Pleny Albert se sovičkami s detekčním proužkem moči

Vyzkoušela jsem další druh plenek, tentokráte plenky ze supermarketu a hypermarketu Albert se sovičkami, které mají detekční proužek moči. A jaký je výsledek? Pleny během testování dvakrát protekly, ale na jejich obranu, možná, že by v tomto případě protekly i jiné, dražší. Zkrátka někdy se stane, že toho plena nepojme tolik. 🙂 
KAROLÍNKA A JEJÍ PŘÍBĚHY
Naučná a zábavná kniha (od 4 do 7 let)
359 Kč 399 Kč

Obsah

Jak si pleny stojí v praktických testech?

Překvapilo mě, že jsem necítila žádný chemický zápach. Plenky nesmrdí v obale, ani po rozbalení není vůbec nic cítit. Vyzkoušela jsem balení velikosti č. 4, které se hodí pro dítě o hmotnosti 7 kg až 14 kg. Pleny seděly oběma dětem. Filka má slabých 10 kg a Martínek přesně 14 kg. Martínkovi byla plena spíše těsná, ale vešel se do ní. Lepící pásky drží dobře, jsou středně dlouhé, pružné. Plenka nemá gumičku na zádech a touto cestou protéká. Gumičky v oblasti nožiček jsou sice dvojité, ale plena zde také může prosáknout. Mně se stalo, že protekla u jednoho dítěte na zádech, u druhého kolem nožiček.
Lepící pásky dobře držely, v podstatě jsem nezaznamenala žádný velký prohřešek, a i když jsou na pleny rozporuplné reakce, tak mohu za sebe říci, že v testování obstály celkem slušně. Na trhu koupíte daleko horší plenky za vyšší cenu (například Panda). Plenky mají i ve velikosti č. 4 detekční proužek moči. Nezpůsobily opruzeniny a ani podráždění pokožky. Filka má opruzeniny téměř ze všeho. Bohužel mu nevyhovují plenky Lupilu, Pampers ani Babylove Premium.
Jsou velmi tenké a možná, že právě proto prosakují v problematických oblastech. Materiál je příjemný, hladký, nejedná se o materiál prémiové kvality, ale za pořizovací cenu to je pochopitelné. Když se na plenu podíváte detailněji, uvidíte, že savé jádro tvoří tři kanálky. Těžko posoudit, zda tato inovace je ku prospěchu věci. Zkoušela jsem pleny Babydream se třemi kanálky, které vypadaly velmi podobně jako Albert se sovičkami. Babydream protékaly výrazně víc, než tyto plenky, přesto bych je  na noc raději nedoporučila.

Kolik pleny stojí

Kupovala jsem jedno balení v akci za 200 Kč. Oproti původním plenám se sovičkami nebo šmoulím plenám, podražily. Kdybych měla srovnat plenky z Albertu s detekčním proužkem moči a šmoulí pleny, vyhrály by šmoulí. Jestli s nákupem plenek váháte, zkuste pouze jedno balení. Možná, že vám budou vyhovovat, možná, že nikoli.

Poměr ceny a kvality

Poměr ceny a kvality je poměrně dobrý. Jedna plenka velikosti č. 4 vyjde na necelé 4 Kč. Proto za takto nízkou cenu není možné očekávat extra vysokou kvalitu. Kvalita akční pořizovací ceně odpovídá. Jsem ráda, že jsem je vyzkoušela a to přesto, že se k nim už nevrátím.

TIP NA KNIHU PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET

Karolínka a její příběhy 1

KOUPIT KNIHU V E-SHOPU

Pleny se již nevyrábí.
7.8 Hodnocení
Plenky Albert s detekčním proužkem moči

Plenky se sovičkami a detekčním proužkem moči z Albertu nezapáchají chemicky, občas protečou a pravděpodobnost, že způsobí opruzeniny, je velmi nízká. Pořizovací cena odpovídá kvalitě. Mají detekční proužek moči, jsou velmi tenké a nemají gumičku na zádech.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
8.0
Lepicí pásky
8.0
Parfemace / chemický zápach
10
Savé jádro
8.0
Absorpce
6.0
Výdrž
6.0
Opruzeniny
10
Dostupnost
4.0
Poměr ceny a kvality
8.0
Velikost
10
KLADY
  • Nezapáchají chemicky
  • Dobře sedí
  • V akci příznivá cena
  • Detekční proužek moči
  • Gumička na zádech
ZÁPORY
  • Nesají příliš dobře
  • Mohly by pojmout více tekutiny
  • Dostupné pouze v Albertu
Přeji vám šťastný nákup. 🙂

NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM.

Foto: Mamadodeste.cz
Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart