Recenze e-shopu Answear.cz

E-shop Answear nabízí velmi velký výběr oblečení za příznivé ceny. Dodání je rychlé, vrácení zboží bezproblémové. Platba za vrácené zboží vám dorazí zpět na účet velmi rychle. Do článku jsem připravila recenzi na internetový e-shop Answear.cz.

Obsah

Co v e-shopu koupíte

Na Answear.cz najdete velký výběr dámského a pánského oblečení a také dámské a pánské obuvi. Zaujalo mě velké množství značek a velikostí od jednou střechou. Fajn jsou také příznivé ceny. Před nákupem je dobré vytvořit si na Answear účet, zaregistrovat se, a poté teprve vytvořit objednávku.

Slevy, akce a výprodej

V e-shopu Answear.cz bývají pravidelně akce a slevy. Slevy najdete v záložce Sale. Před dokončením objednávky můžete v košíku uplatnit slevový kód.

Doprava a platba

Doprava nad 1000 Kč je zdarma. Zboží dodali velmi rychle. Dva dny od objednání jsem jej měla doma. Bohužel jsem jej vracela (zkušenosti s vrácením jsem popsala níže).

Recenze e-shopu Answear.cz

Recenze e-shopu Answear.cz

Vrácení zboží

Pokud budete chtít vrátit zboží, přihlásíte se do svého účtu a online vyberete, co chcete vrátit a jak zboží budete vracet. Můžete si vybrat, že si u vás zboží vyzvedne řidič, nebo jednoduše  vyplníte přiložený formulář, který jste dostali se zbožím, vložíte jej k vrácenému zboží a na krabici či plastový obal nalepíte štítek. Štítek najdete u formuláře. Nemusíte nic tisknout. Zboží odnesete na pobočku Zásilkovny a to je vše. Peníze na účet dorazily přibližně do týdne. Všechno šlo hladce, rychle, bez problémů. Doporučuji.

E-shop Answear.cz

10 Hodnocení
E-shop Answear.cz

Na Answear.cz se mi líbil velký výběr dámského a pánského oblečení. Dodání zboží bylo rychlé, vrácení snadné a bezproblémové. Peníze na účet připsali velmi rychle.

Akce a slevy
10
Doprava zdarma
10
Balení zboží
10
Doba dodání
10
Komunikace se zákazníkem
10
Šíře sortimentu
10
KLADY
  • Velký výběr zboží
  • Doprava zdarma
  • Rychlé vrácení peněz
  • Rychlé dodání zboží
  • Bezproblémové vrácení zboží (lze vrátit zdarma přes Zásilkovnu)
ZÁPORY
  • Nic

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart