Recenze: Domeček prasátko Peppa Big Bloxx Peppa Pig a domeček dědečka

Domeček prasátka Peppy slavil u dětí velký úspěch. Kostičky jsme poskládali do dvoupatrového malého domečku, ve kterém má Peppa s Tomem postýlku a maminka s tatínkem tráví volný čas na terase nebo v kuchyni.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Domeček prasátka Peppy

Koupila jsem dětem dva domečky – domeček prasátka Peppy a domeček dědečka. U domečku dědečka je velká škoda ta, že v domečku chybí také babička, jinak jsem žádnou chybu nenašla. Domečky mají děti moc rády – hraje si s nimi dvouleté i šestileté dítě. Tři děti se dvěma domečky dobře vyhrají a hezky si je při hraní rozdělí. Každý domek je jiný, oba mají zahradu a dobrý přístup jak na zahradu, tak dovnitř do domečku.

Big Bloxx
Big Bloxx Peppa Pig domeček

Big Bloxx Peppa Pig domeček recenze

Tento domeček jsem koupila proto, protože děti milují prasátko Peppu. Chtěla jsem trošku bytelnější hračku, klasický domeček mi přišel vrtkavý a u nás by se hned rozbil. Dobrou možností se zdála varianta kostiček Big Bloxx. Kostky jsou velice podobné stavebnici DUPLO, ale nejsou tak moc pevné jako DUPLO a v tomto směru se mi zdají méně kvalitní. Kostky jsou se stavebnicí DUPLO kompatibilní.

Domeček prasátko Peppa Big Bloxx Peppa Pig
Domeček prasátko Peppa Big Bloxx Peppa Pig

V krabici je návod, podle kterého můžete domeček sestavit. Děti podle návodu domek nepostaví – návod není tolik podrobný, a pro děti je sestavování domku těžké. Stavět mohou společně s rodiči. Po sestavení kostiček na ně můžete nalepit samolepky, které jsou součástí balení. Kostky dobře drží při sobě, domek se ale může neopatrným zacházením rozpadnout nebo rozložit. Součástí domečku jsou čtyři figurky – Peppa, Tomík, tatínek a maminka.

Domeček prasátko Peppa Big Bloxx Peppa Pig
Domeček prasátko Peppa Big Bloxx Peppa Pig

Podrobnosti

 • Počet dílků: 107 dílků
 • Věk: od 18 měsíců do 5 let
 • Čtyři figurky: Peppa, Tomík, tatínek, maminka

Big Bloxx Peppa Pig domeček dědečka recenze

Fialový domeček je o trošku menší než žlutý domeček prasátka Peppy. Princip skládání je stejný, kostičky mají stejné vlastnosti a jsou kompatibilní se stavebnicí DUPLO. Po prvním sestavení je potřeba na domeček nalepit samolepky, které jsou součástí balení. Domeček je poté hotový a připravený ke hraní. Domeček obsahuje 3 figurky – prasátko Peppa, Tomík a dědeček.

Big Bloxx Peppa Pig domeček dědečka
Big Bloxx Peppa Pig domeček dědečka

Podrobnosti

 • Počet dílků: 86 dílků
 • Věk: od 18 měsíců do 5 let
 • Tři figurky: Peppa, Tomík, dědeček
Big Bloxx Peppa Pig domeček dědečka
Big Bloxx Peppa Pig domeček dědečka

Kde domečky Big Bloxx koupit

Krásné domečky jsem koupila na Amazon.de – byly zde za nízkou cenu. Stavebnice Big Bloxx Peppa Pig je dostupná také na Allegro.cz.

9.6 Hodnocení
Big Bloxx Peppa Pig domeček

Domečky jsou moc pěkné a děti si s nimi rády hrají. Kostky jsou kompatibilní s kostičkami DUPLO. Domek se dětem hůře skládá a při složení je potřeba pomoc rodičů. Každý domeček je trošku jiný a dohromady tvoří skvělou hračku pro jedno i více dětí. S hračkou si vyhrají děti od dvou až do šesti let věku.

Poměr ceny a kvality
9
Kreativita
10
Kvalita provedení
9
Jak zabaví děti
10
Jak se děti rozvíjí
10
KLADY
 • Krásná hračka
 • Děti si s domečkem rády hrají.
 • Kostičky jsou kompatibilní se stavebnicí DUPLO.
 • V ČR bývá období, kdy je domek hůře dostupný (po Vánocích je vyprodaný).
ZÁPORY
 • U domečku dědečka chybí postavička babičky.
 • Kostičky nejsou tolik pevné jako kostky DUPLO (ale jsou poměrně kvalitní a dobře v sobě drží).

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart