Recenze Blendea Superbalance

Do článku jsem připravila recenzi na nápoj plný superpotravin Superbalance Blendea. Nápoj se připraví snadno a rychle. Podívejte se, jaké superpotraviny obsahuje a jaké má účinky.

Blendea Superbalance

Obsah

Superbalance

Koktejl superpotravin chutná zajímavě, zvláštně. Má zemitou chuť, není doslazovaný. Příprava je snadná. Do shakeru nalijte 250 mililitrů vody, přidejte 5 gramů prášku (2 lžičky), pořádně zamíchejte a ihned vypijte. Směs můžete přimíchat také do smoothie (mně více vyhovuje zamíchat směs do chuťově výrazného smoothie).

Recenze Blendea Superbalance
Recenze Blendea Superbalance

Složení

Šatavari (Chřest hroznovitý), Maca (Řeřicha peruánská), Ašvaganda (Vitánie snodárná), Borůvka (Brusnice borůvka), Rooibos (Čajovec kapský), Jetel (Jetel luční)

K čemu je směs vhodná?

Dlouhodobé a pravidelné užívání této směsi napomáhá zajistit hormonální rovnováhu. Šatavari, maca a jetel dobře působí u žen v menopauze. Maca má příznivý vliv na plodnost. Ašvaganda a šatavari přispívají normální činnosti ženského reprodukčního systému. Ašvaganda dobře působí na paměť, učení a myšlení, napomáhají duševní pohodě. Napomáhá udržovat normální činnost kardiovaskulárního systému. Rooibos a borůvka jsou antioxidanty. Směs příznivě ovlivní duševní zdraví a spánek. Přírodní vláknina zasytí, šatavari a borůvka mají příznivý vliv na trávení.

DO E-SHOPU ♥
SUPERPOTRAVINY BLENDEA

♥ Jedinečné směsi různých superpotravin v jednom balíčku
♥ Vhodné pro pravidelné a dlouhodobé užívání
♥ Snadná příprava
♥ Cenově výhodné balíčky

Kdo může nápoje užívat?

Produkty nejsou vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Kde Superbalance koupit?

Nápoj Superbalance koupíte na Blendea.cz. Překvapilo mě superrychlé odeslání zboží. Vše dorazilo zabalené v papírové krabici do druhého dne od objednání. V e-shopu Blendea.cz bývají akce a slevy.

SUPERBALANCE NA BLENDEA.CZ

9 Hodnocení
Blendea Superbalance

Nápoj podporuje hormonální rovnováhu, plodnost, prospěšně působí na mozkové funkce, udržuje normální činnost kardiovaskulárního systému. Má vysoký obsah vlákniny a obsahuje antioxidanty. Nápoj se připraví snadno a rychle. Mně moc nechutnal a příště bych si vybrala tablety.

Poměr ceny a kvality
10
Jak funguje
10
Příprava pokrmů (snadné, přehledné, rychlé)
10
Chuť
6
KLADY
  • Vhodné pro vegany
  • Zajímavé složení - obsahuje různé superpotraviny.
  • Vhodné pro dlouhodobé a pravidelné užívání
  • V akci skvělá cena
ZÁPORY
  • Chuť (nechutnal mi a příště bych si vybrala tablety)
Blendea Superbalance

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart