Recenze e-shopu Bohemiaolej.cz

Na e-shop Bohemiaolej.cz jsem narazila náhodou, když jsem hledala dárek pro muže k Vánocům. Jsem nadšená. E-shop nabízel přesně to, co jsem potřebovala. Zdravé RAW oleje, rostlinné proteiny a mouky.

Obsah

Co v e-shopu koupíte

E-shop mě nadchl velkým množstvím krásných RAW olejů. Vybrat si můžete dárková balení nebo větší balení olejů (250ml – například makový olej, vlašský olej, dýňový), která můžete různě kombinovat a vytvořit si sami dárkový balíček. Vybrat si můžete krásná mýdla, jablečné octy a balsamica, rostlinné proteiny, mouky, ořechy a semínka. Produkty jsou vyrobeny v České republice.

Slevy a výprodeje

V e-shopu nejsou slevy, ale můžete si vybrat produkty ze sezónní nabídky, které jsou cenově příznivé.

Bohemiaolej.cz - balení zboží
Bohemiaolej.cz – balení zboží

Proč právě Bohemiaolej.cz

Český výrobce olejů lisuje ryze české a kvalitní suroviny. Oleje jsou lisovány v RAW kvalitě (do 42 °C). Firma ctí zero waste koncept, a tak ze semínek, z nichž se vylisuje olej, se posléze vyrobí proteinové mouky. Oleje získaly ocenění značky kvality.

Doprava a platba

U objednávek nad 800 Kč máte dopravu zdarma. U objednávek do 800 Kč je nutné uhradit poplatek za dopravu. Zásilkovna stojí 59 Kč, doprava na adresu stojí 89 Kč (kurýr). Osobní odběr v Praze 5 je zdarma (lepší je předem zavolat).

Dodání zboží

Zboží z Bohemiaolej.cz bylo pečlivě zabalené v krabici, která byla vyplněna fólií a papírem. Nic se při přepravě nepoškodilo.

Bohemiaolej.cz
10 Hodnocení
E-shop Bohemiaolej.cz

V e-shopu najdete krásné a zajímavé oleje, které jsou určeny k vnitřnímu i vnějšímu užití. Dále zde nakoupíte octy a balsamica, proteinové mouky i dárkové sady a mýdla.

Doprava zdarma
10
Balení zboží
10
Doba dodání
10
Komunikace se zákazníkem
10
Šíře sortimentu
10
KLADY
  • Skvělé oleje
  • Kvalitní produkty
  • Doprava nad 800 Kč zdarma
  • Vyrobeno v České republice
ZÁPORY
  • Nic

E-shop Bohemiaolej.cz

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart