Pilulka Selection Vitamin C 1000 mg se šípky s postupným uvolňováním 120 tablet recenze

Vitamin C s postupným uvolňováním je vynikajícím doplňkem stravy nejen v zimním období. Postupné uvolňování zajistí, že tělo vitamín C dostává pozvolna a lépe jej vstřebává. V článku najdete recenzi na vitamín C značky Pilulka Selection.

DO E-SHOPU ♥
PILULKA.CZ: REKORDNĚ NÍZKÉ CENY NA VYBRANÉ PRODUKTY

♥ Značka Pilulka Selection nabízí značkovou kvalitu za velmi nízké ceny.
♥ Doprava zdarma na nákup od určité výše
♥ Akce a slevy každý měsíc
♥ Rychlé dodání Pilulka Expres nebo Pilulka Box

Obsah

Pilulka Selection Vitamin C 1000 mg se šípky s postupným uvolňováním recenze

Pilulka Selection Vitamin C 1000 mg s šípky a postupným uvolňováním je užitečným doplňkem stravy, zejména v období chřipek a nachlazení. Tablety obsahují vitamín C, který je důležitý pro posílení imunitního systému, poskytuje antioxidanty pro ochranu buněk a podporuje hojení ran. Šípky jsou přirozeným zdrojem vitamínu C, což zlepšuje účinek doplňku. Postupné uvolňování vitamínu C umožňuje efektivní a pozvolné vstřebávání.

Doplňky stravy s vitamínem C a šípky jsou vhodným způsobem, jak posílit imunitní systém a zajistit dostatečný příjem tohoto důležitého vitamínu. Vitamín C podporuje produkci bílých krvinek, které bojují proti infekcím, a pomáhá vytvořit antivirové a antibakteriální látky. Pravidelné užívání vitamínu C může snížit riziko infekcí a zkrátit dobu trvání nemocí. Vitamín C Pilulka Selection je zabalen v plastové krabičce se šroubovacím víčkem. Vitamín C jako silný antioxidant chrání buňky před poškozením volnými radikály, které mohou přispět k předčasnému stárnutí. Vitamín C podporuje syntézu kolagenu.

Pilulka Selection Vitamin C 1000 mg se šípky s postupným uvolňováním 120 tablet recenze
Pilulka Selection Vitamin C 1000 mg se šípky s postupným uvolňováním 120 tablet recenze

Nejste si jisti, zda můžete vitamín C užívat? Užívání vitamínu C s lékařem by měly těhotné a kojící ženy, osoby s onemocněním ledvin nebo alergií na vitamín C nebo šípky. Tento doplněk stravy není vhodný pro děti do 12 let věku.

Vitamin C 1000 mg se šípky s postupným uvolňováním

Složení

L-askorbová kyselina, stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulosa), plnidlo (mikrokrystalická celulosa), bioflavonoidy z plodů pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium L.), extrakt 4:1 z šípků růže svraskalé (Rosa rugosa Thunb.), lešticí látky (polyvinylalkohol, talek), protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), zvlhčující látky (polyethylenglykol, kyselina vinná L+), stabilizátor (polydextrosa), barvivo (oxid železa žlutý)

Účinná látkaDenní dávka% RHP
Vitamin C1000 mg1250%
Citrusové bioflavonoidy34 mg**
Šípky extrakt25 mg**
**RHP není stanovena

Kde vitamíny koupit

Pilulka Selection Vitamin C 1000 mg se šípky s postupným uvolňováním koupíte na Pilulka.cz. V internetové lékárně Pilulka.cz koupíte další vitamíny a doplňky stravy značky Pilulka Selection. Tato privátní značka nabízí mimořádný poměr ceny a kvality. Doručení vitamínů je velmi rychlé.

Vitamín C na Pilulka.cz

10 Hodnocení
Pilulka Selection Vitamin C 1000 mg se šípky s postupným uvolňováním

Kvalitní vitamín C s postupným uvolňováním a šípky představuje vynikající poměr ceny a kvality. Díky postupnému uvolňování se vitamín C dostává do těla pozvolna. Denně se užívá jedna tableta. Jedno balení vydrží čtyři měsíce. Účinek vitamínu C je posílen přidaným extraktem z šípků.

Poměr ceny a kvality
10
Jak funguje
10
Složení
10
Dávkování
10
KLADY
  • Nízká cena a dobrá kvalita
  • Vitamín C s postupným uvolňováním
  • Denně se užívá pouze 1 tableta.
  • Balení vydrží 4 měsíce.
ZÁPORY
  • Nic
Vitamin C 1000 mg se šípky s postupným uvolňováním

 NOVINKY VŽDY PO RUCE? SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM

Foto: Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Mamadodeste.cz

Magazín Mamadodeste.cz rodičům pravidelně přináší tipy na vyrábění s dětmi. Najdete zde inspiraci na tvoření s dětmi, tipy na krásné knihy i hračky pro děti. Web jsem zprvu založila jako zábavu pro své tři děti a později jsem jej rozšiřovala o další zajímavá témata.

Mamadodeste.cz
Logo
Shopping cart