Recenze: Ecozone Tablety do myčky Classic – vše v jednom (72 ks)

Když jsem testovala různé ekologické tablety do myčky, překvapilo mě, jak dobře myjí a že plně nahradí obyčejné tablety. To stejné platí pro Ecozone Tablety do myčky Classic. Do článku jsem připravila recenzi na tyto perfektní tablety do myčky.

Ecozone Tablety do myčky
DO E-SHOPU ♥
ECONEA AKCE MĚSÍCE: SLEVY 15 % NA VYBRANÉ ZNAČKY

♥ Výhodné akce a slevy minimálně 15 %
♥ Doprava zdarma na vybrané produkty
♥ Široký sortiment kvalitních ekologických produktů
SLEVOVÝ KÓD HHNP248 VE VÝŠI 150 KČ PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ

Obsah

Ecozone Tablety do myčky Classic – vše v jednom

Tablety do myčky Ecozone jsem si pořídila hned ve velkém balení a dobře jsem udělala. Tablety myjí perfektně, srovnatelně s mými oblíbenými Mulieres. Tablety jsou zabaleny v obalu, který se v myčce rozpustí, mají přírodní složení, nádobí je krásně čisté a lesklé. Ve složení je regenerační sůl, leštidlo a ochrana skla. Všechny výrobky Ecozone jsou hypoalergenní (Allergy UK certifikace), z 99,5 – 100 % jsou vyrobeny z přírodních surovin a biologicky odbouratelné. 

Recenze: Ecozone Tablety do myčky Classic - vše v jednom (72 ks)
Recenze: Ecozone Tablety do myčky Classic – vše v jednom (72 ks)

Tableta se v myčce rozpustí i na krátký program, který trvá necelou hodinu. Zkoušela jsem umývat nádobí také na program ECO. Tablety si poradily s plnou myčkou a velmi špinavým nádobím.

TABLETY DO MYČKY ECOZONE na ECONEA.CZ

Ekologie a certifikace

Tablety do myčky mají certifikaci Cruelty-free HHPS, Vegan Society, Allergy UK.

Recenze: Ecozone Tablety do myčky Classic - vše v jednom (72 ks)
Recenze: Ecozone Tablety do myčky Classic – vše v jednom (72 ks)

Složení

Sodium Carbonate (uhličitan sodný/soda), Sodium Carbonate Peroxide (peruhličitan sodný), Sodium Silicate (křemičitan sodný), Sodium Citrate (citronan sodný), Alcohol propoxylate Ethoxylate, Sodium Sulfate (síran sodný), Sodium bicarbonate (hydrogenuhličitan sodný/jedlá soda), Sodium Chloride (chlorid sodný), Tetraacetyl Ethylene Diamine, Polyethilenglicol, Citric Acid (kyselina citrónová), 2- Propenoic Acid, Sodium salt (chlorid sodný/sůl), Enzymes, sodium carboxymethyl inulin, Alchilpolyglucoside, Polysiloxane, Talc (mastek),1,2-Propylene Glycol, Hydrated Amorphous Silica,1,2,3 -Benzotriazole

Ecozone Tablety do myčky

Kde tablety do myčky koupit

Tablety do myčky jsem pořídila na Econea.cz, kde mají na výběr velké množství ekologických výrobků. Zboží poslali ihned v úhledně a bezpečně zabaleném balíčku (ekologicky bez zbytečných plastových výplní).

Econea: E-shop s ekologickými produkty
Econea: E-shop s ekologickými produkty

Tablety do myčky jsou skvělé – mají přírodní složení, jsou odbouratelné, dobře se rozpouští, skvěle čistí a navíc je koupíte za dobrou cenu (větší balení vychází lépe než balení malé). Tablety Ecozone a další skvělé čističe od této firmy koupíte na Econea.cz, kde jsou někdy v akci nebo ve slevě.

TABLETY DO MYČKY ECOZONE na ECONEA.CZ

10 Hodnocení
Ecozone Tablety do myčky Classic - vše v jednom

Tablety do myčky jsou skvělé. Dobře myjí, skvěle se rozpouští, mají přírodní složení, jsou odbouratelné, nádobí je čisté a lesklé. Cena za velké balení je příznivá.

Poměr ceny a kvality
10
Složení
10
Ekologie
10
Vlastnosti
10
Jak funguje
10
KLADY
  • Skvěle myjí.
  • Vše v jednom - leštidlo, sůl, ochrana skla, čištění
  • Nádobí je hezky čisté.
  • Tablety se dobře rozpustí i na krátký program.
ZÁPORY
  • Nic
Ecozone Tablety do myčky

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart