Recenze: Ecozone Tablety do myčky Classic – vše v jednom (72 ks)

Když jsem testovala různé ekologické tablety do myčky, překvapilo mě, jak dobře myjí a že plně nahradí obyčejné tablety. To stejné platí pro Ecozone Tablety do myčky Classic. Do článku jsem připravila recenzi na tyto perfektní tablety do myčky.

Ecozone Tablety do myčky

Obsah

Ecozone Tablety do myčky Classic – vše v jednom

Tablety do myčky Ecozone jsem si pořídila hned ve velkém balení a dobře jsem udělala. Tablety myjí perfektně, srovnatelně s mými oblíbenými Mulieres. Tablety jsou zabaleny v obalu, který se v myčce rozpustí, mají přírodní složení, nádobí je krásně čisté a lesklé. Ve složení je regenerační sůl, leštidlo a ochrana skla. Všechny výrobky Ecozone jsou hypoalergenní (Allergy UK certifikace), z 99,5 – 100 % jsou vyrobeny z přírodních surovin a biologicky odbouratelné. 

Recenze: Ecozone Tablety do myčky Classic - vše v jednom (72 ks)
Recenze: Ecozone Tablety do myčky Classic – vše v jednom (72 ks)

Tableta se v myčce rozpustí i na krátký program, který trvá necelou hodinu. Zkoušela jsem umývat nádobí také na program ECO. Tablety si poradily s plnou myčkou a velmi špinavým nádobím.

TABLETY DO MYČKY ECOZONE na ECONEA.CZ

Ekologie a certifikace

Tablety do myčky mají certifikaci Cruelty-free HHPS, Vegan Society, Allergy UK.

Recenze: Ecozone Tablety do myčky Classic - vše v jednom (72 ks)
Recenze: Ecozone Tablety do myčky Classic – vše v jednom (72 ks)

Složení

Sodium Carbonate (uhličitan sodný/soda), Sodium Carbonate Peroxide (peruhličitan sodný), Sodium Silicate (křemičitan sodný), Sodium Citrate (citronan sodný), Alcohol propoxylate Ethoxylate, Sodium Sulfate (síran sodný), Sodium bicarbonate (hydrogenuhličitan sodný/jedlá soda), Sodium Chloride (chlorid sodný), Tetraacetyl Ethylene Diamine, Polyethilenglicol, Citric Acid (kyselina citrónová), 2- Propenoic Acid, Sodium salt (chlorid sodný/sůl), Enzymes, sodium carboxymethyl inulin, Alchilpolyglucoside, Polysiloxane, Talc (mastek),1,2-Propylene Glycol, Hydrated Amorphous Silica,1,2,3 -Benzotriazole

Ecozone Tablety do myčky

Kde tablety do myčky koupit

Tablety do myčky jsem pořídila na Econea.cz, kde mají na výběr velké množství ekologických výrobků. Zboží poslali ihned v úhledně a bezpečně zabaleném balíčku (ekologicky bez zbytečných plastových výplní).

Econea: E-shop s ekologickými produkty
Econea: E-shop s ekologickými produkty

Tablety do myčky jsou skvělé – mají přírodní složení, jsou odbouratelné, dobře se rozpouští, skvěle čistí a navíc je koupíte za dobrou cenu (větší balení vychází lépe než balení malé). Tablety Ecozone a další skvělé čističe od této firmy koupíte na Econea.cz, kde jsou někdy v akci nebo ve slevě.

TABLETY DO MYČKY ECOZONE na ECONEA.CZ

10 Hodnocení
Ecozone Tablety do myčky Classic - vše v jednom

Tablety do myčky jsou skvělé. Dobře myjí, skvěle se rozpouští, mají přírodní složení, jsou odbouratelné, nádobí je čisté a lesklé. Cena za velké balení je příznivá.

Poměr ceny a kvality
10
Složení
10
Ekologie
10
Vlastnosti
10
Jak funguje
10
KLADY
  • Skvěle myjí.
  • Vše v jednom - leštidlo, sůl, ochrana skla, čištění
  • Nádobí je hezky čisté.
  • Tablety se dobře rozpustí i na krátký program.
ZÁPORY
  • Nic
Ecozone Tablety do myčky

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart