DOPORUČUJI

Recenze e-shopu Hravaskolka.cz

E-shop Hravaskolka.cz patří k netradičním a snadno zapamatovatelným. Najdete v něm originální, kreativní a krásné hračky, které si děti zamilují a ještě ke všemu se něco naučí. Do článku jsem připravila recenzi a podrobnější informace o e-shopu.

Hravaskolka.cz

Obsah

Co v e-shopu koupíte

Tento e-shop nemá konkurenci. Najdete v něm netradiční hračky, samolepkové sešity, stavebnice a kreativní hračky, které jinde nekoupíte. Zde najdete pod jednou střechou hračky pro děti od 1,5 roku až do přibližně 12 let. V e-shopu pořídíte:

Byla jsem sama překvapená, co všechno se dá v e-shopu koupit. Zaujala mě Pop it stavebnice pro malé děti, Magnetická skládačka lidské tělo pro školáky (ta je krásná, máme ji), dále vyškrabování (máme doma a děti toto milují), magnetické skládání, vybarvování vodou i společenské hry. Při výběru hraček jsem hodně hledala a nevěděla jsem, co všechno v e-shopu je. Omrknout můžete bestsellery. V této kategorii jsou seřazeny produkty podle oblíbenosti.

Recenze e-shopu Hravaskolka.cz

Recenze e-shopu Hravaskolka.cz

Slevy, akce a výprodej

V e-shopu bývají akce nebo slevy a výprodeje. Jak najdete zlevněné hračky nebo akční zboží? Stačí, když prošmejdíte záložku Výprodej.

Doprava a platba

Doprava je zdarma. 🙂 Do Zásilkovny a skrze klasické doručení PPL neplatíte nic.

Vyškrabování: Výhodný balíček Scratch Books - Zvířata a Dinosauři

Vyškrabování: Výhodný balíček Scratch Books – Zvířata a Dinosauři

Dodání zboží

Zboží dodal e-shop Hravaskolka.cz druhý den. Dodání bylo rychlé a to až ke mně domů. Skvělá služba, kterou mohu stoprocentně doporučit. Krásné zboží, rychlé dodání a děti byly nadšené. 

Hravaskolka.cz
10 Hodnocení
E-shop Hravaskolka.cz

Zajímavý a neobyčejný e-shop s hračkami pro děti mě zaujal nabídkou zboží i rychlým dodáním. Zboží je krásné, originální, netradiční. Vybrala jsem hračky na procvičování jemné motoriky, na fantazii a učení lidského těla. Děti byly neuvěřitelně nadšené. Doporučuji a děkuji.

Akce a slevy
10
Doprava zdarma
10
Balení zboží
10
Doba dodání
10
Komunikace se zákazníkem
10
Šíře sortimentu
10
KLADY
  • Nádherné hračky a zboží
  • Kreativní
  • Nápadité
  • E-shop je přehledný.
  • Rychlé dodání
ZÁPORY
  • Nevýhodu jsem nenašla.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart