Podzimní dekorace Listopadové počasí – tvoření pro děti

Listopad se přehoupl do druhé poloviny a my jsme vytvořili závěsné dekorace, které odráží listopadové počasí – déšť, vítr a také padání listů. V článku najdete tip na krásné tvoření pro děti.

KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Co jsme vyrobili

Z ruliček od barevného papíru jsme vytvořili nádherné závěsné dekorace, které nám zdobí dětský pokojíček. Dekorace si můžete přizpůsobit podle svého.

Pro koho je tvoření určeno

Tvoření se hodí pro děti od čtyř let věku. Takto malé děti už umí obalit ruličku od toaletního papíru a také dobře pracují s lepidlem. Vyrábění bude bavit i děti na prvním stupni základní školy.

Co budete potřebovat

  • Lepidlo v tyčince (ne tekuté – to by zničilo krepový papír)
  • Barevný papír
  • Nůžky
  • Krepový papír
  • Ruličky od toaletního papíru
  • Provázek na zavěšení
Banner Cute Zvířátka

KOUPIT PDF V E-SHOPU

Jak na to

Nejprve jsem připravila všechny části k lepení. Z barevného papíru jsem vystřihla listy, kapky, mraky, barevné proužky na ruličky. Dále jsem připravila cca 1,5 cm silné a 35 cm dlouhé proužky z krepového papíru. Děti obalily ruličku od toaletního papíru barevným papírem. Na krepový papír nalepily lístečky a kapičky – lístečky na bílý papír, kapičky na modrý papír a nakonec lístečky a kapičky na bílý papír. Krepový papír přilepily zevnitř zespodu k ruličce. Proužek krepového papíru před nalepením přehnuly na polovinu, aby nebyl tak dlouhý.

Podzimní dekorace Listopadové počasí - tvoření pro děti
Podzimní dekorace Listopadové počasí – tvoření pro děti

Závěrem

Děti byly nadšené a výsledek lepení se jim moc líbil. Krásné podzimní dekorace hezky oživí dětský pokojíček. Hodí se také do školní družiny nebo do školky.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Kniha Karolínka dělá radost dětem od 4 do 7 let a pořídit ji můžete v mém e-shopu. Dodání je rychlé, ale prosím, raději jej nenechávejte na poslední chvíli. 🙂

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Přeji vám hezkou zábavu. 🙂

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart