Když se Martínek začal zajímat o abecedu, sestavila jsem pro něj kartičky, na kterých může abecedu procvičovat. Ke kartičkám jsem přidala ještě pracovní sešit, na kterém si mohou abecedu procvičovat starší děti, které budou chodit do školy nebo navštěvují první třídu. 

Obsah

POPIS K PDF (PRODUKT JE POUZE V PDF ONLINE VERZI)

Sešit se skládá ze dvou částí. V první části děti přiřazují k písmenkům obrázky. Každý obrázek je popsaný. Tato část obsahuje 220 obrázků. Ve druhé části děti skládají slova podle obrázků, které vidí před sebou. Tato část obsahuje 30 slov ke skládání.

V sešitu je navíc list s abecedou, který ke skládání může pomoci.

Více o PDF

  • Počet stran: 21+11
  • Rok vydání: 2019
  • Forma: PDF
  • Formát: A4
  • PDF obsahuje 17 listů s aktivitami, 220 kartiček se slovy, 30 slov ke skládání a list s abecedou.
  • Kresba: V PDF jsou použity obrázky z databáze Freepik od těchto autorů (designed by): macrovector, brgfx , rawpixel.com, katemangostar, vectorpocket, freepik, vectorpouch, Stephanie2212, Natalka_dmitrova, Vectorgraphit, kjpargeter, microvector. Obrázky spadají do licence Creative Commons, obrázky byly dále upravovány a nejsou hlavním prvkem výrobku.
  • Produkt obsahuje tři PDF: Samotný pracovní sešit, PDF s obrázky k vystřižení, PDF jako vzor ke složení (návod).

Koupit PDF v e-shopu za 100 Kč

Jak na výrobu

PDF jsem vytiskla, listy jsem zalaminovala a listy s aktivitami jsem vystříhala. Na zalaminované a vystříhané části jsem nalepila samolepicí suché zipy. Bílý suchý zip pořídíte v galanterii nebo na Aliexpress (více o suchých zipech najdete v článku Začínáme s laminováním).

Kolik tvorba zabere času

Přibližně 3 hodiny.

Co v PDF najdete

Pracovní sešit se skládá ze dvou PDF. V prvním PDF jsou samotné pracovní listy a v dalším přídavné aktivity, které slouží k vystřižení. Součástí PDF je také obálka s návodem. Součástí dodávky je třetí PDF, ve kterém najdete kompletně složený sešit.

Další fotografie

Koupit PDF v e-shopu za 100 Kč

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto&video: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart