Recenze: Dřevěný stánek a divadlo 2 v 1 z Lidlu PLAYTIVE® JUNIOR

Divadlo a obchod 2v1 jsem si moc přála pro děti pořídit. Když jsem vyrazila do Lidlu na běžný nákup, právě v něm byl velký výprodej hraček. Divadlo stálo 400 Kč. Poslední kus. Ano, musela jsem ho koupit. 🙂 V článku najdete recenzi na dětský stánek i divadlo.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

… jako doplněk ke kuchyňce a jako stánek

Stánek jsem kupovala jako doplněk ke kuchyňce, do nějž si děti uloží krabice s nádobím a zároveň si s ním budou moci hrát na obchod, na divadlo a ještě poslouží jako tabule na psaní. Všechny tyto funkce splňuje na jedničku. Mám ale poměrně velké výhrady k montáži. Do polic můžete vložit krabice s nádobím nebo s prodejními předměty. Horní polička je užší než spodní police.

Dřevěný stánek a divadlo 2 v 1 z Lidlu PLAYTIVE®JUNIOR - doplněk ke kuchyňce

Dřevěný stánek a divadlo 2 v 1 z Lidlu PLAYTIVE®JUNIOR – doplněk ke kuchyňce

… jako divadlo a jako tabule

Když stánek otočíte z druhé strany, promění se v divadlo, v němž můžete s dětmi hrát loutkové nebo maňáskové představení. Na této straně čeká děti také černá tabule na kreslení. Martínek ji přímo miluje a pravidelně na ni kreslí křídou. Tabuli lze otřít vlhkým hadrem a divadlo, tedy tabule, je opět čisté.

Dřevěný stánek a divadlo 2 v 1 z Lidlu PLAYTIVE®JUNIOR - divadlo a tabule

Dřevěný stánek a divadlo 2 v 1 z Lidlu PLAYTIVE®JUNIOR – divadlo a tabule

 

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Montáž

Divadlo jsem montovala bez mála dvě hodiny. Překvapilo mě, jak dlouho montáž trvala. Mátl mě nejasný návod, který neukazoval například to, z jaké strany se navlékají látkové opony, a také nevysvětlil, jak namontovat správně podstavec k oponě – nebylo jasné, na jakou stranu patří divadlo a na jakou obchod. Pokud nad tímto krokem člověk nepřemýšlí, může podstavec namontovat obráceně. Velkou předností je snadná demontáž. Bohužel nesedí jedna police, a to přibližně o 2 milimetry. Divadlo je namontované o dva milimetry nakřivo. Naštěstí tento defekt není vidět. I v recenzích si uživatelé na tento problém stěžují.

Kvalita materiálu

Dřevěné divadlo a stánek jsou kvalitní. Dřevo je těžké, pevné a mám z výrobku radost. Co mě trošku mrzelo, tak je mírně poškrábaná deska, výrobní vada produktu a nedokonalé provedení, podobně jako u dětské kuchyňky. Na druhou stranu za nízkou prodejní cenu jsem s tím trošku počítala. Tabule je vyrobena z dřevotřísky, ostatní části jsou dřevěné, opona je z tenké látky. Při rozbalení opona mírně smrdí a je potřeba látkovou oponu vyprat.

Poměr ceny a kvality

Kdyby k sobě všechny díly perfektně seděl, byl by poměr ceny a kvality za původní pořizovací cenu 800 Kč velmi dobrý. Ale jedna police nesedí na sto procent, proto bych byla nákupem za původní cenu mírně zklamaná. Divadlo bývá v akci za 600 Kč, já jsem jej koupila za 400 Kč. Za tuto cenu jsem s ním velmi spokojená. Plní funkci hračky, tabule na kreslení, ale také praktického nábytku do dětského pokoje a je skvělým doplňkem ke kuchyňce. Hračku koupíte v Lidlu. Další tipy na dárky najdete v článcích 16 tipů na dárky k Vánocům pro děti od 3 let14 tipů na dárky k Vánocům pro děti od 4 let a také v článku 13 tipů na dárky k Vánocům pro děti od 5 let.

Stánek na LIDL.CZ

Barevné krabice jako doplněk

K obchodu jsem vyrobila barevné krabice. Použila jsem krabice, v nichž byly zabaleny hračky do kuchyňky – krájení zeleniny, kávovar nebo sada na čaj. Krabice jsem polepila barevným papírem a vytvořila jsem poměrně pěkně vypadající krabici na zeleninu, pečivo a další potraviny, které mohou děti v obchodě prodávat, a zároveň v krabicích mohou uchovávat potřeby do kuchyňky.

Návod na výrobu krabic

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

7.8 Hodnocení
Dřevěný stánek a divadlo 2 v 1 z Lidlu PLAYTIVE® JUNIOR

Hračku jsem pořídila za 400 Kč. Jsem s ní celkově spokojená, přesto mám výhrady k montáži a k provedení. Stánek se montoval velmi špatně, protože jedna z polic neseděla na sto procent. Naštěstí ve výsledku tato drobnost není vidět. Dále bych vytkla poškrábání na desce. Deska byla poškrábaná již při nákupu v zabalené krabici.

Poměr ceny a kvality
7
Kvalita materiálu
8
Přesnost provedení a snadnost montáže
6
Kreativita a zábava
10
Údržba
8
KLADY
  • Pěkná hračka
  • Skvělý doplněk ke kuchyňce
  • Slouží jako stánek, divadlo a tabule na kreslení.
  • Koupila jsem za nízkou cenu.
ZÁPORY
  • Po rozbalení jsem zjistila, že je deska stánku poškrábaná.
  • Při montáži jsem se nadřela - jedna z polic nesedí na sto procent.
  • Látka smrdí. Po vyprání zápach zmizí.
  • Nepraktické je také praní a měnění látky - musí se vždy odšroubovat dřívko a látka sundat.

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart