2 tobolky a u některých pouze jednu tobolku, ale za cenu nižších dávek betaglukanů. Volila jsem doplněk stravy tak, abych jej musela užívat maximálně 2x denně a zároveň, abych z doplňku získala co nejvíce účinných látek.

Recenze: Hlíva ústřičná 800mg s rakytníkem a echinaceou Imunit
Recenze: Hlíva ústřičná 800mg s rakytníkem a echinaceou Imunit

Hlíva ústřičná 800mg s rakytníkem a echinaceou Imunit

Tento doplněk stravy obsahuje nejvíce mg hlívy ústřičné ve dvou kapslích. V porovnání s jinými doplňky s hlívou ústřičnou, které i při dávce dvou až tří tobolek denně obsahují 300 mg až 700 mg denně. V jednom balení Imunit bylo 200 tablet, a tak celá jedna pixla vydrží 100 dní (3 měsíce). Celé jedno balení jsem koupila za necelých 500 Kč, měsíc vychází cenově na cca 160 Kč.

Vlastně jsem celý rok byla nemocná – buď jsem měla rýmu, kašel, virózu, zánět nosohltanu, nebo jsem byla unavená. Hlíva ústřičná funguje. Moc mi pomohla. Nejsem nemocná vůbec a dokonce nemám ani rýmu (a se třemi dětmi, které chodí do školky a do školy to je zázrak).

Tento doplněk stravy navíc obsahuje také selen, echinaceu, rakytníkový olej. Užívá se 2 x denně a účinky se dostaví velmi brzo. Kapsle je větší, ale spolknout jde dobře. Obsah můžete vysypat do jídla, kdybyste kapsli nechtěli polykat. Hlívu ústřičnou koupíte například v lékárně Dr.Max.

Hlíva ústřičná Imunit na Dr.Max

Doplňky stravy: Jaké máte na výběr

K velmi oblíbeným patří:

  • Imunit Hlíva ústřičná – Jedna kapsle obsahuje jemně pomletou suchou tkáň hlívy ústřičné 400 mg, extrakt z květů echinacea angustifolia 50 mg, rakytníkový extrakt 50 mg, suchý extrakt z chlorelly (s obsahem nukleotidů a oligopeptidů) 1,8 mg, selen 50 µg (91% RHP). Denní doporučená dávka 2 kapsle – dostupné v lékárně Dr.Max.
  • Terezia Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 200 kapslí – 1 kapsle obsahuje směs 300 mg 100% prášku hlívy ústřičné a 100% rakytníkového oleje bez příměsí s obsahem 118,2 mg β-glukanu ± 3,75 mg. Denní doporučená dávka 2 kapsle – dostupné na Lekarna.cz.
  • Walmark Hlíva ústřičná PLUS 90 tablet – 1 kapsle obsahuje hlívu ústřičnou (Pleurotus ostreatus extrakt 16:1 – 18,75 mg) 300,0 mg, Echinacea extrakt 100,0 mg, Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides extrakt 10:1 – 10 mg) 100,0 mg. Denní doporučená dávka 1 kapsle – dostupné na Lekarna.cz.
Hlíva ústřičná 800mg

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart