Písničky pro děti na Youtube

Pouštíte rádi dětem písničky na Youtube a chtěli byste se inspirovat při jejich výběru? Ráda vám v článku ukážu, jaké písničky naše děti milují. Pouštíme je doma pořád.

Obsah

Pro nejmenší

Když byl Martínek malinký, měl moc rád písničky z CD Brousek na tvůj jazýček. Písničky bohužel nejsou na Youtube a prodávají se jenom ve vybraných obchodech na CD. Když se začal více zajímat o svět kolem sebe, hledala jsem další inspiraci, která by ho mohla bavit.

Od 12 měsíců

Horní věkovou hranici nedokážu přesně stanovit, protože každé dítě může zajímat trošku něco jiného. Naše děti naprosto milují, když u písničky mohou nejenom tancovat, nebo předvádět to, co se v písničce zpívá.

Mezi nejoblíbenější písničky patří:

  • Když jsi šťastný, a víš o tom, zatleskej
  • Hlava, ramena, kolena, palce
  • Komáři se ženili

Při každé písničce musíme všichni dělat to, co se zpívá. Často opakovaně pouštím písničky dokola, protože děti chtějí stále znovu a znovu předvádět, co v písničce slyší. V odkaze níže najdete více písniček za sebou. Celý blok písniček trvá přibližně 30 minut. Jsou v něm další klasické dětské české písně jako například Pásla ovečky, Měla babka čtyři jabka.

Mezi další oblíbené patří písničky Kolo kolo mlýnksýKdyž jsem já sloužil. Písničky si můžete pustit v odkaze níže.

Od 2 let: Čiperkové

Věkové učení berte opět prosím přibližně.  Občas si pouštíme také Čiperky. Ty zatím nepředčily české písničky typu Hlava, ramena, kolena, palce, ale dostávají se pomalu do obliby. Čiperkové jsou dětské písničky, které nazpívaly děti a děti také vystupují ve videoklipech. Dětem pouštím jenom hudbu a na video se nekoukají.  V odkaze níže najdete seznam více než 50 písniček Čiperků.

Svěrák Uhlíř a písničky pro děti

Ráda dětem pouštím písničky od pana Svěráka a pana Uhlíře. Nejvíce milují písničku Mravenčí ukolébavka. Ta je u nás doma symbolem pokoje a odpočinku.

Krávy, krávy je další písnička, která by mohla hrát celý den. 🙂

Když jde malý bobr spát

U téhle písničky se Martínek kouká občas také na video, ve kterém je fotka bobra. Nevím proč, ale hodně se mu tahle písnička líbí, někdy u ní tancuje a skáče.

O čem se zdá medvědům

Další oblíbená zvířátková písnička je O čem se zdá medvědům.

Hajný je lesa pán

Mezi další písničky, které má Martínek moc rád, patří Hajný je lesa pán.

https://www.youtube.com/watch?v=2WJHoDfGT1Q

Znáte Štístko a Poupěnku?

Písničky od téhle dvojce u nás doma hodně frčí. Jojojo, nenene a podobné hudební klipy děti milují a nemusí se ani koukat na video. Hudba běží a ony tancují, jak je napadne.

Tipy pro rodiče

Chcete, aby se vaše děti kreativně rozvíjely? Děti neustále vyžadují nové podněty, že? Podívejte se na blog a tvořte s námi. Každý týden vyrábíme s dětmi krásné kreativní věci, nebo hrajeme hry. Co si můžete vybrat?

  • Aktivity pro děti – výrobky: Podívejte se na to, co s dětmi děláme a inspirujte se. Můžete vyrábět s námi, nebo si tvoření upravit podle svého.
  • Recepty: Hledáte recept na dort k prvním nebo třetím narozeninám? Pečete rádi dorty bez éček? Já také. Připravila jsem několik moc dobrých receptů.
  • PDF k vytištění: Chtěli byste, aby se děti učily nové věci neobyčejným způsobem? Podívejte se do mého e-shopu s PDF. Můžete si koupit levně omalovánky, hry, pexesa nebo třeba pracovní sešity.

Písničky na Youtube v angličtině

Angličtinu dětem nenutím, ale občas při přehrávání automaticky naskočí anglická písnička. Takhle si děti oblíbily řadu anglických songů. Mezi ty nejlepší patří:

Johny Johny Yes Papa

Baby Shark

Bingo Song 

https://www.youtube.com/watch?v=pO7074mD6q8

Wheels on the Bus 

Jaké písničky jsou nejoblíbenější u vás?

Štítky

Tereza Máma do deště

Jsem Tereza, autorka blogu Máma do deště. S dětmi doma vyrábíme neobyčejné věci z obyčejných surovin. Naše výtvory nejsou složité, ani nestojí spoustu peněz, a může je udělat úplně každý. Neumím popsat radost v dětských očích, která se objeví, když spolu něco vytváříme.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart