Recenze dětské obuvi Rak a tip na to, kde ji levně koupit

Dětské boty Rak jsem koupila jednoduše proto, že v obchodě žádné jiné neměli a já sem se nechtěla se dvěma dětmi, které se o boty zajímají až na posledním místě, vláčet do dalšího obchodu. Byla jsem velmi mile překvapená a vlastně jsem u Raků už zůstala (až do velikosti 28).
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Proč si koupit boty Rak

K nejlevnějším (a zároveň pohodlným) patří slovenské boty Rak (vyrobeny na Slovensku), které pořídíte například na Mall.cz. Seznam dalších prodejen najdete zde. Dětem jsem kupovala od značky Rak už troje boty. První, šněrovací, se poměrně dost odřely a to bych obuvi vytkla. Jenže když opomenu opotřebovaný vzhled, tak obuv byla fajn. Proto jsem koupila boty znovu. Tentokrát z nové kolekce. Botičky se po téměř roce nošení odřely jen nepatrně. Vyprala jsem je v pračce. Jsou čisté, nezničené a může je nosit občas také Filka.

Proč se podívat po jiné značce

Úplně první zkušenost s botami Rak by mnohé odradila. Po jiné značce byste se mohli podívat z toho důvodu, že se bota poměrně dost odřela po několika nošeních. Jenže já jsem boty koupila znovu a kolekce z roku 2018 (tedy od roku 2018) se výrazně zlepšila. Boty vypadají fakt krásně, odřely se jen trošku.

Jak si stojí boty Rak

Boty Rak se hodí na širokou nohu s vysokým nártem. Jsou kvalitní a i když se barva trošku odře, představují perfektní poměr ceny a kvality. Značka Rak vyrábí také bačkory, šněrovací obuv, boty na suchý zip. Z těchto bot jsem byla nadšená. Na první pohled byly krásné a pohodlné. Boty jsou celokožené, mají ohebnou podešev, vyndavací stélku, jsou širší.  Velkým mínusem bylo, že se po čase odřely. Kdyby se odřely trošku, tak to by zase až tak nevadilo. Ale po měsíci chození se z bot loupala barva a vypadaly, jako kdybych je vytáhla z popelnice. Jsou pohodlné, netlačí.  Kdyby si výrobce přečetl tyto řádky, určitě by odvětil, že jsem o boty špatně pečovala, měla jsem je natřít tímhle krémem, nastříkat takovým sprejem a hlavně je nenosit do mokra, vlhka, tepla, na slunce a také ne do větru. Jenže, jak pečovat o dětské boty? Lze to vůbec? Nebo by možná jenom řekl, že se jeho boty zkrátka odírají.  Dětem se nedá vysvětlit, že se do louže nešlape a na odrážedle se jezdí normálně (nikoli s nohama za sebou, nad sebou, pod sebou nebo jinde). Boty jsou velmi dobré, až na odřenou barvu. Kupovala jsem je za 720 Kč. Příběh jménem Rak má pokračování na dalších řádcích. Nová kolekce 2019 je trošku dražší, ale je super. 🙂 Martínek boty dokázal také odřít, ale po výrazně delší době a výrazně krutějším zacházení.

Rok 2019: Znovu Rakovci

Boty Rak jsem koupila znovu. Tentokrát jsem počítala s tím, že se odřou, ale zkrátka jsem nesehnala jiné boty za rozumnou cenu. Martínkovi se noha ještě rozšířila. 🙁 Boty Rak na suchý zip z nové kolekce mě překvapily. Koupila jsem maličko větší a Martínek je nosí už půl roku. Musím je pochválit. 🙂 Boty se neodřely tak, jak jsem předpokládala. Nová kolekce je lepší, hezčí a zdá se mi kvalitnější. Velmi oceňuji značky, které na sobě pracují a zlepšují své produkty. Slovenská značka Rak mezi ně rozhodně patří.
Dětské boty Rak - tyhle opravdu vydrží, neodřou se. Máme Raky i na léto. Jsou moc fajn. Martínek nosí boty už dva měsíce a jsou nezničené, skvěle mu sedí, mají velmi širokou špičku, pružnou podešev a jedinou nevýhodou je, že když Martínka obouvá tatínek, tak nepozná, která bota je pravá a levá, ale to není chyba bot. 🙂

Kde boty koupíte?

Boty Rak jsou hůře dostupné. V kamenných prodejnách na ně narazit můžete, ale nemusíte. Mně se to poštěstilo jen v několika obchodech, a to ještě neměly barvu, velikost. Proto objednávám boty online. Slovenské boty Rak patří k nejlevnějším a zároveň nabízí perfektní poměr ceny a kvality. Botičky jsem kupovala na Mall.cz.

Dětské boty Rak na MALL.CZ

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

9 Hodnocení
Dětské boty Rak

Nakonec se ukázalo, že z Raků se staly kvalitní a pěkné boty, které se sice trošku poničí, ale to se u dětských bot zkrátka stane. Koupíte je za velmi dobrou cenu. Zdá se mi, že boty vydrží i nešetrné zacházení. Nevýhodou je horší dostupnost.

KLADY
  • Solidní cena
  • Dobrá kvalita
  • Bota sedí na širokou nohu.
  • Pěkný vzhled
ZÁPORY
  • Barva se může trošku odřít.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart