Recenze barefoot bot Be Lenka Elegance

Celoroční boty Be Lenka jsem si zamilovala na první pohled. Boty jsou velmi kvalitní, krásné a úžasně pohodlné. Vybírat můžete z překrásných designů. Podívejte se na další recenze bot: Be Lenka City, zajímat by vás mohla recenze na pohodlné boty Be Lenka Icon i recenze na překrásné Be Lenka Prime. Jestli hledáte zimní boty, podívejte se na Be Lenka Entice nebo stylové Be Lenka Ranger.

🏆VELKÝ VÝPRODEJ BAREFOOT BOT POUZE NA BELENKA.CZ.🏆

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Velikost, materiál a ohebnost

Obuv značky Be Lenka zakoupíte od velikosti 36 až do velikosti 46. Poměrně velkorysá nabídka, co říkáte? Vzala jsem si velikost č. 40 jako obvykle, a boty mi jsou akorát. Obuv je krásně široká, pohodlná, kolem paty je mi širší. Jestli si nejste s velikostí jisti, změřte si nohy dle výše uvedeného návodu. U každého modelu bot Be Lenka najdete také tabulku velikostí, podle které si boty v pohodě objednáte. Podrážka o síle 4 mm je vyrobena z kaučuku. Samotná obuv je vyrobena z kůže. Boty jsou krásně ohebné, ale zároveň odolné. Ve špičce jsou velmi široké, umožní roztažení prstů.

BeLenka barefoot Elegance - kožené boty, kaučuková podrážka.

BeLenka barefoot Elegance – kožené boty, kaučuková podrážka.

Vlastnosti

Boty jsou univerzální (unisex). Měly by padnout na dámskou i pánskou nohu. S pánskou nohou zkušenosti nemám, na mou dámskou nohu sedí skvěle. Můžete je nosit celý rok. Jsou kotníkové na zavazování. Skvěle se hodí ke kalhotám i k sukni. Boty by se měly naimpregnovat, abyste je mohli nosit i do deště. Nově mám ještě hezčí boty Be Lenka City (recenze zde).

BeLenka barefoot Elegance - kožené boty, kaučuková podrážka.

BeLenka barefoot Elegance

Youtube

Kde obuv koupíte?

Barefoot obuv je vyrobena v České republice a stojí za nimi slovenská značka BeLenka. Největší výběr bot najdete v e-shopu Belenka.cz. Boty vám přijdou přibližně za dva dny. Vybrat si můžete celoroční nebo letní model. Novinkou jsou zimní boty Belenka, které seženete exkluzivně v předprodeji. 🙂

🏆VELKÝ VÝPRODEJ BAREFOOT BOT POUZE NA BELENKA.CZ.🏆

Barefoot boty Be Lenka

Vrácení zboží a výměna při nákupu na Belenka.cz

Pokud si pořídíte na Belenka.cz boty a nebudou vám sedět, můžete je zdarma vyměnit či vrátit. Není to nic těžkého, jen je potřeba dodržet postup, který je napsaný na webu Belenka.cz – zde.

10 Hodnocení
Be Lenka Elegance Blue Dots

Krásné barefoot boty Be Lenka jsou pohodlné, velmi široké a měkké. Můžete v nich chodit i bez ponožek. Obuv je vyrobena z kůže, podrážka je silná 4 mm, plně ohebná.

KLADY
  • Velmi pohodlné
  • Měkké
  • Elegantní
  • Férová cena
  • Dostatečně široké
ZÁPORY
  • Obecně jako jediné negativum vidím u barefoot bot to, že jsou nesprávně nošeny.

BAREFOOT BOTY BE LENKA

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart