Pilulka Selection Vitamín D3 2000 I.U. 110 kapslí recenze

Vitamín D3 má na zdraví člověka zásadní vliv – podporuje vstřebávání vápníku, posiluje imunitní systém a může snížit riziko srdečních onemocnění. Do článku jsem připravila recenzi doplňku stravy Pilulka Selection Vitamín D3. Podívejte se také na zajímavé informace o vitamínu D3.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.CZ: REKORDNĚ NÍZKÉ CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection nabízí značkovou kvalitu za velmi nízké ceny.
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a slevy každý měsíc
♥ Rychlé dodání Pilulka Expres nebo Pilulka Box

Obsah

Pilulka Selection Vitamín D3 2000 I.U. recenze

Doplněk stravy Pilulka Selection Vitamín D3 obsahuje 2000 I.U., což je dostatečné množství pro zajištění potřebného vitamínu D3 (cholekalciferol), který tělu může chybět například z nedostatku slunečního světla. Tento doplněk stravy je vhodný pro starší osoby, které mohou mít nedostatek vitamínu D3, protože se s věkem snižuje schopnost jeho tvorby. Je vhodný pro lidi žijící v oblastech s omezeným slunečním svitem a pro vegetariány a vegany, kteří nekonzumují tolik vitamínu D3 ze stravy. Vitamín D3 jako doplněk stravy je vhodný pro osoby, které trpí poškozením jater, cystickou fibrózou, Crohnovou chorobou, ulcerózní kolitidou nebo celiakií. Tento produkt není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti do 3 let věku.

Pilulka Selection Vitamín D3 2000 I.U. 110 kapslí recenze
Pilulka Selection Vitamín D3 2000 I.U. 110 kapslí recenze

Vitamín D3 je důležitý pro zdraví kostí, jelikož podporuje vstřebávání vápníku do kostí, čímž zajišťuje jejich pevnost a prevenci osteoporózy. Tento vitamín také posiluje imunitní systém, pomáhá bojovat proti infekcím a snižuje riziko srdečních onemocnění. Užívá se jedna tableta denně. Vitamíny jsou zabaleny v plastové lahvičce se šroubovacím uzávěrem. Je vhodné je uchovávat na suchém místě.

Kapsle není velká a dobře se polyká. Kapsle jsou vhodné pro dospělé nebo dospívající. Vitamín D se dobře rozpouští v tucích a v těle je lépe absorbován, když je konzumován společně s jídlem, které obsahuje tuky.

Rakytníček se zimolezem Koníci Terezia

Složení

Mikrokrystalická celulóza, vitamin D3 (cholecalciferol), protispékavá látka: stearan hořečnatý (E470b), želatinová kapsle

Účinná látkaDenní dávka% RHP
Vitamín D3 (2000 IU)50 ucq1000

Kde vitamíny koupit

Pilulka Selection Vitamín D3 2000 I.U. koupíte výhodně na Pilulka.cz. Vitamíny jsou cenově dostupné a jedno balení vydrží téměř 4 měsíce. V internetové lékárně Pilulka.cz koupíte další vitamíny a doplňky stravy značky Pilulka Selection. Tato privátní značka nabízí mimořádný poměr ceny a kvality. Doručení vitamínů je velmi rychlé.

Vitamín D3 Pilulka Selection na Pilulka.cz

10 Hodnocení
Pilulka Selection Vitamín D3 2000 I.U.

Doplněk stravy nabízí skvělý poměr mezi cenou a kvalitou. Jedno balení vystačí přibližně na 4 měsíce a zajistí dostatečnou suplementaci nejen během zimního období. Denně se užívá jedna kapsle, která je poměrně malá a snadno se polyká. Kapsle obsahuje dostatečné množství vitamínu D3 (50 ucq, 1000 % RHP).

Poměr ceny a kvality
10
Jak funguje
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Denně se užívá jedna kapsle.
  • Vynikající poměr ceny a kvality s velmi nízkou cenou
  • Kapsle obsahuje dostatečné množství vitamínu D3.
  • Balení vydrží téměř čtyři měsíce.
ZÁPORY
  • Nic
Rakytníček se zimolezem Koníci Terezia

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart