Ptáčci v hnízdě: jarní tvoření pro děti

Ptáčci v hnízdě zaujaly všechny děti ve věku 2 a půl pět a půl a sedm let. Každý si výkres přizpůsobil podle svého. V článku najdete tip na krásné vyrábění.

AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho je tvoření určeno

Vyrábět s pomocí dospělého mohou už tříleté děti. Předškoláci mohou hnízdečko vylepšit například dřevitou vlnou či vajíčky a školáci mohou hnízdo dotvořit pečlivě do posledního detailu. My jsme do hnízda nalepili lístečky, ptáčky, vajíčka a ptáčkům do zobáčku větvičku, lísteček a žížalu.

Ptáčci v hnízdě: jarní tvoření pro děti
Ptáčci v hnízdě: jarní tvoření pro děti

Co budete potřebovat

  • Čtvrtku
  • Vodovky
  • Štětec
  • Lepidlo
  • Nůžky
  • Barevný papír
  • Oči

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Na čtvrtku jsem obkreslila talíř, ze kterého jsem tužkou na papíře dotvořila hnízdo. Z barevného papíru jsem připravila těla ptáčků, zobáčky, křidélka, oči, lístečky, vajíčka a větvičky. Děti vybarvily hnízda vodovkami. Z barevného papíru slepily ptáčky. Když čtvrtka uschla, vystřihli jsme hnízda, která děti ozdobily podle své představy.

Ptáčci v hnízdě: jarní tvoření pro děti
Ptáčci v hnízdě: jarní tvoření pro děti

Závěrem

Krásné jarní lepení zaujme děti ve školce i ve škole. Školáci si mohou k vyrábění nachystat vše sami, malé děti budou s přípravou potřebovat pomoc.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart