Recenze: Cestovní aktivity Kvído od Albi

Pracovní sešity Cestovní aktivity využijete nejen na cestách, ale také v pohodlí domova. Na stránky je možné psát stíratelnou fixou znovu a znovu. Do článku jsem připravila recenzi na Cestovní aktivity Kvído od Albi.

Cestovní aktivity Kvído od Albi

Obsah

Základní informace

Cestovní aktivity nabízí na 22 pestrobarevných stranách zábavné aktivity pro děti, které oceníte v létě na výletech, na dovolené i po celý rok doma při upršených víkendech. Na stránky lze kreslit tenkým fixem, který můžete snadno setřít například suchou houbičkou na nádobí nebo suchým kapesníčkem. Houbička není součástí balení. My jsme vyzkoušeli dva sešity s tématy Ochrana přírody a Cestování. Na výběr máte celkem šest témat – Cestování, Hledej a najdi, Labyrinty, Ochrana přírody, Prázdniny, Vesmír. Pro sourozence můžete zakoupit různé sešity, které si mohou po vyplnění (a smazání) mezi sebou vyměnit. 🙂

 • Počet stran: 22
 • Vazba: Měkká se skobičkami
 • Věk: 4 – 8 let (záleží na tom, jaký sešit si vyberete)
 • Zaměření: Každý sešit se zaměřuje na něco jiného, úkoly mohou být u některých sešitů podobné – Cestování, Hledej a najdi, Labyrinty, Ochrana přírody, Prázdniny, Vesmír
 • Vlastnosti: Desky měkké jako čtvrtka, vazba se skobičkami, lamino
 • Značka: Kvído od Albi

Pracovní sešit Cestování

Pracovní sešit Cestování nabízí zábavné a zajímavé aktivity pro děti od přibližně 3,5 až 4 let věku. Mezi aktivity patří křížovka, hledání stejných předmětů, počítání nebo hledání cesty. Sešit trénuje pozornost, počítání i logické myšlení.

Pracovní sešit Cestování
Pracovní sešit Cestování

Aktivity se mi zdají na tříleté dítě těžké a ocení je píše děti okolo čtyř let věku. K sešitu je připevněna fixa, kterou děti použijí při vyplňování aktivit. Fixu lze snadno setřít. Více fotografií a to, jak sešit vypadá, uvidíte ve videu níže.

Pracovní sešit Cestování
Pracovní sešit Cestování

Pracovní sešit Ochrana Přírody

Pracovní sešit Ochrana přírody je určen pro děti nejdříve od 5 let věku. Aktivity se mi zdají na pětileté dítě ještě těžké a pracovní sešit využijí i prvňáčci a druháci. Děti se seznámí se tříděním odpadu, s tím, co je a není ekologické, vyluští hádanky i tajné šifry. Fixu lze snadno smazat a sešit vyplňovat znovu a znovu. Více fotografií a to, jak sešit vypadá, uvidíte ve videu níže.

Pracovní sešit Ochrana Přírody
Pracovní sešit Ochrana Přírody

Youtube

Kde pracovní sešity koupit

Všechny pracovní sešity zakoupíte v e-shopu Albi.cz. Na pracovní sešity Kvído zde bývají akce a slevy.

DO E-SHOPU ♥
DOPRAVA NA ALBI.CZ NAD 799 KČ ZDARMA

♥ K objednávce nad 799 Kč máte dopravu zdarma.
♥ K objednávce nad 2000 Kč dostanete krásný dárek.

10 Hodnocení
Cestovní aktivity Kvído od Albi

Hezky koncipované cestovní aktivity zaujmou děti od čtyř let věku až do sedmi až osmi let. Sešit se vyplňuje přiloženou fixou, kterou lze snadno smazat suchou houbičkou na nádobí (není součástí) nebo suchým kapesníkem. Děti v sešitech hledají, počítají, vyplňují šifry nebo luští křížovky.

Poměr ceny a kvality
10
Kreativita
10
Design
10
Jak zabaví děti
10
KLADY
 • Hezké ilustrace
 • Kvalitní stránky
 • Zábavné aktivity - děti luštění baví
 • Vyplněné aktivity lze snadno smazat suchou houbičkou
 • Fixa je součástí balení
ZÁPORY
 • Upevnění fixy je nepraktické - plastové pouzdro praská a fixa vypadává, chybí gumička na upevnění.
Cestovní aktivity Kvído od Albi

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart