Recenze e-shopu DailyMix.cz

V e-shopu DailyMix koupíte proteinové potraviny, které navazují na ketonovou dietu od KetoMix. Všechna jídla připravíte do pěti minut. Vše jsem zkoušela. Do článku jsem připravila recenze a zkušenosti s tímto obchodem.

Obsah

Co v e-shopu koupíte

Vyberete si z velkého množství instantních jídel – těstoviny s omáčkou, rizoto, polévky, dále konjakové těstoviny v nálevu, které jsou vhodné k dalšímu vaření a doplnění o omáčku nebo maso, konjakovou rýži. V e-shopu koupíte také proteinovou granolu s lyofilizovaným ovocem, oříškové krémy bez přídavku cukru a sladidel a také proteinové koktejly.

Pořídit můžete samostatné pokrmy nebo výhodné balíčky, ať už to jsou těstoviny balené v multipacku nebo ochutnávkový balíček. Já jsem vyzkoušela ochutnávkový balíček a celou recenzi na něj si můžete přečíst v článku: Recenze Dailymix: Ochutnávkový balíček 35 porcí.

Recenze e-shopu DailyMix.cz
Recenze e-shopu DailyMix.cz

Slevy a výprodeje

V e-shopu jsou pravidelně velmi velké slevy (až 50%). Slevy se vztahují i na už tak cenově výhodné a zlevněné balíčky, multipacky i další potraviny.

DO E-SHOPU ♥
LOW CARB DIETA OD DAILYMIX

♥ Na výběr velké množství jídel v prášku
♥ Snadné dávkování
♥ Snadná příprava
♥ Cenově výhodné balíčky

Doprava a platba

Při nákupu nad 1490 Kč máte dopravu domů zdarma. Při nákupu do 1490 Kč zaplatíte za kurýra až domů 99 Kč a za zaslání zboží do Zásilkovny 59 Kč. Zboží bylo zabaleno v krabici a navrchu byla pevná bublinková folie, aby se nic nezničilo.

Dodání zboží

Zboží bylo dobře a bezpečně zabaleno. Objednala jsem ochutnávkový balíček 35 porcí. Vše bylo řádně zabaleno v papírové krabici. Součástí objednávky byla také sklenička s oříškovým krémem, která byla obalená vzduchovou výplní. Stejnými vzduchovými výplněmi byla vyložená také krabice. Dodání zboží bylo velmi rychlé. Do dvou dní od objednání jsem měla balíček doma.

E-shop DailyMix.cz

10 Hodnocení
E-shop DailyMix.cz

E-shop je přehledný a vyberete si velké množství jídel vhodných pro redukční proteinovou dietu. Zboží odeslali ihned, dorazilo do dvou dní od objednání. Bylo dobře zabaleno, nepoškodilo se. Zákazníci mohou v e-shopu využít velké slevy.

Doprava zdarma
10
Balení zboží
10
Doba dodání
10
Komunikace se zákazníkem
10
Šíře sortimentu
10
KLADY
  • Velký výběr potravin
  • Rychlé dodání
  • Velké slevy
  • Cena dopravy od 1490 Kč zdarma
ZÁPORY
  • Nelze si vybrat příchutě polévek a kaší, pokud si je objednáte v týdenním balíčku.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart