Pokémon alba: Jak vybrat a stručný přehled pro začátečníky

Pokémon album se hodí pro všechny sběratele Pokémon karet. Jaké sběratelské album Pokémon vybrat a proč je pro sběratele karet tak důležité? Do článku jsem připravila tipy na krásná alba a také všechny užitečné informace.

Sběratelská Pokémon alba

Obsah

Pokémon album dle rozměrů

  • Pokémon album A6 – mini album je trošku menší než formát A6. Na jednu stránku se vejde jedna karta.
  • Pokémon album A5 – do alba se vejdou 4 karty vedle sebe na jednu stránku.
  • Pokémon album A4 – ve formátu A4 máte na výběr dva druhy alb. Tenké, které má málo listů a na jednu stranu se vejde 9 karte. Silnější, do kterého se vejde až 360 karet. Silnější album je kvalitnější a dražší.
Jednobarevné sběratelské Pokémon album
Jednobarevné sběratelské Pokémon album

Pokémon album dle počtu stránek

  • Kroužkové – do kroužkového alba lze přidávat stránky. Album vypadá jako šanon s pevnými deskami. Dovnitř lze vložit až 100 stránek.
  • Sběratelské album – má omezený počet stránek a nelze do něj stránky přidávat. Některá alba formátu A4 mají pouze 10 stránek (na 360 karet).

Tipy na nákup alb

Ještě než se pustíte do nákupu, nejprve dobře rozmyslete, jaké album chcete pořídit. Můžete koupit dvě nebo tři alba, do kterých budete třídit karty. Například vzácné karty budou v samostatném albu. Jestli chcete album, do kterého lze přidávat stránky, budete vybírat z kroužkových alb. Na vesely-drak.cz je u produktu vždy napsané, jestli se do alba dají připojit další stránky.

Kroužkové sběratelské Pokémon album
Kroužkové sběratelské Pokémon album
  1. Jestli chcete levné album, do kterého lze přidávat stránky a na jednu stránku lze vložit více karet, zaujme vás kroužkové album. Kroužkové album je vhodné pro domácí řazení karet. Je dostačující, silnější, těžší a cenově dostupné. Velký výběr kroužkových alb najdete na Vesely-drak.cz.
  2. Luxusní jednobarevná alba bez obrázků patří k dražším a nelze do nich přidávat další stránky. Luxusní alba můžete vybírat v e-shopu Vesely-drak.cz, kde jsou k dostání pouze značková alba a mají zde největší výběr Pokémon alb (větší než na Alza).
  3. Sběratelská alba s obrázky se prodávají bez možností přidávat stránek nebo také v kroužkové variantě. Alba s obrázky zaujmou hlavně děti.

Kde sběratelské album koupit?

Velký výběr alb najdete v e-shopu Vesely-drak.cz. Alba pravidelně doplňují a aktualizují nabídku. Vybrat si můžete jednobarevná alba i alba s obrázky Pokémonů.

Sběratelská Pokémon alba

Přeji vám šťastný výběr. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart