Recenze: Ben & Anna Zubní pasta v tabletách bez fluoru Mint (100 ks)

Zubní pasta v tabletách. 🙂 Skvělá myšlenka. Zubní pastu lze využít na cestování, ale i na doma. Do článku jsem připravila recenzi na zubní pastu Ben&Anna.

Ben & Anna Zubní pasta

Obsah

Ben & Anna Zubní pasta v tabletách bez fluoru Mint (100 ks)

Zubní pasta Ben&Anna je dávkovaná netradičně v tabletách. V sáčku najdete 100 tabletek, a balení při pravidelném používání vystačí na 50 dní. Cena je příznivá, složení čistě přírodní a používání zajímavé. Tablety jsou malé, skladné, můžete je sbalit na cestu a nebo používat doma. Bezplastové balení potěší všechny ekology. Papírový sáček lze recyklovat, navíc sáček je velmi úsporný a tablety malé. Tablety jsou obohaceny vitamínem B12. Součástí složení je oxid křemičitý, který má bělicí schopnosti, pomáhá vyčistit skvrny na zubní sklovině. Jedlá soda zajistí správnou roveň pH. Pryskyřice z akácie senegalské pomáhá hojit rány. Antiseptické a antibakteriální účinky má extrakt z máty peprné. Zubní pasta chutná skvěle.

Recenze: Ben & Anna Zubní pasta v tabletách bez fluoru Mint (100 ks)

Vlastnosti zubní pasty v tabletách

Pasta chutná dobře, skoro jako bonbony. Hezky voní. A i když vypadá a chutná jako bonbon, tak se nesmí polykat. Mírně pění. Tablety jsou bílé, malé, lehké. Pasta není vhodná pro děti.

Jak se pasta používá?

Tabletu rozkousejte mezi zuby. Zuby čistěte alespoň dvě minuty, poté pastu vyplivněte a ústa vypláchněte. Pasta chutná jako bonbony, ale nesmí se spolknout.

ZUBNÍ PASTA BEN&ANNA na ECONEA.CZ

Ekologie a certifikace

Zubní pasta má certifikaci NaTrue, ICADA Certified, Vegan Society.

Složení

Sorbitol, Calcium Carbonate, Sodium Bicarbonate, Hydrated Silica, Yeast, Sodium Coco-Sulfate, Acacia Senegal Gum Extract, Magnesium Stearate, Mentha Arvensis Leaf Oil, Menthol, Stevioside, Mentha Piperita Oil, Cyanocobalamin

Kde pastu koupit

Pastu jsem pořídila na Econea.cz, kde mají na výběr velké množství ekologických výrobků. Zboží poslali ihned v úhledně a bezpečně zabaleném balíčku (ekologicky bez zbytečných plastových výplní).

Econea: E-shop s ekologickými produkty
Econea: E-shop s ekologickými produkty

Perfektní zubní pasta. Jsem nadšená. Tablety se hodí na cestování, ale i na domácí použití. Pastu v tabletách ocení bezplastoví nadšenci, protože tablety jsou zabaleny v malém papírovém sáčku, který lze recyklovat. Minimalizuje se odpad. Pasta chutná dobře, mírně pění (nepění moc, ale ani málo). Tabletu stačí rozkousat v ústech, vyčistit zuby, vyplivnout, vypláchnout ústa a je to. Zubní pastu jsem pořídila na Econea.cz, kde mají velký výběr zubních past značky Ben&Anna.

Ben & Anna Zubní pasta
10 Hodnocení
Ben & Anna Zubní pasta v tabletách bez fluoru Mint (100 ks)

Zajímavý a perfektní nápad vyrobit zubní pastu v tabletách. Balení tabletek využijete buď na dovolenou nebo na doma. Pasta v tabletách navíc eliminuje množství odpadu. Je zabalena v papírovém sáčku, který lze recyklovat. Pasta dobře chutná, středně pění (nepění moc) a snadno se dávkuje. Stačí jednu tabletu rozkousat a 2 minuty čistit.

Poměr ceny a kvality
10
Složení
10
Ekologie
10
Vlastnosti (vůně, jak dlouho vydrží)
10
Jak funguje
10
KLADY
  • Dobře chutná
  • Snadno se dávkuje
  • Levná
  • Skvělé složení
  • Mírně pění
  • Vhodná na cesty
  • Obal je vyroben z papíru (bez plastu)
ZÁPORY
  • Nic

ZUBNÍ PASTA BEN&ANNA na ECONEA.CZ

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart