DOPORUČUJI

Recenze e-shopu Albi.cz

E-shop Albi.cz je vám jistě dobře známý. My zde pravidelně kupujeme knihy z edice Kouzelného čtení a také krásné deskové hry. Věděli jste, že jedinečné deskové hry z edice “Albi exclusive” najdete pouze v tomto e-shopu? Do článku jsem připravila recenzi na e-shop Albi.cz.

Obsah

Co v e-shopu koupíte

V e-shopu Albi.cz koupíte krásné a jedinečné knihy z edice Kouzelné čtení, které fungují pouze s Albi tužkou. Dále zde najdete jedinečné deskové hry z edice “Albi exclusive”, krásné deskové hry Albi, Kvído aktivity, časopis Kouzelné čtení, hry i samolepky.

Slevy, akce a výprodej

V e-shopu bývají akce nebo slevy a výprodeje. 

Doprava a platba

Při nákupu nad 500 Kč je doprava až domů zcela zdarma. Při nákupu nad 2000 Kč jsme dostali malý dáreček (nevím, jak často tato akce platí, ale bývají zde akce s dárkem zdarma).

Dodání zboží

Dodání zboží, které mají skladem, je velmi rychlé a do dvou dnů jej máte doma. Zboží dorazilo zabalené ve velké krabici. Službu doručení poskytuje PPL. E-shop Albi.cz mohu na sto procent doporučit. Nakupovala jsem zde několikrát.

E-shop Albi.cz

10 Hodnocení
E-shop Albi.cz

Na Albi.cz koupíte překrásné deskové hry pro děti i velmi oblíbené knihy z edice Kouzelného čtení, které děti milují. Dodání zboží je bezproblémové, rychlé. Zkrátka mohu jen doporučit.

Akce a slevy
10
Doprava zdarma
10
Balení zboží
10
Doba dodání
10
Komunikace se zákazníkem
10
Šíře sortimentu
10
KLADY
  • Velký výběr zboží
  • Krásné knihy Kouzelné čtení
  • Hry pro děti
  • Rychlé dodání
  • Spolehlivost
ZÁPORY
  • Nevýhodu jsem nenašla.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart