Recenze: GS Imunostim Junior 

Tento vynikající doplněk stravy na posílení imunity dětem moc chutná a jestli hledáte pastilky, které děti bez problémů sní, můžete tyto vyzkoušet. Do článku jsem připravila podrobnější recenzi na GS Imunostim Junior.

DO E-SHOPU ♥
GSKLUB.CZ: VÝHODNÉ AKCE A SLEVY

♥ Cenově výhodné balíčky doplňků stravy
♥ Dárek k nákupu nad určitou výši
♥ Doprava zdarma k nákupu nad určitou výši
LZE VYUŽÍT BENEFITNÍ POUKÁZKY OD ZAMĚSTNAVATELE.

GS Imunostim Junior 

Obsah

GS Imunostim Junior recenze

Tablety chutnají příjemně po jahodách, jsou poměrně velké, ale dítě je vnímá velmi pozitivně a samo se hlásí o to, aby si mohlo tabletu vzít. Tableta obsahuje bakteriální lyzáty a také dostatek vitaminu C. Bakteriální lyzáty zajistí, aby byl imunitní systém ve stavu pohotovosti a aktivují obranné mechanismy vůči virům a jiným infekcím. Bakteriální lyzáty se uplatní při aktivaci přirozené imunity. Vitamin C patří mezi nejdůležitější vitamíny – je důležitý pro zdraví kostí, zubů, chrupavek, vaziv, cév a dásní. GS Imunostim Junior není vhodný pro děti do 3 let věku, těhotné a kojící ženy. Tablety jsou vhodné i při užívání antibiotik.

Recenze: GS Imunostim Junior 
Recenze: GS Imunostim Junior 

Jak přípravek užívat

Tablety se užívají 10 dní, poté je 10 dní pauza, poté se opět užívají 10 dní a nakonec je 2 měsíce pauza. Děti denně užívají jednu tabletu, kterou nechají rozpustit v ústech.

Složení

Dextróza, plnidla (škrobový sirup, xanthan), směs bakteriálních lyzátů, protispékavé látky (mastek, acetylovaný monoglycerid, stearan hořečnatý, polyethylenglykol), kyselina L-askorbová, kyselina (kyselina jablečná), aroma (jahoda)

Bakteriální lyzát (Klebsiella pneumoniae, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes) – 50 mg
Vitamin C – 30 mg (37 % RVH)

Recenze: GS Imunostim Junior 
Recenze: GS Imunostim Junior 

Kde GS Imunostim Junior koupit

GS Imunostim Junior koupíte za výhodnou cenu v e-shopu GSKlub.cz, kde bývají často lákavé akce a slevy na další doplňky stravy – například 1+1 zdarma, doprava zdarma na nákup od určité výše. Tablety dětem chutnají a sní je bez problémů (vyzkoušeno na více dětech).

GS Imunostim Junior na GSKlub.cz

10 Hodnocení
GS Imunostim Junior 

Chuťově vynikající pastilky ocení děti i rodiče. Děti se na pastilky těší a rodiče nemají problémy s tím, aby si dítě doplněk stravy vzalo. Doporučuji pro děti, které vše odmítají (hlívu, probiotika, vitamíny). Dávkování je příznivé, užívá se 10 dní jedna tableta denně, následuje 10 dní pauza, poté 10 dní jedna tableta denně a pauza 2 měsíce. V jedné tabletě je vitamín C a bakteriální lyzát.

Poměr ceny a kvality
10
Jak funguje
10
Složení
10
KLADY
  • Skvělá kvalita
  • Příznivá cena
  • Dětem moc chutná (i těm vybíravým)
  • Při dlouhodobém užívání může posílit imunitu.
  • Vhodné i při užívání antibiotik
ZÁPORY
  • Nic
GS Imunostim Junior 

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart