Recenze Blendea Beauty balíček (výhodný set)

Do článku jsem připravila recenzi na výhodný balíček Blendea Beauty, který je plný těch nejlepších superpotravin vhodných pro hormonální rovnováhu, podporu vlasů i nehtů.

Blendea Beauty balíček

Obsah

Recenze Beauty Blendea

Balíček obsahuje tři různé produkty – směs SUPERBEAUTY pro podporu zdraví pleti, vlasů a nehtů, směs SUPEBALANCE pro podporu hormonální rovnováhy a směs SUPERGREENS, která pomáhá očistit organismus. Navíc jsou v balení ještě dvě tyčinky – Beauty a Greens. Zdarma dostanete praktický shaker, díky kterému připravíte nápoje i pudink rychle a snadno. Všechny produkty jsem vyzkoušela a byla jsem překvapená jejich chutí.

Supergreens

Mix zelených superpotravin – chlorella, spirulina, mladá pšenice a zelený ječmen představuje jedinečnou směr superpotravin, která pomáhá na trávení a očistu. Směs je dochucená mátou peprnou. Jemný zelený prášek se snadno rozmíchá ve vodě a vytvoří svěží zelený nápoj.

Složení: 30% zeleného ječmene, 30% mladé pšenice, 20% spiruliny, 15% chlorelly, 5% máty

K čemu je směs vhodná? Chlorella pomáhá udržovat normální funkce střevního traktu, normalizuje mikrobiální rovnováhu, přispívá k normální činnosti jater a pročištění organismu. Spirulina pomáhá ke snížení chuti k jídlu a kontrole hmotnosti.

Supergreens
Supergreens

Superbeauty

Koktejl se skládá z mixu různobarevných plodů a fialové mrkve. Jedna porce nápoje nemá téměř žádné kalorie. Příprava je snadná. Do shakeru nalijte 200 mililitrů vody, přidejte 6 gramů prášku (2 lžičky), pořádně zamíchejte a ihned vypijte. Nápoj má kyselejší chuť. Mně více vyhovovalo přimíchat směs do bílého jogurtu. Jogurt nebo nápoj můžete dochutit podle svého. Můžete také vyzkoušet zamíchat směs superbeauty do smoothie.

Složení: 30 % red mix (goji, borůvka, višeň, acaí, brusinka, malina, jahoda, baobab, fialová mrkev, papája, kvajáva, oliva), 15 % kořen čekanky, 15 % křemelina, 15 % tremella, 5 % arónie

K čemu je směs vhodná? Při pravidelném a dlouhodobém užívání podporuje tvorbu kolagenu. Směs obsahuje vysoké množství vitaminu C. Ten přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Borůvka a olivy jsou antioxidanty a pomáhají udržet normální hladinu cukru v krvi. Olivy podporují přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu. Borůvka příznivě ovlivňuje metabolismus lipidů a bílkovin. Ve směsi není přidaný cukr.

Superbeauty
Superbeauty

Superbalance

Koktejl superpotravin chutná zajímavě, zvláštně. Má zemitou chuť, není doslazovaný. Příprava je snadná. Do shakeru nalijte 250 mililitrů vody, přidejte 5 gramů prášku (2 lžičky), pořádně zamíchejte a ihned vypijte. Směs můžete přimíchat také do smoothie (mně více vyhovuje zamíchat směs do chuťově výrazného smoothie).

Složení: Šatavari (Chřest hroznovitý), Maca (Řeřicha peruánská), Ašvaganda (Vitánie snodárná), Borůvka (Brusnice borůvka), Rooibos (Čajovec kapský), Jetel (Jetel luční)

K čemu je směs vhodná? Dlouhodobé a pravidelné užívání této směsi napomáhá zajistit hormonální rovnováhu. Šatavari, maca a jetel dobře působí u žen v menopauze. Maca má příznivý vliv na plodnost. Ašvaganda a šatavari přispívají normální činnosti ženského reprodukčního systému. Ašvaganda dobře působí na paměť, učení a myšlení, napomáhají duševní pohodě. Napomáhá udržovat normální činnost kardiovaskulárního systému. Rooibos a borůvka jsou antioxidanty. Směs příznivě ovlivní duševní zdraví a spánek. Přírodní vláknina zasytí, šatavari a borůvka mají příznivý vliv na trávení.

Superbalance
Superbalance

Co balíček obsahuje

 • 1x směs SUPERBEAUTY
 • 1x směs SUPEBALANCE
 • 1x SUPERGREENS
 • 1x tyčinka GREENS
 • 1x tyčinka BEAUTY
 • 1x shaker
DO E-SHOPU ♥
SUPERPOTRAVINY BLENDEA

♥ Jedinečné směsi různých superpotravin v jednom balíčku
♥ Vhodné pro pravidelné a dlouhodobé užívání
♥ Snadná příprava
♥ Cenově výhodné balíčky

Youtube: Co je uvnitř balíčku a jak nápoje připravit

Kdo může nápoje užívat?

Produkty nejsou vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Kde balíček koupit?

Tento balíček plný superpotravin koupíte na Blendea.cz. Překvapilo mě superrychlé odeslání zboží. Vše dorazilo zabalené v papírové krabici do druhého dne od objednání. V e-shopu Blendea.cz bývají akce a slevy.

BEAUTY BALÍČEK NA BLENDEA.CZ

9.5 Hodnocení
Blendea Beauty

Balíček superpotravin Blendea při dlouhodobém užívání napomáhá udržet hormonální rovnováhu. Přispívá ke krásné pleti, vlasů a nehtů. Nápoje se připravují snadno a rychle. Směs můžete přimíchat do jogurtu nebo ji připravit se smoothie. Pudink chutná dobře, můžete jej dosladit podle svého.

Poměr ceny a kvality
10
Jak funguje
10
Příprava pokrmů (snadné, přehledné, rychlé)
10
Chuť
8
KLADY
 • Vhodné pro vegany
 • Zajímavé složení - obsahuje různé superpotraviny.
 • Vhodné pro dlouhodobé a pravidelné užívání
 • V akci skvělá cena
ZÁPORY
 • Na chuť jsem si musela zvyknout (připravit ji se smoothie, jogurtem a podobně)
Blendea Beauty balíček

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart