Recenze: Biorythme přírodní deodorant Růžová zahrada

Tento přírodní deodorant patří k nejlepším deodorantům, jaké jsem kdy zkusila. Jemně voní, dobře se nanáší, velmi dobře funguje. Jednu nevýhodu však má. Do článku jsem připravila podrobnou recenzi a zkušenosti s přírodním deodorantem od Biorythme.

Purity Vision Měsíčkový olej BIO

Obsah

Biorythme přírodní deodorant Růžová zahrada

Deodorant jemně voní po růžích. Vůně není silná, ale za to je hezká. Vybrala jsem si variantu v plastovém obalu. Deodorant se vysouvá kolečkem, což je praktické (v porovnání s jinými přírodními deodoranty). Nanáší se dobře a snadno a opravdu skvěle funguje. Při velké zátěži je dobré deodorant nanést opakovaně. Vydrží dlouho, za mě velkou zátěž zcela nezvládne, ale v porovnání s ostatními přírodními deodoranty, které obsahují jedlou sodu, funguje skvěle.

Jednu nevýhodu má a tou je cena. Deodorant je trošku dražší na to, jak je malý. Na straně druhé se skvěle vejde do kabelky a toto malé cestovní balení je praktické v létě i v zimě. Kombinovat ho můžete například s přírodním deodorantem Kvitok Ranní rosa.

Recenze: Biorythme přírodní deodorant Růžová zahrada
Recenze: Biorythme přírodní deodorant Růžová zahrada

Základem složení je kakaové máslo v potravinářské kvalitě, ve složení najdete také Triethyl Citrate (Lemon Ester), který je rostlinným esterem kyseliny citronové, a Farnesol, který je přirozenou součástí některých esenciálních olejů.

BIORYTHME na BLUEBERRYHILL.CZ

Nanášení (aplikace)

Stačí otočit kolečkem, které je na spodní straně obalu, po směru hodinových ručiček, přiložit deodorant na podpaždí a nechat chvíli nahřát. Kakaové máslo taje při kontaktu s lidským tělem. Vhodné je skladovat deodorant při teplotě okolo 25 °C. Při nanášení by měl být deodorant v kontaktu s pokožkou. Potom se dobře nanáší.

Recenze: Biorythme přírodní deodorant Růžová zahrada
Recenze: Biorythme přírodní deodorant Růžová zahrada

Složení

Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové máslo), Sodium Bicarbonate (jedlá soda), Zea Mays Starch (kukuřičný škrob), Beeswax (včelí vosk), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový olej), Triethyl Citrate (rostlinný ester kyseliny citronové), Farnesol (přirozená složka některých éterických olejů), Rosa Centifolia Flower Extract (růžový éterický olej), Pelargonium Graveolens Oil (gerániový éterický olej), Lavandula Angustifolia Oil (levandulový éterický olej), Cymbopogon Martini Oil (palmorůžový éterický olej), Phenethyl Alcohol, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Citral, Eugenol* *přirozené složky obsažených éterických olejů

Purity Vision Měsíčkový olej BIO

Kde deodorant koupit

Biorythme přírodní deodorant Růžová zahrada jsem pořídila v krásném e-shopu Blueberryhill.cz (borůvkový kopec nebo kopeček). V e-shopu mají krásnou přírodní kosmetiku, kterou jsem jinde neviděla – vyzkoušela jsem hned několik skvělých produktů a určitě postupně přidám další. V Blueberryhill.cz mají další krásné deodoranty od Biorythme a popravdě je velmi těžké vybrat si jen jeden nebo dva deodoranty na vyzkoušení. Všechny se zdají skvělé. Také zde koupíte můj milovaný Kvitok, skvělý Hemptouch nebo pro mě velké překvapení českou značku Anela.

BIORYTHME na BLUEBERRYHILL.CZ

9.8 Hodnocení
Biorythme přírodní deodorant Růžová zahrada

Tento deodorant je velmi povedený. Příjemně voní (vůně není přehnaně silná), dobře se nanáší a jeho obal si zamilujete. Poměrně dlouho vydrží, při vyšší zátěži je dobré deodorant nanést opakovaně. Na běžné nošení stačí opravdu 1x denně. Nevýhodou je trošku vyšší cena.

Poměr ceny a kvality
10
Složení
10
Ekologie
10
Vlastnosti (vůně, jak dlouho vydrží)
10
Jak funguje
9
KLADY
  • Skvělý obal - deodorant se vysouvá pomocí kolečka.
  • Krásná a příjemná vůně (není silná).
  • Přírodní a skvělé složení založené na kakaovém másle
  • Dobře se nanáší.
  • Funguje - při mírné zátěži stačí nanést jednou denně (při velké zátěži je třeba nanášet dvakrát a vícekrát).
  • Praktické valení, vejde se do kabelky.
ZÁPORY
  • Vyšší cena
  • Menší balení - ale poměrně dlouho vydrží na to, jak je balení malé.
Purity Vision Měsíčkový olej BIO

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart