Recenze e-shopu Slimpasta.cz

E-shop Slimpasta.cz mě překvapil zajímavým výběrem hotových jídel s konjakovými těstovinami a velkým výběrem různých druhů konjakových těstovin. Do článku jsem připravila zkušenosti s e-shopem Slimpasta.cz.

Obsah

Co v e-shopu koupíte

Vyberete si hotová jídla s omáčkami, různé druhy konjakových těstovin (pro sportovce, cenově výhodné balíčky). V e-shopu koupíte různé druhy low carb příloh, hotová jídla, která stačí ohřát v mikrovlnné troubě, nízkokalorické dresinky a výhodné balíčky.

Já jsem vyzkoušela cenově výhodný balíček hotových jídel a také malý ochutnávkový balíček, ve kterém jsou konjakové těstoviny, konjaková rýže, dresink, konjakové nudle a také jedno hotové jídlo. Celou recenzi i s videem najdete v článku: Recenze Slim Pasta: Malý ochutnávkový balíček a hotová jídla.

Recenze e-shopu Slimpasta.cz
Recenze e-shopu Slimpasta.cz

Slevy a výprodeje

e-shopu jsou pravidelně velké slevy. Slevy se vztahují i na už tak cenově výhodné a zlevněné balíčky, multipacky i další potraviny.

DO E-SHOPU ♥
LOW CARB DIETA OD SLIMPASTA

♥ Také pro sportovce
♥ Velké množství příloh
♥ Zajímavá hotová jídla
♥ Cenově výhodné balíčky

Doprava a platba

Při nákupu nad 1490 Kč máte dopravu domů zdarma. Při nákupu do 1490 Kč zaplatíte za kurýra až domů 99 Kč a za zaslání zboží do Zásilkovny 59 Kč. Zboží bylo zabaleno v krabici a navrchu byla pevná bublinková folie, aby se nic nezničilo.

Dodání zboží

Zboží bylo dobře a bezpečně zabaleno. Objednala jsem dva ochutnávkové balíčky. Vše bylo řádně zabaleno v papírové krabici. Krabice byla vyplněna vzduchovými výplněmi. Dodání zboží bylo velmi rychlé. Do dvou dní od objednání jsem měla balíček doma.

E-shop Slimpasta.cz

10 Hodnocení
E-shop Slimpasta.cz

V e-shopu si přehledně dle jednotlivých kategorií vyberete přesně ty potraviny, jaké potřebujete - konjakové nudle, špagety, rýži či hotová jídla a omáčky. Dodání zboží je rychlé, zboží je pečlivě zabaleno, aby se při přepravě nepoškodilo. Doprava je zdarma od objednávky nad 1490 Kč.

Doprava zdarma
10
Balení zboží
10
Doba dodání
10
Komunikace se zákazníkem
10
Šíře sortimentu
10
KLADY
  • Velký výběr potravin
  • Rychlé dodání
  • Velké slevy
  • Cena dopravy od 1490 Kč zdarma
ZÁPORY
  • Nelze si vybrat příchutě jídel.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart