DOPORUČUJI

Recenze e-shopu Zalando.cz

E-shop Zalando.cz mě zaujal nabídkou obuvi za skvělé ceny. Překvapilo mě rychlé dodání zboží, bezproblémové vrácení i rychlé vrácení peněz na účet. Do článku jsem připravila praktické rady a recenzi na e-shop Zalando.cz.

Obsah

Co v e-shopu koupíte

Zalando nabízí velký výběr dámského i pánského oblečení, stejně jako e-shopy About You a Zoot.cz. Na rozdíl od About You dodal e-shop zboží rychle. Vrácení bylo bezproblémové. Stačilo vyplnit formulář online, vložit věci do pytle, ve kterém zboží dorazilo (nebo do jiného obalu) a odeslat jej skrze Zásilkovnu či PPL. Vrácení je zdarma.

Slevy, akce a výprodej

Pravidelně zde bývají slevy, akce a výprodeje. Celoročně zlevněné zboží najdete v záložce Výprodej.

Doprava a platba

Doprava je zdarma, ale pozor. Na některé kousky zboží to neplatí. U některých produktů je napsáno „mezinárodní přeprava“ nebo „zboží bude dopraveno z velké dálky“ a je účtován poplatek 29 Kč za kus. Pokud není zboží dodáváno z velké dálky, trvá doručování přibližně dva dny. Z velké dálky to může být 6 až 10 dní. Platit můžete kartou, na dobírku, na fakturu nebo bankovním převodem.

Vrácení zboží

Zboží jsem zabalila do stejného pytle, ve kterém mi bylo doručeno, na účtu Zalando jsem vyplnila, které zboží chci vrátit, nalepila jsem na něj štítek, který byl součástí balíčku a odnesla jsem ho do Zásilkovny (můžete využít i parcelshop PPL). Vrácení je zdarma. Peníze vrátili na účet do 14 dní.

E-shop Zalando.cz

10 Hodnocení
E-shop Zalando.cz

V e-shopu najdete velký výběr dámského i pánského oblečení za příznivé ceny. Často zde jsou akce a výprodeje, slevové kódy. A také zde často najdete malé či velké velikosti, které je problematické sehnat. Za tyto velikosti je (v drtivé většině případů) potřeba zaplatit 29 Kč jako poplatek za vzdálenější přepravu.

Akce a slevy
10
Doprava zdarma
10
Balení zboží
10
Doba dodání
10
Komunikace se zákazníkem
10
Šíře sortimentu
10
KLADY
  • Velký výběr zboží
  • Doprava zdarma (neplatí pro všechny druhy oblečení)
  • Rychlé vrácení peněz
  • Rychlé dodání zboží
  • Bezproblémové vrácení zboží (lze vrátit zdarma přes Zásilkovnu)
ZÁPORY
  • U některých produktů je potřeba zaplatit extra dopravu, ale poplatek není velký.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart