Recenze Dailymix: Ochutnávkový balíček 35 porcí

Vyzkoušela jsem ochutnávkový balíček 35 porcí proteinového jídla od DailyMix. Tato týdenní dieta navazuje na ketonovou dietu od KetoMix a mohou ji využít všichni, kteří byli s KetoMixem spokojení a rádi by pokračovali v nízkosacharidovém stravování.

Obsah

Ochutnávkový balíček DailyMix 35 porcí recenze

Ochutnávkový balíček obsahuje 35 porcí jídla a vyzkoušet v něm můžete různé druhy potravin. Připravila jsem dvě videa – v prvním uvidíte, co balíček obsahuje (a také příchutě jídel), ve druhém videu uvidíte, jak se jídla připravují. Jídla z balíčku jsou připravená opravdu velmi rychle. Stačí zalít směs vodou (platí pro koktejl, polévku, těstoviny, rizoto a omeletu). Proteinovou jogurtovou kapsičku a müsli můžete jíst ihned. Není třeba nic chystat. Oříškovou pomazánku je dobré doplnit o proteinové pečivo nebo palačinky. Nyní se budu blíže věnovat složení balíčku.

Recenze Dailymix: Ochutnávkový balíček 35 porcí
Recenze Dailymix: Ochutnávkový balíček 35 porcí

Co ochutnávkový balíček obsahuje

Příchutě jídel se mohou měnit dle skladových zásob. V mém balíčku vše souhlasilo, vyjma polévky, která byla zeleninová (asijská) místo uváděné houbové polévky, omeletu jsem měla sýrovou (místo houbové).

 • 1× Proteinová granola s čokoládou a malinami (7 porcí)
 • 1× Proteinový mandlový krém
 • 1× Proteinová omeleta s houbovou příchutí (7 porcí)
 • 1× Proteinové těstoviny Carbonara
 • 1× Proteinové rizoto se sýrovo-houbovou příchutí
 • 1× Proteinové těstoviny Chilli Sin Carne
 • 1× Proteinové těstoviny Bolognese
 • 1× Proteinová polévka s houbami (7 porcí)
 • 1× Proteinové smoothie s ananasovo-kokosovou příchutí (7 porcí)
 • 1× Jogurtové proteinové pyré s banánovou příchutí
 • 1× Jogurtové proteinové pyré s višňovou příchutí
 • 1× Kakaové proteinové pyré s pomerančovou příchutí
 • 1x Odměrka
DO E-SHOPU ♥
LOW CARB DIETA OD DAILYMIX

♥ Na výběr velké množství jídel v prášku
♥ Snadné dávkování
♥ Snadná příprava
♥ Cenově výhodné balíčky

Youtube: Co balíček obsahuje

DailyMix: příprava jídel a chuť

Všechna jídla připravíte do pěti minut (a dříve). Všechny pokrmy jsem uvařila a vyzkoušela. Příprava jídel je snadná a rychlá. Nejméně času jsem věnovala přípravě koktejlu a instantní polévky (ideální například do práce). V mikrovlnné troubě připravíte také instantní těstoviny (boloňské, Carbonara, chilli) i rizoto. „Nejnáročnější“ je upéct omeletu, ale ani to není nic těžkého, proto dávám slovo nejnáročnější do uvozovek. Omeletu připravíte do pěti minut. Jestli máte doma shaker, který jste dostali k balíčku Ketomix, bude se vám při přípravě jídel hodit. Podívejte se na video, kde uvidíte, jak jídla připravit.

Každému chutná něco jiného a také názory na tento ochutnávkový balíček se různí. Mně chuťově nejvíce zaujalo proteinové müsli s malinami a také oříškový krém (ten není vůbec sladký a ani doslazovaný). Slané pokrmy (těstoviny a také polévka) nebyly můj šálek kávy, ale při delší konzumaci bych si na ně zvykla poměrně dobře. Zajímavě voněl proteinový koktejl s ananasovo-kokosovou příchutí. Měl hezkou barvu, chuťově by mi možná více vyhovoval jiný koktejl. Proteinové jogurtové kapsičky mi chuťově nesedly.

 • Koktejl: Chuť nebyla špatná, ale kdybych si mohla vybrat, zvolila bych jinou příchuť.
 • Polévka: Mně polévka přišla slanější, chuťově zvláštní.
 • Omeleta: Je velmi slaná a určitě je vhodné na to myslet při vaření. Omeletu můžete doplnit o povolenou zeleninu.
 • Granola: Poměrně povedená chuť.
 • Oříškový krém: Není sladký.
 • Proteinové kapsičky: Chutnají zvláštně a není to můj šálek kávy.
 • Slané instantní pokrmy: Celkem dobrá chuť.

Youtube: Jak připravit jídla

Konjakové těstoviny

Zkoušela jsem připravit konjakové těstoviny, které jsem objednala zvlášť. Tyto těstoviny jsou vyrobeny z ovesné bezlepkové vlákniny a konjaku, což je tradiční užitková asijská rostlina (potravina). Konjaková mouka se získává kvůli vláknině glukomannan, která snižuje pocit hladu a využívá se při redukci hmotnosti.Na první pohled vypadají těstoviny jako klasické těstoviny – špagety, tagliatele. Jsou zavakuované v plastovém sáčku, v nálevu, a po otevření jsou silně cítit rybinou. Tyto těstoviny je potřeba důkladně propláchnout vodou. Poté je můžete připravovat s omáčkou, zálivkou, nebo na jaký způsob máte těstoviny rádi. Těstoviny samy o sobě nemají žádnou chuť. Je to zvláštní. Když si je dáte do pusy, víte, že něco koušete, ale nechutná to ani sladce, ani slaně, necítíte hořkost ani kyselost.

Bio nudle s konjakem zakoupíte pouze ve speciálním nálevu. Neobsahují cukr, tuk, lepek ani sůl. Do jejich složení vstupuje vláknina (glukomannan) a voda. Konjakové těstoviny jsou vhodné pro osoby, které vyžadují speciální výživové potřeby – diabetici, celiatici, vegetariáni a vegani. Hodí se pro dietní režim.
Složení: Pitná voda, bio sušená hlíza z konjaku* (3,4 %), bio ovesná vláknina bezlepková*.
* z ekologického zemědělství

Konzumace není vhodná pro lidi, kteří mají problémy se zažíváním, chronickým onemocněním střev nebo s Crohnovou chorobou. U těchto osob by mohl vysoký obsah vlákniny (glukomannan), která je jinak lidskému organismu prospěšná, vyvolat obtíže. Jestli si nejste jisti, zda můžete tyto potraviny konzumovat, poraďte se svým lékařem.

Kde balíček objednat

Ochutnávkový balíček zakoupíte přímo na DailyMix.cz, kde jsou na proteinové potraviny velké (až 50% slevy). Odeslání je rychlé a do dvou dní budete mít zboží doma. Zboží bylo zabaleno v krabici a vyplněno sáčky se vzduchem, aby se při přepravě nic nepoškodilo.

OCHUTNÁVKOVÝ BALÍČEK 35 PORCÍ na DAILYMIX.CZ

7.5 Hodnocení
Ochutnávkový balíček DailyMix (35 porcí)

Ochutnávkový balíček obsahuje rozmanité druhy potravin, které jsou vhodné při low carb dietě. V jednom balíčku najdete instantní těstoviny, rizoto, oříškový krém, polévku, koktejl i proteinové jogurtové kapsičky. Na chuť je potřeba si zvyknout.

Rozmanitost pokrmů
8
Možnost výběru příchutí
7
Příprava pokrmů (snadné, přehledné, rychlé)
10
Chuť
5
KLADY
 • Tato dieta je nízkosacharidová, je připravená rychle.
 • Na výběr máte z několika druhů pokrmů.
 • Jídla můžete jíst k snídani, obědu, svačině i k večeři.
 • Cena – dieta není drahá a jsou na ni velké akce.
ZÁPORY
 • Chuť (někomu může chuť vyhovovat, jinému tato dieta nemusí chutnat a možná, že bude potřeba si na ni zvyknout).
 • Menší výběr potravin

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart