Recenze e-shopu Barebarics.cz

E-shop mě zaujal nabídkou krásných dámských i pánských barefoot bot. Není divu. Boty jsou navrženy známou (a také mnou velmi oblíbenou) značkou Be Lenka. Do článku jsem připravila recenzi na e-shop s barefoot obuví Barebarics.cz.

🏆JEDINEČNÁ A ČASOVĚ OMEZENÁ AKCE. VELKÉ SLEVY A VÝPRODEJ NA BAREBARICS.CZ A NA BELENKA.CZ.🏆

Obsah

Co v e-shopu koupíte

V e-shopu koupíte krásné barefoot boty sportovního vzhledu, boty pro mladé nadšence barefoot obuvi, stylové městské boty. Nabídka produktů se postupně rozšiřuje. Vybrat si můžete dámské i pánské barefoot boty na šněrování od velikosti 36 do velikosti 47.

Slevy a výprodeje

Pravidelné akce a výprodeje zatím v e-shopu nejsou, ale občas se sleva na některé produkty objeví. Pravidelné akce najdete je ale na Belenka.cz.

Doprava a platba

Doprava až domů je zdarma kurýrem GLS. Pokud vám boty nesedí, nelíbí se vám nebo potřebujete jinou velikost, můžete je zdarma vrátit do e-shopu a vybrat si třeba jiné. Vrácení zdarma platí v zemích EU.

Recenze e-shopu Barebarics.cz
Recenze e-shopu Barebarics.cz

Dodání zboží

Zboží dodal e-shop Barebarics.cz rychlostí světla. Do druhého dne jsem ho měla doma. Dodání může trvat od dvou do tří až čtyř dní (záleží na rychlosti dopravce). Je ale opravdu velmi rychlé. Jsem moc spokojená. Boty byly zabaleny v krásných krabicích a krabice byly ještě uloženy ve velké zásilkové kartonové krabici.

E-shop Barebarics.cz

🏆JEDINEČNÁ A ČASOVĚ OMEZENÁ AKCE. VELKÉ SLEVY A VÝPRODEJ NA BAREBARICS.CZ A NA BELENKA.CZ.🏆

10 Hodnocení
E-shop Barebarics.cz

Nádherné a propracované barefoot boty značky Barebarics zaujmou svým moderním vzhledem i barevnými kombinacemi. Střih bot je dostatečně široký, kombinace barev jedinečné a vkusné. Doprava je velmi rychlá, boty byly dobře zabalené. Vrácení obuvi je zdarma.

Doprava zdarma
10
Balení zboží
10
Doba dodání
10
Komunikace se zákazníkem
10
Šíře sortimentu
10
KLADY
  • Krásné barefoot boty
  • Zajímavé kombinace barev
  • Rychlé odeslání
  • Vrácení zboží nebo výměna zdarma
ZÁPORY
  • Nic

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart