DOPORUČUJI

Tip na krásný dárek: Porcelánové domečky na čajovou svíčku Räder + SLEVOVÝ KÓD

Tyto domečky a dekorace značky Räder jsou nádherné, skvěle vypadají a nejsou ani moc drahé. Domeček Räder je krásným dárkem k Vánocům nebo k narozeninám a také nádhernou dekorací do obývacího pokoje.

Domečky Räder

Obsah

Porcelánový domeček Räder recenze

Jemná dekorace, malá okénka, decentní ptáčci a krásné odlesky svíčky vytvoří nádherné dekorace ve švédském stylu. Domeček je bílý, lehký a také křehký. Doplnit jej můžete o několik různých dekorací značky Räder – menší či větší domeček, talířek, ptáček (kameninový ptáček).

Domečky pochází z německé dílny Räder. Značka Räder vyrábí dekorace ve skandinávském stylu z kvalitních přírodních materiálů – sklo, porcelán nebo textilie (další krásné dekorace). Společnost získala za své nádherné dekorace cenu German Design Award Special 2018.

Do domečku můžete umístit klasickou čajovou svíčku nebo elektrickou čajovou svíčku (je vidět na fotografii). Domek obsahuje podložku, na kterou se položí svíčka, a přiklopí se domečkem.

Tip na krásný dárek: Porcelánové domečky na čajovou svíčku Räder + SLEVOVÝ KÓD
Tip na krásný dárek: Porcelánové domečky na čajovou svíčku Räder + SLEVOVÝ KÓD

Další doplňky značky Räder

Za pořízení stojí nádherné svícny nebo porcelánové krabičky, bílé talířky, ptáčci nebo porcelánové lampy. Krásných dekorací ve skandinávském stylu oz značky Räder je spousta a řadu z nich koupíte levně, za nízkou cenu.

Kde domečky koupit? + SLEVA

Tyto krásné domečky, a také další nádherné dekorace skandinávského stylu, koupíte na Scandishop.cz. Nezapomeňte využít slevový kód na nákup těchto nádherných dekorací. Slevový kód TEREZA10 ve výši 10 % platí na nákup veškerého zboží v e-shopu Scandishop.cz.

DOMEČKY RÄDER na SCANDISHOP.CZ

10 Hodnocení
Porcelánové domečky Räder

Tyto domečky jsou překrásné a udělají radost každé ženě, která má ráda skandinávský styl. Dekorace je čistě bílá, kvalitně a do detailu zpracovaná a za dobrou cenu.

Poměr ceny a kvality
10
Jak vypadá v interiéru
10
Design
10
Kvalita zpracování
10
Propracovanost do detailu
10
KLADY
  • Nádherná dekorace
  • Není drahá
  • Udělá radost nejen na Vánoce
  • Skvělý dárek k narozeninám
  • Do detailu propracovaná
ZÁPORY
  • Nic
Domečky Räder

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Štítky

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart