Recenze: Hledej a najdi Veselá zvířátka

Knihy o hledání milujeme. Proto jsem pořídila knihu Veselá zvířátka. Knížka je vhodná pro děti od tří let, má pevnou vazbu a krásné obrázky. Do článku jsem připravila recenzi na tuto hezkou dětskou knihu.

Hledej a najdi Veselá zvířátka

Obsah

Pro koho je kniha určena

Kniha Hledej a najdi se hodí pro děti od tří do pěti let. Pevná vazba je kvalitní, ale kniha má tenké stránky, a proto není vhodná pro malé dvouleté děti, které by ji ještě mohly roztrhat. Pokud dvouleté dítě stránky již netrhá, mohla by ho kniha také zaujmout.

Recenze: Hledej a najdi Veselá zvířátka
Recenze: Hledej a najdi Veselá zvířátka

Co v knize najdete

Kniha má dostatečný počet stránek a na každé dvojstraně jsou nakreslena krásná zvířátka zasazena do příslušné krajiny – les, louka, zasněžený les, krajina s rybníkem. Na spodní části dvojstrany je nakreslen bílý panel s obrázky, které mají děti hledat. U každého obrázku je napsáno číslo a děti nejen, že hledají, ale také počítají zvířátka. Proto je kniha vhodnější až pro tříleté děti. Počítání je snadné, maximálně do 10.

Recenze: Hledej a najdi Veselá zvířátka
Recenze: Hledej a najdi Veselá zvířátka

Děti hledají tučňáky, medvědy, pejsky, kočičky, žabičky a další krásná zvířátka. Ilustrace se dětem moc líbí, jsou roztomilé, krásné.

O knize

 • Nakladatelství: Drobek
 • Autor: Romain Guyard
 • ISBN: 978-80-277-0078-3
 • Rok vydání: 2021
 • Vazba: Pevná vazba
 • Počet stran: 40
 • Rozměry: 245 x 300 mm
 • Doporučená cena: 299 Kč  – knihu koupíte levněji online.

Tisk a vazba

Pevná vazba je kvalitní, křídový papír je dostatečně silný, neprosvítá. Barvy jsou nádherně jasné. Kniha má kapitálek a listy se nerozlepují.

Recenze: Hledej a najdi Veselá zvířátka
Recenze: Hledej a najdi Veselá zvířátka

Dostupnost

Tuto krásnou knihu jsem pořídila v akci na Knihydobrovsky.cz za vynikající cenu. Kniha zde bývá často v akci nebo ve slevě.

HLEDEJ A NAJDI na KNIHYDOBROVSKY.CZ

Závěrem

Obecně pěkná práce. Líbí se mi nápad na hledání a počítání zvířátek. Samotné provedení knihy je poctivé, pěkné. Obrázky jsou krásné, sazba hezká a povedená. Dohromady autoři vytvořili krásné dílo. Za plnou doporučenou cenu má možná málo stránek. Já jsem ji pořídila ve slevě, kde se mi zdála až příliš levná. 🙂

7.6 Hodnocení
Haló! Město!

Zajímavě koncipovaná kniha ukazuje, co se každou hodinu děje ve městě. Nápad jako takový je velmi pestrý a nápaditý. Avšak ilustrace jsou ošklivé, nepovedené, a knihu bych sama nikdy nekoupila.

Poměr ceny a kvality
8
Kvalita provedení
10
Poměr ceny a počtu stran
10
Ilustrace
0
Kreativita
10
KLADY
 • Zajímavý a pestrý nápad
 • Hezká vazba
 • Nízká cena
ZÁPORY
 • Ošklivé obrázky
Hledej a najdi Veselá zvířátka

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart