Nejkouzelnější plyšová hračka na spaní: Hajánek

Vybíráte pro dítě plyšáka na spaní? U nás v tom neuvěřitelném množství hraček jednoznačně vede Hajánek, plyšový medvídek s velkýma očima a čepcem. V obchodě ho najdete pod označením Schlafmützen Bär Tommsy 38 cm.
AKCE DUBEN: KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY + PDF ZDARMA + BALÍKOVNA NA ADRESU ZA 30 KČ
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let) + PDF pro předškoláky (49 stran) z edice CUTE
359 Kč 399 Kč

Kdo je Hajánek?

Tento sympatický plyšák nám dost často vytrhl trn z paty. Okolo prvních narozenin dostal Martínek od babičky krásného medvídka na spaní. Spolu tu noc vždycky nějak v postýlce přečkají, usínají ve dne samy dva a bez dudlíku. Hračka od firmy Nici (Schlafmützen, v překladu čepec) je super a nevím, co bychom bez ní dělali. Měkkého méďu vyperete v pračce a usušíte na topení, do sušičky nesmí. Nepouští chlupy. Martínek ji s sebou nosí často celý den, nezapomene nacpat si ji do pusy, přesto nepustí ani chlup. A to se hodí.

Hajánek zepředu

Čepec na dobrou noc

Na těle má tričko s kapsami, kam si může strčit ruce. To je samo o sobě docela vtipné, ale úplně nejlepší věcí je našitá kapuce (čepec), kterou přikryjete očička a medvídka uspíte. Hajánek je měkoučký, nemá v sobě kuličky a ani není těžký do ruky.  Prodává se ve dvou velikostech: 22 cm a 38 cm. My máme toho většího.

Hajánek spí

Kde se dá sehnat?

Hračka je ideálním dárkem k Vánocům nebo k prvním narozeninám. Kupováno v Německu. Koupit se dá na Pinkorblue.cz. PS: Doma máme ještě Hajánka pro Filku. Více o hračce jsem napsala v článku: Roztomilý Hajánek pro roční dítě.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

9.5 Hodnocení
Schlafmützen Bär Tommsy 38 cm

Medvídek na spaní je pro dítě dobrým kamarádem. Vyperete jej v pračce, snadno se usuší.

Poměr ceny a kvality
8
Kvalita provedení
10
Údržba
10
Životnost
10
KLADY
  • Krásná hračka
  • Kamarád na spaní
  • Velmi příjemný materiál
ZÁPORY
  • Hračka se opere.
  • V ČR malý výběr

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Přeji vám šťastný nákup. 🙂

Foto: Mamadodeste.cz, Zdroj: autorský článek
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart