Recenze e-shopu Ketomix.cz

V e-shopu Ketomix.cz pořídíte proteinová jídla pro keto dietu. Do článku jsem připravila zkušenosti s e-shopem Ketomix.cz.

Obsah

Co v e-shopu koupíte

Překvapil mě velký výběr jídel, která jsou vhodná pro ketonovou dietu. Vybrat si můžete buď samotné pokrmy nebo balíček pro ketonovou dietu pro 1., 2. i 3. fázi. Vyzkoušet můžete balíček na jeden týden nebo na dva týdny, a poté si můžete přikoupit další dietní program na tři či čtyři týdny.

Recenze Ketomix: Ochutnávkový týdenní balíček
Recenze Ketomix: Ochutnávkový týdenní balíček

Dále jsou zde horké nápoje, Ketomix víno, proteinové dezerty, omáčky, chipsy, těstoviny, kaše a pyré, sušené maso, doplňky stravy, proteinové tyčinky, proteinové koktejly.

Podívejte se na podrobné recenze týdenních balíčků, na videa, zkušenosti a také na to, jak připravit jednotlivá Ketomix jídla. Jak vypadá týdenní balíček pro muže? Více zjistíte v článku: Recenze Ketomix: Ochutnávkový týdenní balíček pro muže. Jak vypadá klasický týdenní ochutnávkový balíček? Více zjistíte v článku: Recenze Ketomix: Ochutnávkový týdenní balíček.

Slevy a výprodeje

V e-shopu jsou pravidelné akce a slevy na produkty i na balíčky. Ještě více zlevněné potraviny najdete v záložce „zkrácená doba expirace„.

DO E-SHOPU ♥
KETONOVÁ DIETA OD KETOMIX

♥ Na výběr velké množství jídel v prášku
♥ Snadné dávkování – jídla jsou zabalená v malých pytlíčcích
♥ Snadná příprava
♥ Cenově výhodné balíčky

Doprava a platba

Při nákupu nad 1490 Kč máte dopravu domů zdarma. Při nákupu do 1490 Kč zaplatíte za kurýra až domů 99 Kč a za zaslání zboží do Zásilkovny 59 Kč. Zboží bylo zabaleno v krabici a navrchu byla pevná bublinková folie, aby se nic nezničilo.

Ketomix: Jak je zboží zabaleno
Ketomix: Jak je zboží zabaleno

Dodání zboží

Dodání zboží bylo rychlé. E-shop na svých stránkách garantuje dodání zboží do tří pracovních dní, a to také splnil.

E-shop Ketomix.cz

10 Hodnocení
E-shop Ketomix.cz

V e-shopu koupíte vše, co budete potřebovat pro ketonovou dietu. Vyberete si připravené balíčky na týden, dva či tři týdny. Jednotlivé potraviny nebo nápoje. Dodání zboží je rychlé a zboží je pečlivě zabaleno, aby se při přepravě nepoškodilo.

Doprava zdarma
10
Balení zboží
10
Doba dodání
10
Komunikace se zákazníkem
10
Šíře sortimentu
10
KLADY
  • Velký výběr potravin
  • Rychlé dodání
  • Velké slevy
  • Cena dopravy od 1490 Kč zdarma
  • Pokud si objednáte ochutnávkový balíček, najdete v něm vše, co budete potřebovat při ketonové dietě na jeden týden.
ZÁPORY
  • Nelze si vybrat příchutě polévek a kaší, pokud si je objednáte v týdenním balíčku.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart