DOPORUČUJI

Recenze: Dřevěné meče a štíty Vilac – zábavná a bezpečná hračka pro malé kluky

Dřevěné meče a štíty Vilac byly pro děti tím nejlepším dárkem. Ve skutečnosti vypadají daleko lépe než na fotce. Jsou krásně barevné, velké a kvalitní. Do článku jsem připravila recenzi, hodnocení a také video, ve kterém uvidíte všechny druhy mečů Vilac.

Dřevěné meče a štíty Vilac

Obsah

Dřevěný štít s mečem Vilac recenze

Když nám domů dorazily štíty a meče, překvapilo mě, jak jsou krásné. Úplně mi to vyrazilo dech a říkala jsem si, že se děti zblázní radostí. Štíty jsou přenádherně barevné. Upřímně nedokážu říct, který je hezčí. Každému dítěti se líbí jiný a jestli máte více dětí jako my, tak můžete koupit od každé barvy jeden. Vilac nabízí tři různé vzory – drak, lev a vlk. Pod štítem se ukrývá krásný a kvalitní meč, který mě příjemně překvapil. Štít je hezky lehký, ale poměrně pevný. Přesto bych jej nedoporučila pro děti do 4 let věku. Bála bych se, že jej dítě zničí nebo zlomí. Nám štít hezky drží, ale raději je vhodné menší děti při hraní hlídat. Úchyty štítu jsou mimořádně dobře vymyšlené. Jsou látkové a tudíž stoprocentně bezpečné. To velmi oceňuji.

Za každým štítem je schovaný meč. Meč má vždy přírodní barvu dřeva, rukojeť je poražena provázkem, aby se dětem meč dobře držel. Rukojeť je ozdobena v barvě štítu. Dřevo je velmi silné, dobře opracované, hrany jsou kulaté a špička je zaoblená. Meč je vysoce bezpečný. Hračka má certifikaci CE a splňuje směrnici EU o bezpečnosti hraček 2009/48/ES. Hračku jsem pořídila v e-shopu Cistedrevo.cz.

DO E-SHOPU ♥
CISTEDREVO.CZ: E-SHOP S DŘEVĚNÝMI VÝROBKY

♥ Zajímavý sortiment – vypalování na dřevo, tisk na dřevo, chráněná dílna
♥ Doprava zdarma při nákupu nad určitou částku
♥ Krásné dřevěné zboží – hračky, hry, nábytek, potřeby do domácnosti a další
AKCE A SLEVY NA VYBRANÉ PRODUKTY

Štít s mečem je krásně barevný a můžete jej použít také jako doplnění kostýmu na karneval. Děti mohou mít tento meč a štít, když budou mít na sobě karnevalový kostým rytíře. 🙂


Modrý vlk

Modrý vlk - Vilac štít a meč
Modrý vlk

Tento štít je kulatý, ze všech štítů Vilac je nejmenší a hodí se pro rytíře drobné postavy nebo pro malé rytíře. Zamilují si jej děti, které mají rády modrou barvu, protože tato barva se povedla – je nádherně sytě a jasně modrá. Úchyty u štítu jsou měkké, dobře drží a jsou bezpečné. Jsou vyrobeny z tkaniny. Hračku jsem pořídila v e-shopu Cistedrevo.cz.

 • Rozměry štítu: 32 cm
 • Rozměry meče: 40,5 x 13 x 2,6 cm
 • Věk: od 4 do 10 let
 • Certifikace: Hračka testovaná v laboratoři splňuje směrnici EU o bezpečnosti hraček 2009/48/ES pro dítě od 4 let. 

MODRÝ VLK VILAC na CISTEDREVO.CZ


Oranžový lev

Jak vybrat dřevěné meče a štíty pro děti + tip na nákup
Oranžový lev

Tento štít si zamilují děti, které mají rády žlutou a oranžovou barvu. Štítu dominuje hezky barevný lev. Štít je poměrně velký, ale zároveň lehký. Úchyty jsou z tkaniny a jsou přidělány kovovými nýty. Štít je doplněn o kvalitní meč, jehož rukojeť krásně ladí s pozadím štítu i se lvem. Hračku jsem pořídila v e-shopu Cistedrevo.cz.

 • Rozměry štítu: 34,5 x 32,5 cm
 • Rozměry meče: 40,5 x 13 x2,6 cm
 • Věk: od 4 do 10 let
 • Certifikace: Hračka testovaná v laboratoři splňuje směrnici EU o bezpečnosti hraček 2009/48/ES pro dítě od 4 let. 

ORANŽOVÝ LEV VILAC na CISTEDREVO.CZ


Červený drak

Jak vybrat dřevěné meče a štíty pro děti + tip na nákup
Červený drak

Tento štít je nejdelší. Jeho podlouhlý tvar se hodí pro starší děti nebo pro děti, které mají vyšší postavu. Červený štít je určen pro opravdové rytíře, kteří milují červenou barvu a upřednostní draky před ostatními zvířaty. Úchyty štítu jsou bezpečné, měkké a provedené zcela stejně jako u ostatních štítů. Hračku jsem pořídila v e-shopu Cistedrevo.cz.

 • Rozměry štítu: 43 x 30 cm
 • Rozměry meče: 40,5 x 13 x2,6 cm
 • Věk: od 4 do 10 let
 • Certifikace: Hračka testovaná v laboratoři splňuje směrnici EU o bezpečnosti hraček 2009/48/ES pro dítě od 4 let. 

ČERVENÝ DRAK VILAC na CISTEDREVO.CZ


Youtube

Ve videu uvidíte, jak meče a štíty vypadají. Najdete v něm také více fotografií.

Kde štít a meč koupit?

Štít a meč jsem pořídila v e-shopu Cistedrevo.cz. Vyjma nádherného štítu a meče značky Vilac zde najdete velký výběr dřevěných hraček pro děti, velký výběr dřevěných her a také krásné vybavení do domácnosti. Na Cistedrevo.cz jsem pořídila také nádhernou kuchyňku a fotbálek pro děti.

ŠTÍT A MEČ VILAC na CISTEDREVO.CZ

10 Hodnocení
Dřevěné meče a štíty Vilac

Dřevěný štít a meč je krásný. Štít je krásně barevný, bezpečný a má měkké úchyty. Meč je krásný, pevný, má zaoblené hrany a bezpečnou špičku. Dřevo je dobře opracované. Hračka má potřebnou certifikaci, která zajišťuje bezpečnost. Štít i meč jsou lehké, aby je děti dobře unesly.

Poměr ceny a kvality
10
Vzhled, reflexní prvky
10
Použitý materiál
10
Počet kapes a praktičnost
10
Nosnost a parametry
10
KLADY
 • Nádherné provedení
 • Krásně barevný štít s hezkým obrázkem
 • Meč je v sadě se štítem.
 • Meč má na rukojeť omotanou provázkem, aby se lépe držel.
 • Meč má zaoblené hrany, je hezky opracován a má zakulacenou špičku.
ZÁPORY
 • Nic
Dřevěné meče a štíty Vilac

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart