Recenze e-shopu Powerlogy.cz

E-shop Powerlogy mě překvapil kvalitou produktů. Všechno zboží, které jsem vyzkoušela, bylo kvalitní a vynikající – poctivá granola, vynikající oříškové krémy i neskutečný kolagen.

E-shop Powerlogy.cz

Obsah

Co v e-shopu koupíte

V e-shopu Powerlogy.cz koupíte kvalitní müsli, vynikající granolu, úžasná oříšková másla a krémy, bezkonkurenční hovězí kolagen a také biopotraviny a zdravou výživu. Zaujmou vás vitamínové doplňky, čokoláda, káva, zdravé tuky, tyčinky a kapsičky, produkty bez lepku a bez laktózy, produkty vhodné na keto dietu a jídlo bez cukru. Omrknout můžete také zdravé jídlo pro děti.

Lahodné a zdravé müsli, granola i oříškové krémy od Powerlogy
Lahodné a zdravé müsli, granola i oříškové krémy od Powerlogy

Slevy a výprodeje

V e-shopu bývají pravidelné slevy na vybrané produkty a také se občas přímo na webových stránkách e-shopu objeví slevový kód, který můžete použít v košíku při nákupu. Slevový kód Powerlogy může být i na 15 %. Pozor. Přímo na webových stránkách e-shopu se můžete registrovat a k prvnímu nákupu dostanete slevu.

Doprava a platba

Doprava na všechny produkty je zdarma. Objednávku vám doručí kurýr až domů. Zboží odesílají rychle a perfektně zabalené. Skleničky jsou baleny do papírových obalů, müsli je úhledně uloženo v krabici.

E-shop Powerlogy.cz

10 Hodnocení
E-shop Powerlogy.cz

Jejich produkty jsou vynikající. Mně nejvíce chutná granola a oříškové krémy, ale také mě zaujala čokoláda, vitamíny, zdravé oleje nebo potraviny pro děti. I přesto, že jsou jejich produkty dražší, tak cena odpovídá kvalitě. Müsli a krémy jsou vynikající, kolagen zase velmi kvalitní.

Doprava zdarma
10
Balení zboží
10
Doba dodání
10
Komunikace se zákazníkem
10
Šíře sortimentu
10
KLADY
  • Výborné jídlo
  • Z kvalitních surovin
  • Řada produktů je bez cukru.
  • Některé potraviny jsou vhodné pro bezlepkovou a bezlaktózovou dietu i pro keto dietu.
  • Nejlepší granola a oříškové krémy, které jsem kdy jedla.
ZÁPORY
  • Nic
E-shop Powerlogy.cz

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart