Recenze barefoot bot Be Lenka Elegance

Celoroční boty Be Lenka jsem si zamilovala na první pohled. Boty jsou velmi kvalitní, krásné a úžasně pohodlné. Vybírat můžete z překrásných designů. Vezmu to všechno postupně.

Obsah

Velikost, materiál a ohebnost

Obuv značky Be Lenka zakoupíte od velikosti 36 až do velikosti 46. Poměrně velkorysá nabídka, co říkáte? Vzala jsem si velikost č. 40 jako obvykle, a boty mi jsou akorát. Obuv je krásně široká, pohodlná, kolem paty je mi širší. Jestli si nejste s velikostí jisti, změřte si nohy dle výše uvedeného návodu. U každého modelu bot Be Lenka najdete také tabulku velikostí, podle které si boty v pohodě objednáte. Podrážka o síle 4 mm je vyrobena z kaučuku. Samotná obuv je vyrobena z kůže. Boty jsou krásně ohebné, ale zároveň odolné. Ve špičce jsou velmi široké, umožní roztažení prstů.

BeLenka barefoot Elegance - kožené boty, kaučuková podrážka.

BeLenka barefoot Elegance – kožené boty, kaučuková podrážka.

nahoru ↑

Vlastnosti

Boty jsou univerzální (unisex). Měly by padnout na dámskou i pánskou nohu. S pánskou nohou zkušenosti nemám, na mou dámskou nohu sedí skvěle. Můžete je nosit celý rok. Jsou kotníkové na zavazování. Skvěle se hodí ke kalhotám i k sukni. Boty by se měly naimpregnovat, abyste je mohli nosit i do deště.

BeLenka barefoot Elegance - kožené boty, kaučuková podrážka.

BeLenka barefoot Elegance

nahoru ↑

Youtube

nahoru ↑

Kde obuv koupíte?

Barefoot obuv je vyrobena v České republice a stojí za nimi slovenská značka BeLenka. Největší výběr bot najdete v e-shopu Belenka.cz. Boty vám přijdou přibližně za dva dny. Vybrat si můžete celoroční nebo letní model. Novinkou jsou zimní boty Belenka, které seženete exkluzivně v předprodeji. 🙂

BAREFOOT BOTY BE LENKA

nahoru ↑

Be Lenka slevový kód na nákup nosítek

Slevový kód ve výši 5 % dostanete po registraci a odběru novinek v e-shopu Belenka.cz. Slevový kód získáte zde. Slevový kód je dostupný také pro nákup na Belenka.sk, pro zahraničí též na Belenka.com a také na Belenka.dePřeji vám, ať vám barefoot boty dělají jen radost a ať se vám pohodlně chodí. 🙂

10 Hodnocení
Be Lenka Elegance Blue Dots

Krásné barefoot boty Be Lenka jsou pohodlné, velmi široké a měkké. Můžete v nich chodit i bez ponožek. Obuv je vyrobena z kůže, podrážka je silná 4 mm, plně ohebná.

KLADY
  • Velmi pohodlné
  • Měkké
  • Elegantní
  • Férová cena
  • Dostatečně široké
ZÁPORY
  • Obecně jako jediné negativum vidím u barefoot bot to, že jsou nesprávně nošeny.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart