Nejkouzelnější plyšová hračka na spaní: Hajánek

Vybíráte pro dítě plyšáka na spaní? U nás v tom neuvěřitelném množství hraček jednoznačně vede Hajánek, plyšový medvídek s velkýma očima a čepcem. V obchodě ho najdete pod označením Schlafmützen Bär Tommsy 38 cm.

Kdo je Hajánek?

Tento sympatický plyšák nám dost často vytrhl trn z paty. Okolo prvních narozenin dostal Martínek od babičky krásného medvídka na spaní. Spolu tu noc vždycky nějak v postýlce přečkají, usínají ve dne samy dva a bez dudlíku. Hračka od firmy Nici (Schlafmützen, v překladu čepec) je super a nevím, co bychom bez ní dělali. Měkkého méďu vyperete v pračce a usušíte na topení, do sušičky nesmí. Nepouští chlupy. Martínek ji s sebou nosí často celý den, nezapomene nacpat si ji do pusy, přesto nepustí ani chlup. A to se hodí.

Hajánek zepředu

Čepec na dobrou noc

Na těle má tričko s kapsami, kam si může strčit ruce. To je samo o sobě docela vtipné, ale úplně nejlepší věcí je našitá kapuce (čepec), kterou přikryjete očička a medvídka uspíte. Hajánek je měkoučký, nemá v sobě kuličky a ani není těžký do ruky.  Prodává se ve dvou velikostech: 22 cm a 38 cm. My máme toho většího.

Hajánek spí

Kde se dá sehnat?

Hračka je ideálním dárkem k Vánocům nebo k prvním narozeninám. Kupováno v Německu. Objednáte ji přes Amazon nebo přímo z e-shopu Nici pro německý trh. Cena se různí, ale při troše štěstí za něj dáte 20 € (standardně 24 €) plus poštovné. Na Amazon.de je při nákupu nad 29 € poštovné zdarma. Medvídek se už neprodává, ale koupíte třeba pěkného pejska.

Hajánek: Schlafmützen Hund 38 cm na AMAZON.DE

Občas je hajánek dostupný také na Pikorblue.cz. Bohužel zde mají omezený výběr s omezeným počtem kusů.

PS: Doma máme ještě Hajánka pro Filku. Více o hračce jsem napsala v článku: Roztomilý Hajánek pro roční dítě.

9.5 Hodnocení
Schlafmützen Bär Tommsy 38 cm

Medvídek na spaní je pro dítě dobrým kamarádem. Vyperete jej v pračce, snadno se usuší.

Poměr ceny a kvality
8
Kvalita provedení
10
Údržba
10
Životnost
10
KLADY
  • Krásná hračka
  • Kamarád na spaní
  • Velmi příjemný materiál
ZÁPORY
  • Hračka se opere.
  • Je dostupná pouze v zahraničí.

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

Foto: Tereza Krček

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart