PDF K VYTIŠTĚNÍVYRÁBÍME

Pracovní sešit Abeceda pro malé čtenáře

Když se Martínek začal zajímat o abecedu, sestavila jsem pro něj kartičky, na kterých může abecedu procvičovat. Ke kartičkám jsem přidala ještě pracovní sešit, na kterém si mohou abecedu procvičovat starší děti, které budou chodit do školy nebo navštěvují první třídu. 

POPIS K PDF (PRODUKT JE POUZE V PDF ONLINE VERZI)

Sešit se skládá ze dvou částí. V první části děti přiřazují k písmenkům obrázky. Každý obrázek je popsaný. Tato část obsahuje 220 obrázků. Ve druhé části děti skládají slova podle obrázků, které vidí před sebou. Tato část obsahuje 30 slov ke skládání.

V sešitu je navíc list s abecedou, který ke skládání může pomoci.

Více o PDF

  • Počet stran: 21+11
  • Rok vydání: 2019
  • Forma: PDF
  • Formát: A4
  • PDF obsahuje 17 listů s aktivitami, 220 kartiček se slovy, 30 slov ke skládání a list s abecedou.
  • Kresba: V PDF jsou použity obrázky z databáze Freepik od těchto autorů (designed by): macrovector, brgfx , rawpixel.com, katemangostar, vectorpocket, freepik, vectorpouch, Stephanie2212, Natalka_dmitrova, Vectorgraphit, kjpargeter, microvector. Obrázky spadají do licence Creative Commons, obrázky byly dále upravovány a nejsou hlavním prvkem výrobku.
  • Produkt obsahuje tři PDF: Samotný pracovní sešit, PDF s obrázky k vystřižení, PDF jako vzor ke složení (návod).

PDF v e-shopu za 75 Kč

 

Jak na výrobu

PDF jsem vytiskla, listy jsem zalaminovala a listy s aktivitami jsem vystříhala. Na zalaminované a vystříhané části jsem nalepila samolepicí suché zipy.

Kolik tvorba zabere času

Přibližně 3 hodiny.

Co v PDF najdete

Pracovní sešit se skládá ze dvou PDF. V prvním PDF jsou samotné pracovní listy a v dalším přídavné aktivity, které slouží k vystřižení. Součástí PDF je také obálka s návodem. Součástí dodávky je třetí PDF, ve kterém najdete kompletně složený sešit.

KOUPIT PRACOVNÍ SEŠIT ABECEDA

Pracovní sešit abeceda za 75 Kč v PDF

Pracovní sešit abeceda za 75 Kč v PDF

Další fotografie

Pracovní sešit Abeceda skládání slov

Pracovní sešit Abeceda skládání slov

Chci sešit

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou.