Recenze Fisher Price Beatbo CZ

Mimozemšťana jsem poprvé viděla před dvěma lety v hračkárně. A zrovna se mnou byly obě děti. Moc se jim líbil. Svítil, hýbal se, mluvil, zpíval. Jen nebyl chvilku zticha. 🙂 A tak jsem tuto hračku pořídila až po čase třetímu Matyáškovi, aby měl také něco nové, svého, něco, jak rád říká Martínek,  legračního.
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je hračka určena

Fisher Price Beatbo CZ není zrovna hračka, kterou by si většina rodičů přála mít doma. Je plastová, svítí, dělá kravál, hýbe se ze strany na stranu, dokonce někdo by mohl namítnout, že „vyřvává hrozné písně“. Ano, ano, to všechno dělá. Ale děti mimozemšťana milují. Na krabici bylo uvedeno, že hračka je vhodná od 9 měsíců do 3 let. Filka ve 3 letech a Martínek ve 4 letech si se „zeleným robotem“ hrají, zpívají s ním, počítají a namlouvají si na záznam to, co říkají. Když to robot zopakuje, smějí se na celé kolo. Když byly děti malé, měli jsme doma další zvukové hračky Fisher Price. Ke stále oblíbeným patří FISHER-PRICE Pejskův stoleček Smart Stages s texty CZ/EN

Materiál a kvalita výroby

Mimozemšťan je výhradně plastový, tykadla a ruce jsou látkové. Žádný přírodní materiál zde nenajdete. Výrobek se zdá být kvalitní. Už několikrát dostal za vyučenou a zatím vše přežil bez úhony.

Co je součástí balení

Součástí balení je hračka mimozemšťana obohacená o baterie.

Funkce Fisher Price Beatbo CZ

Sama neustále objevuji nové zvuky, které tato plastová „potvora“ vydává. Mimozemšťan tancuje a kroutí se, zpívá písně, počítá, svítí, říká abecedu. Největší „terno“ je, že si děti mohou po stisknutí tlačítka nahrát cokoli, co řeknou, a mimozemšťan tuto frázi zazpívá. A skutečně to udělá. Sama musím říct, že nahrávání a zpívání je legrační. Děti různě mění hlasy a mimozemšťan vše pozměněným hlasem poslušně zopakuje. Na břiše má zabudovaná LED světýlka. Při stisknutí tlačítek bříško svítí různými barvami jako zběsilé, mimozemšťan vypráví, zpívá, hýbe se, ale základna hračky zůstává stejná. Nohy stojí, hýbe se tělo. Jinými slovy, mimozemšťan nechodí. Stojí stále na místě.
Recenze Fisher Price Beatbo CZ

Recenze Fisher Price Beatbo CZ

Vlastnosti

  • Materiál: Plast, tykadla z látky
  • Rozměry: 30 x 16 cm
  • Rozměry balení: 36 × 33 × 14 cm
  • Baterie: 4 x AA (jsou součástí balení)

Závěrem

Hračku lze otřít vlhkým hadříkem. Baterie se vyměňují snadno. Mimozemšťan se zdá být nezničitelný. Je krásný, veselý a vtipný. Přesto upozorňuji, že dělá hluk, rámus, svítí a je všude slyšet. Za sebe mohu hračku doporučit. Mně hluk, rámus, blikání nevadí. Děti ji milují a mají z ní radost. Mimozemšťan je dobře dostupný. Pořídíte  jej například na 4kids.cz a také na Alza.cz.

Recenze Fisher Price Beatbo CZ  na 4KIDS.CZ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

9.8 Hodnocení
Recenze Fisher Price Beatbo CZ

Zvuková hračka je velmi hezky udělaná. Není ale do každé domácnosti. Vadí-li vám hluk, budete z koupě nešťastní. Mně hluk už nevadí (máme tři děti), hračka děti již před časem zaujala, a tak jsem s koupí neváhala. Jsem ráda, že ji máme. Je skvělá, legrační.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Kvalita materiálu
10
Údržba
9
Dostupnost
10
KLADY
  • Hezká hračka
  • Legrační a nápaditá
  • Kvalitní
  • Lze otřít hadříkem (jak se čistí ruce a tykadla zatím nevím).
  • Hraje, svítí, bliká, hýbe se
ZÁPORY
  • Pro rodiče, kteří nemají rádi hluk a plast, nedoporučuji. Jinak dávám téměř 100 %. 🙂
Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart