Pracovní sešit pro děti od 1,5 roku JARO

Pracovní sešit Jaro je prvním kouskem z pětidílné série postupně tvořené v roce 2020. Zaměřuje se tematicky na jarní motivy.

AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Obsah

Pro koho se sešit hodí

Pracovní sešit JARO je určen pro děti, které milují přiřazování polovin i poznávání barev. Pracovní sešit je zaměřen ryze na jarní tematiku. Děti si vyzkouší ozdobit vajíčko, přiřazování polovin, přiřazování stínů, budou trénovat velikosti. Hodí se pro děti od 18 měsíců, ale na své si přijdou i dvou a půl leté děti.

Co PDF pracovní sešit Jaro obsahuje

  • Motýlci přiřazování polovin (1 list)
  • Jaro v trávě: Velikosti (1 list)
  • Ozdob jarní stromeček (1 list)
  • Velikonoční vejce (1 list)
  • Barevní motýlci (1 list)
  • Stíny (2 listy)

Koupit PDF v e-shopu

Co budete potřebovat

K výrobě sešitu

  • 11 laminovacích folií
  • Samolepicí suchý zip v černé barvě na 12 kusů obrázků (přibližně 15 až 20 cm stříhacího suchého zipu o šířce 2 cm) a bílé barvě na 52 kusů obrázků (přibližně 68 až 80 cm stříhacího suchého zipu o šířce 2 cm)
  • Nůžky
  • Barevně vytištěné PDF
Pracovní sešit pro děti od 1,5 roku JARO

Pracovní sešit pro děti od 1,5 roku JARO

Youtube

Jak na výrobu

PDF jsem vytiskla na obyčejný papír, který jsem zalaminovala. U pracovního sešitu jsem vystřihla potřebné díly v části k vystřižení. Bílý suchý zip jsem nastříhala na kousky, případně jsem použila k lepení již předpřipravená kolečka. U malých obrázků mi stačilo jedno kolečko, u skládacích obrázků je lepší použít dvě kolečka, případně dva kousky suchého zipu – jedno nahoru a jedno dolů. Já jsem použila dokonce tři kolečka. Bílý suchý zip pořídíte v galanterii nebo na Aliexpress (více o suchých zipech najdete v článku Začínáme s laminováním).

Tipy na závěr

Další díl z této série LÉTO zavede děti do letní tematiky, procvičí stíny, velikosti, letní oblečení, práci s barevnou šablonou a barvy.

Koupit PDF v e-shopu

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz, Zdroj: autorský článek

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart