Pracovní sešit Abeceda pro malé čtenáře

Když se Martínek začal zajímat o abecedu, sestavila jsem pro něj kartičky, na kterých může abecedu procvičovat. Ke kartičkám jsem přidala ještě pracovní sešit, na kterém si mohou abecedu procvičovat starší děti, které budou chodit do školy nebo navštěvují první třídu. 
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

POPIS K PDF (PRODUKT JE POUZE V PDF ONLINE VERZI)

Sešit se skládá ze dvou částí. V první části děti přiřazují k písmenkům obrázky. Každý obrázek je popsaný. Tato část obsahuje 220 obrázků. Ve druhé části děti skládají slova podle obrázků, které vidí před sebou. Tato část obsahuje 30 slov ke skládání. V sešitu je navíc list s abecedou, který ke skládání může pomoci.

Více o PDF

  • Počet stran: 21+11
  • Rok vydání: 2019
  • Forma: PDF
  • Formát: A4
  • PDF obsahuje 17 listů s aktivitami, 220 kartiček se slovy, 30 slov ke skládání a list s abecedou.
  • Kresba: V PDF jsou použity obrázky z databáze Freepik od těchto autorů (designed by): macrovector, brgfx , rawpixel.com, katemangostar, vectorpocket, freepik, vectorpouch, Stephanie2212, Natalka_dmitrova, Vectorgraphit, kjpargeter, microvector. Obrázky spadají do licence Creative Commons, obrázky byly dále upravovány a nejsou hlavním prvkem výrobku.
  • Produkt obsahuje tři PDF: Samotný pracovní sešit, PDF s obrázky k vystřižení, PDF jako vzor ke složení (návod).

Koupit PDF v e-shopu za 100 Kč

Jak na výrobu

PDF jsem vytiskla, listy jsem zalaminovala a listy s aktivitami jsem vystříhala. Na zalaminované a vystříhané části jsem nalepila samolepicí suché zipy. Bílý suchý zip pořídíte v galanterii nebo na Aliexpress (více o suchých zipech najdete v článku Začínáme s laminováním).

Kolik tvorba zabere času

Přibližně 3 hodiny.

Co v PDF najdete

Pracovní sešit se skládá ze dvou PDF. V prvním PDF jsou samotné pracovní listy a v dalším přídavné aktivity, které slouží k vystřižení. Součástí PDF je také obálka s návodem. Součástí dodávky je třetí PDF, ve kterém najdete kompletně složený sešit.

Další fotografie

Koupit PDF v e-shopu za 100 Kč

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Abeceda pro malé čtenáře

Přeji vám krásnou zábavu. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart